RETRO-BICYKLE.sk

Dom a záhradaPorovnať výrobok (0)


335,00€

BESTWAY bazén 56263 Steel Pro Set 427 x 122 cm s filtráciou 4v1Nadzemný rodinný záhradný bazén od renomovanej talianskej firmy Bestway so skladacou kovovou konštrukciou a kartušovou filtráciou. Stačí ho jednoducho postaviť kovovú konštrukciu a bazén napustiť vodou.Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi a vďaka svojej konštrukcii je veľmi pevný a stabilný.Steny bazéna sú vyrobené z troch samostatných vrstiev materiálu, vnútorná vrstva je vyrobená z polyesterovej sieťoviny a vnútorné dve vrstvy z testovaného zdravotne nezávadného PVC.Súčasťou bazéna je kovová konštrukcia, kartušová filtrácia s kapacitou prietoku (2006l/hod) a opravný set na bazény.Výrobky značky BESTWAY sa vyznačujú svojim perfektným spracovaním s dôrazom na detail, kvalitnými materiálmi a bezpečným používaním sú vždy zárukou spokojnosti.Vlastnosti a funkcie:◾Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi◾Jednoduchá a rýchla montáž (10 - 20 minút)◾Odolný voči poveternostným a klimatickým vplyvom, odoláva voči UV žiareniu◾Rúrková oceľová..

218,00€

Vlastnosti :Bazén najvyššej kvality Bestway veľkosti 366 cm x 100 cm+ rebrík.- trojvrstvové vysoko odolné bočnice s PVC a polyesteru.- pozinkovaný rám odolný voči korózii- jednoduchá a rýchla montáž ( 20 min . )- hmotnosť 34 kg- odporúčané naplnenie vodou 90% - kapacita 9150 lTechnické údaje čerpadla:- výkon čerpadla 1249 l- poháňaná sila 220 - 240V- filter Typ I ( priemer 8 cm, výška 9 cm )-Bazén s kartušovou filtráciou-Hadica pre pripojenie filtrácie-schodíky..

360,00€

BESTWAY bazén Steel Pro Set 427 x 107 cm s pieskovou filtráciou 6v1 Unikátny ratanový vzhladNadzemný rodinný záhradný bazén od renomovanej talianskej firmy Bestway so skladacou kovovou konštrukciou a pieskovou filtráciou. Stačí ho jednoducho postaviť kovovú konštrukciu a bazén napustiť vodou.Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi a vďaka svojej konštrukcii je veľmi pevný a stabilný.Steny bazéna sú vyrobené z troch samostatných vrstiev materiálu, vnútorná vrstva je vyrobená z polyesterovej sieťoviny a vnútorné dve vrstvy z testovaného zdravotne nezávadného PVC.Súčasťou bazéna je kovová konštrukcia, pieskovou filtráciou s kapacitou prietoku (2006l/hod) a opravný set na bazény.Výrobky značky BESTWAY sa vyznačujú svojim perfektným spracovaním s dôrazom na detail, kvalitnými materiálmi a bezpečným používaním sú vždy zárukou spokojnosti.VLASNOSTI a FUNKCIE:◾Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi◾Jednoduchá a rýchla montáž (20 - 30 minút)◾Odolný voči poveternostným a klimatickým vplyvom, odoláva..

85,00€

Technické parametreRozmery bazéna: 305×76 cmKapacita: 4678 litrovMateriál: trojvrstvové PVCFiltrácia: prietok čerpadla  napájanie filtrácia 220-240V, -prietok čerpadla 1249 litrov/h- váha čerpadla 2,1 kg - rozmery filtra 8/9 cm. Všeobecné vlastnostiNadzemný bazén pre povrchovú montáž je vyrobený z trojvrstvového PVC, má pevné dno.Stačí len zostaviť konštrukciu a napustiť vodou.Vďaka pružnej konštrukcii je bazén vhodný pre rodiny s deťmi.Vodná kapacita rodinného bazéna 305×76 cm činí 4 678 litrov.Kartušová filtrácia je súčastou bazénaSúčasťou bazéna : - bazen 56408 - filtrovacie čerpadlo 58381 - filter I 58093 - opravná sada - inštrukcia..

48,20€

Cestovný kufor David Jones 110LCestovný kufor David Jones pre sezónu 2017! Nový, originálny dizajn robí kufre jedinečné. Cestovný kufor David Jones je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí radi cestujú vo veľkom štýle. Tento robustný a rozmerný kufor nielen dobre vyzerá, ale dokonale chráni obsah pred poškodením alebo nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Vyniká veľmi ľahkou konštrukciou a veľkorysým vnútorným priestorom, ktorý môžete rozdeliť pomocou textilnej prepážky. Zatvára sa na zips, pre väčšiu bezpečnosť možno oba jazdce zipsu zapojiť do kódového zámku. Kufor sa veľmi ľahko ovláda vďaka teleskopickej rukoväti a kvalitným otočným kolieskam, ktoré sa otáčajú o 360 °.Hlavné prednosti:elegantný dizajnultra ľahká konštrukciazapínanie pomocou zipsovkódový zámokteleskopická rukoväťkvalitné kolieska otočné o 360 °vnútorné popruhy Technické parametre:šírka: 52 cmhĺbka: 29 cmCelková výška: 76 cm Celková hmotnosť: 4,5 kgka..

34,80€

Cestovný kufor David Jones 43LCestovný kufor David Jones pre sezónu 2017! Nový, originálny dizajn robí kufre jedinečné. Cestovný kufor David Jones je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí radi cestujú vo veľkom štýle. Tento robustný a rozmerný kufor nielen dobre vyzerá, ale dokonale chráni obsah pred poškodením alebo nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Vyniká veľmi ľahkou konštrukciou a veľkorysým vnútorným priestorom, ktorý môžete rozdeliť pomocou textilnej prepážky. Zatvára sa na zips, pre väčšiu bezpečnosť možno oba jazdce zipsu zapojiť do kódového zámku. Kufor sa veľmi ľahko ovláda vďaka teleskopickej rukoväti a kvalitným otočným kolieskam, ktoré sa otáčajú o 360 °.Hlavné prednosti:elegantný dizajnultra ľahká konštrukciazapínanie pomocou zipsovkódový zámokteleskopická rukoväťkvalitné kolieska otočné o 360 °vnútorné popruhy Technické parametre:šírka: 35 cmhĺbka: 20 cmCelková výška: 55 cm Celková hmotnosť: 2,9 kgkap..

43,90€

Cestovný kufor David Jones 69LCestovný kufor David Jones pre sezónu 2017! Nový, originálny dizajn robí kufre jedinečné. Cestovný kufor David Jones je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí radi cestujú vo veľkom štýle. Tento robustný a rozmerný kufor nielen dobre vyzerá, ale dokonale chráni obsah pred poškodením alebo nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Vyniká veľmi ľahkou konštrukciou a veľkorysým vnútorným priestorom, ktorý môžete rozdeliť pomocou textilnej prepážky. Zatvára sa na zips, pre väčšiu bezpečnosť možno oba jazdce zipsu zapojiť do kódového zámku. Kufor sa veľmi ľahko ovláda vďaka teleskopickej rukoväti a kvalitným otočným kolieskam, ktoré sa otáčajú o 360 °.Hlavné prednosti:elegantný dizajnultra ľahká konštrukciazapínanie pomocou zipsovkódový zámokteleskopická rukoväťkvalitné kolieska otočné o 360 °vnútorné popruhy Technické parametre:šírka: 46 cmhĺbka: 25 cmCelková výška: 66 cm Celková hmotnosť: 3,3 kgkap..

47,90€

Cestovný kufor David Jones 110 LCestovný kufor David Jones pre sezónu 2017! Nový, originálny dizajn robí kufre jedinečné. Cestovný kufor David Jones je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí radi cestujú vo veľkom štýle. Tento robustný a rozmerný kufor nielen dobre vyzerá, ale dokonale chráni obsah pred poškodením alebo nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Vyniká veľmi ľahkou konštrukciou a veľkorysým vnútorným priestorom, ktorý môžete rozdeliť pomocou textilnej prepážky. Zatvára sa na zips, pre väčšiu bezpečnosť možno oba jazdce zipsu zapojiť do kódového zámku. Kufor sa veľmi ľahko ovláda vďaka teleskopickej rukoväti a kvalitným otočným kolieskam, ktoré sa otáčajú o 360 °.Hlavné prednosti:elegantný dizajnultra ľahká konštrukciazapínanie pomocou zipsovkódový zámokteleskopická rukoväťkvalitné kolieska otočné o 360 °vnútorné popruhy Technické parametre:šírka: 52 cmhĺbka: 29 cmCelková výška: 76 cm Celková hmotnosť: 4,5 kgk..

34,80€

Cestovný kufor David Jones 43LCestovný kufor David Jones pre sezónu 2017! Nový, originálny dizajn robí kufre jedinečné. Cestovný kufor David Jones je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí radi cestujú vo veľkom štýle. Tento robustný a rozmerný kufor nielen dobre vyzerá, ale dokonale chráni obsah pred poškodením alebo nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Vyniká veľmi ľahkou konštrukciou a veľkorysým vnútorným priestorom, ktorý môžete rozdeliť pomocou textilnej prepážky. Zatvára sa na zips, pre väčšiu bezpečnosť možno oba jazdce zipsu zapojiť do kódového zámku. Kufor sa veľmi ľahko ovláda vďaka teleskopickej rukoväti a kvalitným otočným kolieskam, ktoré sa otáčajú o 360 °.Hlavné prednosti:elegantný dizajnultra ľahká konštrukciazapínanie pomocou zipsovkódový zámokteleskopická rukoväťkvalitné kolieska otočné o 360 °vnútorné popruhy Technické parametre:šírka: 35 cmhĺbka: 20 cmCelková výška: 55 cm Celková hmotnosť: 2,8 kgkap..

Zobrazenie 1 až 9 z 171 (19 stránok)