RETRO-BICYKLE.sk

Bazény a DoplnkyPorovnať výrobok (0)


73,10€

Automatický vysávač dna bazénov Bestway 58304Každý kto má záhradný bazén vie, že starať sa o jeho čistotu je nevyhnutnosť. To ale neznamená, že to musí byť namáhavé a pracné. Bazénový vysávač udržiavanie čistoty podstatne uľahčí a urýchli. Tento model je vhodný pre bazény s čerpadlom s prietokom od 3,8 m3/h. Vysávač má regulátor tlaku a pripája sa k čerpadlu. Keď zapnete čerpadlo, vysávač začne fungovať a nečistotu z dna bazénu môžete ľahko odstrániť. Nemusíte sa pritom obávať, že by ste upchali alebo poškodili filtračné čerpadlo, pretože nečistoty sa zachytávajú v zabudovanom filtri. Technické parametre: Potrebné čerpadlo s prietokom min. 3 800 l/hDĺžka hadice: 6,1 mPriemer hadice 38 mmHmotnosť: 4,5 kgZáruka 24 mesiacov..

299,00€

BESTWAY bazén 56263 Steel Pro Set 427 x 122 cm s filtráciou 4v1   Nadzemný rodinný záhradný bazén od renomovanej talianskej firmy Bestway so skladacou kovovou konštrukciou a kartušovou filtráciou. Stačí ho jednoducho postaviť kovovú konštrukciu a bazén napustiť vodou. Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi a vďaka svojej konštrukcii je veľmi pevný a stabilný. Steny bazéna sú vyrobené z troch samostatných vrstiev materiálu, vnútorná vrstva je vyrobená z polyesterovej sieťoviny a vnútorné dve vrstvy z testovaného zdravotne nezávadného PVC. Súčasťou bazéna je kovová konštrukcia, kartušová filtrácia s kapacitou prietoku (2006l/hod) a opravný set na bazény. Výrobky značky BESTWAY sa vyznačujú svojim perfektným spracovaním s dôrazom na detail, kvalitnými materiálmi a bezpečným používaním sú vždy zárukou spokojnosti.   Vlastnosti a funkcie: ◾Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi ◾Jednoduchá a rýchla montáž (10 - 20 minút) ◾Odolný voči povetern..

178,00€

Bazén BESTWAY 366x100 cm + filtrácia 4v1 Vlastnosti : Bazén najvyššej kvality Bestway veľkosti 366 cm x 100 cm+ rebrík. - trojvrstvové vysoko odolné bočnice s PVC a polyesteru. - pozinkovaný rám odolný voči korózii - jednoduchá a rýchla montáž ( 20 min . ) - hmotnosť 34 kg - odporúčané naplnenie vodou 90% - kapacita 9150 l   Technické údaje čerpadla: - výkon čerpadla 1249 l - poháňaná sila 220 - 240V - filter Typ I ( priemer 8 cm, výška 9 cm )   -Bazén s kartušovou filtráciou -Hadica pre pripojenie filtrácie -schodíky ..

175,00€

Bazén BESTWAY 366x100 cm SteelPRO 4w1 56418 Najväčšou výhodou bazéna je kovová konštrukcia ktorá zabezpečuje stabilitu bazéna a výrazne predlžuje jeho životnosť na mnoho rokov. Konštrukcia má špeciálnu úpravu takže je odolná korózií a atmosférickým vplyvom. Steny a dno bazéna tvorí kvalitné trojvrstvové PVC s polyesterovou sieťkou. Vnútro bazéna je zdobené vzorom s imitáciou modrej mozaiky.  Tento rodinný bazén má priemer 366 cm a výšku 100 cm vďaka čomu sa v ňom pomestí celá rodina a dokonca si v ňom deti zaplávajú. Mať svoj bazén je obrovskou výhodou, nemusíte jazdiť na kúpalisko a môže si ho užiť v pohodlí a súkromí domova. Bohaté príslušenstvo ktoré je súčasťou balenia zvyšuje pohodlné užívanie a údržbu bazéna. Rebrík výrazne uľahčí vchádzanie do bazéna a vychádzanie z neho. Rebrík je kovový a má plastové protišmykové schodíky. Podložka chráni bazén pred poškodení..

309,00€

Bazén BESTWAY s kovovou konštrukciou Power Steel Sivý Ratan 404cm x 201cm x 100cm Veľký bazén s kovovou konštrukciou z kolekcie Bestway POWER STEEL s rozmermi 404 x 201 x 100 cm poskytne osvieženie v horúce letné dni. Skvelým dizajnom v podobe sivého ratanu bude ladiť s Vaším záhradným nábytkom.   Obrovskou výhodou je kovová konštrukcia. Vďaka tomu že bazén nie je nafukovací sa výrazne predlžuje jeho životnosť a poslúži Vám mnoho rokov. Kovová konštrukcia má špeciálnu úpravu vďaka ktorej je odolná voči korózií a atmosferickým vplyvom. Rebrík je bezpečný a pohodlný. Jednotlivé stupne majú protišmykovú úpravu. Bohaté príslušenstvo ktoré sa nachádza v balení zvyšuje komfort používania a uľahčuje údržbu bazéna.   Bazén je veľký takže si ňom môžete pohodlne zaplávať alebo sa potápať. Vďaka filtrácií bude vaša voda kryštálovo čistá.   V balení: Bazén: 404..

339,00€

Bazén BESTWAY s kovovou konštrukciou Power Steel Swim Vista 427cm x 250cm x 100cm Najnovší bazén s kovovou konštrukciou z kolekcie Bestway SWIM VISTA SEE-TROUGH s rozmermi 427 x 250 x 100 cm poskytne osvieženie v horúce letné dni. Krásny dizajn imitujúci ratan dokonale ladí zo záhradným nábytkom. Bazén má 2 okienka ktoré umožňujú pozorovať vlastnú záhradu z vodnej perspektívy.   Obrovskou výhodou je kovová konštrukcia. Vďaka tomu že bazén nie je nafukovací sa výrazne predlžuje jeho životnosť a poslúži Vám mnoho rokov. Kovová konštrukcia má špeciálnu úpravu vďaka ktorej je odolná voči korózií a atmosferickým vplyvom. Bohaté príslušenstvo ktoré sa nachádza v balení zvyšuje komfort používania a uľahčuje údržbu bazéna.   Bazén je poriadne veľký takže si ňom môžete pohodlne zaplávať alebo sa potápať. Vďaka filtrácií bude vaša voda kryštálovo čistá.   V balení: Bazén s ro..

474,00€

Bazén BESTWAY s kovovou konštrukciou Power Steel Swim Vista 7v1 488 cm x 122 cm  kapacita vody (90%) 19,480L * Jednoduché nastavenie * Trojvrstvové bočné steny z PVC a polyesteru * Vstavaný odtokový ventil umožňuje jednoduché odvodnenie pripojením ventilu k záhradnej hadici (s dodávaným adaptérom) na odvádzanie vody * Mimoriadne silné bočné steny tohto bazéna sú konštruované s Tritech ™, trojvrstvovým zosilneným materiálom s polyesterovým sieťovinovým jadrom uzavretým medzi dvoma vrstvami materiálu s vysokým rozchodom PVC. Tým sa vytvorí celková hrúbka 0,40-0,80 mm (rozmer 16-32) v závislosti od veľkosti bazénu, ktorá ponúka vysokú pevnosť a trvanlivosť * Kovové rámy odolné proti korózii * Pool vybavený systémom Seal & Lock System ™ pre bezpečné pripojenie potrubia * Konektory riadenia toku pre rýchle pripojenie Filtračné čerpadlo Skimatic ™ funguje ako filtračné čerpadlo a povrchový skimmer pre automatickú filtráciu a čistenie..

577,00€

Bazén Intex 28324 ULTRA FRAME 488x122 cm s pieskovou filtráciouVeľký záhradný bazén Intex  je vyrobený z odolných a kvalitných materiálov -  pevný kovový rám a puzdro z trvanlivého trojvrstvového PVC. Bazén s priemerom 488 cm sa dá jednoducho zmontovať do 60 minút. Okrem pomocníka sa vám k tomu hodí aj inštruktážne video na DVD. Potom už zostáva jediné - napustiť vodu a užívať si slnko a vodu. Vďaka pevnej a stabilnej konštrukcií tohto modelu môže byť bazén naplnení vodou až do 90% svojej kapacity. Leto si s bazénom užijú hlavne deti, ktoré si v ňom môžu aj zaplávať, príjemné ochladenie ale príde vhod aj dospelým.  Pri zábave a relaxe ale netreba zabúdať na bezpečnosť a čistotu vody. Súčasťou balenia je preto aj filtrácia, plachta na bazén. Udržiavať čistotu tak bude hračka. Samozrejmosťou sú aj obojstranné schodíky pre bezpečné vchádzanie a vychádzanie z bazéna. Parametre: rozmery: 488x122 cmhmotnosť: 94,7 kgčas montáže: cca 60 minobjem: 19 156..

491,30€

Bazén Intex 28764 PRISM FRAME 427x427x107 cm s kartušovou filtráciou Záhradný štvorcový bazén Intex Prism s rozmermi 427x427x107 cm poslúži na niekoľko horúcich letných sezón. Slnko a priezračne čistú vodou si tak môžete užiť aj na záhrade a nemusíte sa tlačiť na kúpaliskách. Tento modelový rad má takmer rovnaké vlastnosti ako jeho predchodcovia z radu Metal frame s dodatočným vystužením oceľovými tyčami. Vďaka návodu na DVD bazén zložíte už v priebehu 60 minút. Potom už stačí len napustiť vodu a užívať si leto. Tento model je možné naplniť vodou do 90% celkového objemu. Štvorcový tvar s rozmermi 427x427 cm umožňuje deťom aj plávanie alebo si môžu zahrať rôzne hry vo vode. O čistotu vody sa nemusíte starať iba vy. Pomôže vám aj filtrácia, ktorá je súčasťou balenia spoločne s plachtou na bazén a schodíkmi. Technické parametre: rozmery: 427x427x107 cmhmotnosť: 105 kgčas montáže: cca 60 minobjem: 16 650 l (90%)  Parametre čerpadla: kapacit..

Zobrazenie 1 až 9 z 48 (6 stránok)