RETRO-BICYKLE.sk

Detské drevené hračky

Detské drevené hračky

Drevené interaktívne hračky pre deti vhodné pre deti od 2rokov.
Veľmi pekné spracovanie s množstvom motívov, ktoré si deti veľmi rýchlo obľúbia.
Hračka obsahujú rôzne číselné, obrázkové, kolečkové a guličkové hlavolami pre tých najmenších.


Porovnať výrobok (0)


39,90€

DREVENÝ AUTODRÁHA 100 ElemntovW04C009- 30 koľajových prvkov- vláčik plus 3 vozne- 8 áut- 12 stromov- 28 prvkov domov- 8 osôb- 6 dopravných značiek- most- železničné priecestie s bariérami- 2 mostyROZMERY:dĺžka 103, šírka 96 cm..

46,00€

Drevená interaktívna hračka na kolieskach, ktorú je možno aj tlačiť.Hračka obsahuje číselné, obrázkové, kolečkové a guličkové hlavolami pre tých najmenších. Veľmi pekné a detailné spracovanie.Vlastnosti a funkcie:Vzdelávacie a zábavná - učí deti rozpoznávať tvary a farbyNapomáha rozvoju celkovej koordináciu rúk a zraku dieťaťaVyrobené z masívneho drevaŠikovne riešená pevná konštrukcia Parametre:Použitý materiál: DrevoDĺžka: 26 cmŠírka: 26 cmVýška rukoväte: nastaviteľná až 46 cmOdporúčaný vek: 1,5+Výrobca: Wooden ToysZáruka: 24 mesiacovNormy: EN71, ASTM, Spĺňa všetky smernice EÚ..

38,00€

Drevená čierno biela garáž.Sada obsahuje 2 malé drevené autíčka, malú drevenú helikoptéru, 2 drevené postavičky, posuvný výťah.Veľmi pekné a detailné spracovanie.Vhodné ako darček pre chlapcov.Technické parametre: Materiál: lakované a farbené drevo.Rozmery: 25x28x33 cm. Vhodné pred deti od 3rokov...

39,90€

Drevená farebná garáž s parkovacími poschodiami. Sada obsahuje 4 malé drevené autíčka na kolieskach, malú drevenú helikoptéru. Parkovacia garáž je veľmi pekne spracovaná. Obsahuje výťah na šnúrke, čistiaci box, heliport a tankovaciu stanicu.Vhodné ako darček pre chlapcov.Technické parametre: Materiál: lakované a farbené drevo.Rozmery: 50 x 39,5 x 47 cm Vhodné pred deti od 3rokov...

32,00€

Drevená výučbová kocka na hranie. Hračka obsahuje číselné, obrázkové, kolečkové a guličkové hlavolami pre tých najmenších. Veľmi pekné a detailné spracovanie. Vlastnosti a funkcie:Vzdelávacie a zábavná - učí deti rozpoznávať tvary a farbyNapomáha rozvoju celkovej koordináciu rúk a zraku dieťaťaPohyblivá ozubené kolieskaKorálkové bludisko s najrôznejšími motívmi zvieratiekVyrobené z masívneho drevaŠikovne riešená pevná konštrukciaBez montáže. Parametre:Použitý materiál: DrevoDĺžka: 25 cmVýška: 36 cmOdporúčaný vek: 1+Výrobca: Wooden ToysZáruka: 24 mesiacovNormy: EN71, ASTM, Spĺňa všetky smernice EÚ..

39,90€

Drevený kočík na tlačenie s vnútorným úložným priestorom. Veľmi pekné a detailné spracovanie.Hračka vhodná ako darček pre malé dievčatká.Technické parametre: Materiál: lakované a farbené drevo.Rozmery: 40 x 30 x 48 cm. Vhodné pred deti od 3 rokov...

79,00€

Rozmery Tabule: 65cm x 50cmTABUĽA OBSAHUJE: - píšťala - rúrka - šnúrky na učenie viazania - zámok - labyrint s posuvným zvieratkom - zámok dverí - kalkulačka - zips - zrkadlo - zapínač svetla - kábel - trúba - otvorené dvere - doska s možnosťou kreslenia kriedou - ozubené kolesá - kolieska..

79,00€

Rozmery Tabule: 65cm x 50cmTABUĽA OBSAHUJE:- píšťala- rúrka- šnúrky na učenie viazania- zámok- labyrint s posuvným zvieratkom- zámok dverí- kalkulačka- zips- zrkadlo- zapínač svetla- kábel- trúba- otvorené dvere- doska s možnosťou kreslenia kriedou- ozubené kolesá- kolieska..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)