RETRO-BICYKLE.sk

Domčeky pre bábikyPorovnať výrobok (0)


99,00€

Domček pre bábiky SapphireDomček pre bábiky Sapphire je ideálny darček pre každé dievča, ktoré miluje svoje bábiky a chce im dopriať krásne bývanie. Domček z dreva má 3 poschodia, terasu, schodisko a výťah pričom v každej izbe je okno. Súčasťou domčeka je aj nábytok a vybavenie izby. V domčeku sa môže ubytovať bábika s výškou do 30 cm. Rozmery zloženého domčeka sú  116 x 29,5 x 74,5 cm. Ak premýšľate nad vhodným darčekom pre dievča domček je skvelým riešením. Drevený domček - zoznam príslušenstva:2 stoličky s vankúšmi 1 rozkladacia pohovka s vankúšomkonferenčný stolíkveľké kuchynské regály s otvorenými skriňami, imitácia kohútika a sporákastôl s dvoma stoličkami pre jedáleňtoaletný stolík so zrkadlom a stoličkoutoaleta s otvorenou kupeľňouzrkadlo s presným odrazom a umývadlo s imitáciou kohútika s teplou a studenou vodoulampahojdací kôň..

84,00€

Drevený domček AlicjaKrásny ružový domček pre bábiky Alicja je prepracovaný do najmenšieho detailu a očarí každé dievčatku. K domčeku patrí aj 16 ks nábytku a príslušenstva, takže bábiky budú mať svoje pohodlie. Domček má schodisko aj okná na každom poschodí.  Domček pre bábiky Alicja je vhodný pre bábiky s výškou do 30 cm. Rozmery zloženého domčeka sú 80 x 38 x 121 cm. Detailne spracovaný domček z kvalitného dreva má pevnú a stabilnú konštrukciu.Technické parametre:  Rozmery: 121x38x80 cm(výš./hĺb./šír.)Váha: 15 kgMateriál: drevo, papierCertifikáty a normy: CE, EN 71..

82,80€

Drevený domček ElizaDomček pre bábiky je snov takmer každého dievčatka. Obľúbené bábiky si predsa zaslúžia vlastné bývanie s niekoľkými izbami aj nábytkom. Nádherný farebný domček so stabilnou a pevnou konštrukciou je vyrobený z  dreva. Trojposchodový domček so schodiskami má aj terasu a vybavený je 16 kusmi nábytku. Domček pre bábiky Eliza je vhodný pre bábiky s výškou do 30 cm.Technické parametre:Rozmery: 110x33x86 cm(výš./hĺb./šír.)Váha: 15 kgMateriál: drevo, papierCertifikáty a normy: CE, EN 71..

70,80€

Drevený domček LauraKrásny farebný domček pre bábiky Laura je vyrobený z dreva a je to splnený sen každej malej slečny. Domček pre bábiky má 3 podlažia a priestrannú terasu. V balení nájdete aj 12 kusov nábytku a vybavenia domčeka. Jednotlivé poschodia sú spojené schodiskom a nechýbajú ani okná.  Domček pre bábiky je vyrobený z dreva a jeho rozmery v zloženom stave sú 60 x 30 x 80 cm. Svieže farby a prepracovaný dizajn zaujme každé dieťa. Technické parametre:Rozmery: 80x30x60 cm(výš./hĺb./šír.)Váha: 10 kgMateriál: drevo, papierCertifikáty a normy: CE, EN 71..

97,00€

Wooden Toys Drevený domček LENA pre bábiky až do 30cmK domu patrí 13 kusov nábytku, ktorými môže dieťa voľne pohybovať- prelamované dekoračné prvky- Pozor na každý detail- odolná a leštená konštrukciaVlastnosti produktu:- Domček obsahuje 13 kusov nábytku, ktorými môže dieťa voľne pohybovať- Široké okná umožňujú sledovanie života bábik z mnohých miest- Prelamované dekoračné prvky- Vhodné pre bábiky Barbie alebo Monster High až do výšky 30 cmNÁBYTOK ZO 100% DREVA- Domček vyzerá skvele výberom pastelových farieb- Veľmi odolná a leštená konštrukcia- veľkosť: výška 116 cm, šírka 82 cm, hĺbka 29 cmVyžaduje montážPodrobný obrazový návod je súčasťou dodávkyVek dieťaťa: 3 roky +..

79,00€

Drevený domček LilaDomček pre bábiky Lila je ideálny darček pre každé dievča, ktoré miluje svoje bábiky a chce im dopriať krásne bývanie. Domček z dreva má 3 poschodia, terasu, schodisko a výťah pričom v každej izbe je okno. Súčasťou domčeka je aj nábytok a vybavenie izby. V domčeku sa môže ubytovať bábika s výškou do 30 cm. Ak premýšľate nad vhodným darčekom pre dievča domček je skvelým riešením. Technické parametre:Rozmery: 116x30x75 cm(výš./hĺb./šír.)Váha: 15 kgMateriál: drevo, papierCertifikáty a normy: CE, EN 71..

69,00€

Wooden Toys Drevený Domček NADIANÁBYTOK ZO 100% DREVAVlastnosti produktu:Domček obsahuje sadu nábytku, ktorú dieťa môže voľne pohybovať- domček vyzerá skvele výberom pastelových farieb- Veľmi odolná a leštená konštrukcia- veľkosť: výška 90 cm, šírka 60 cm, hĺbka 33 cm- Vyžaduj montáž- Podrobný obrazový návod je súčasťou dodávky- Vek detí: 3 roky +..

69,99€

Drevený domček OlivkaDomček pre bábiky Olivia vyrobený z dreva je dokonalý darček pre každé dievčatko, ktoré sa najradšej hráva s bábikami a chce im dopriať luxusné bývanie. Domček z kvalitného dreva má 2 poschodia, terasu, schodisko a v každej izbe je okno. Súčasťou domčeka je aj nábytok a vybavenie izby. V domčeku sa môže ubytovať bábika s výškou do 30 cm. Rozmery zloženého domčeka sú  74 x 30 x 110 cm. Ak premýšľate nad vhodným darčekom pre dievča domček je skvelou voľbou.Technické parametre:Rozmery: 110x30x74 cm(výš./hĺb./šír.)Váha: 15 kgMateriál: drevo, papierCertifikáty a normy: CE, EN 71..

50,99€

Drevený domček PolaPriestranný drevený domček pre bábiky Pola je snom každého dievčatka. Farebný domček je prepracovaný do posledného detailu a samozrejme nechýba ani nábytok. Samozrejmosťou sú okná v každej izbe a terasa z výhľadom. Bábika bude mať svoje miesto na spánok, jedenie aj na trávenie voľného času. V domčeku sa môže ubytovať bábika s výškou do 30 cm. Rozmery zloženého domčeka sú  52 x 27 x 70 cm. Ak premýšľate nad vhodným darčekom pre dievča domček je skvelou voľbou.Technické parametre: Rozmery: 70x27x52 cm(výš./hĺb./šír.)Váha: 8 kgMateriál: drevo, papierCertifikáty a normy: CE, EN 71..

Zobrazenie 1 až 9 z 10 (2 stránok)