RETRO-BICYKLE.sk

STAN HIGH PEAK TALOS 4

Cena pre Vás: 106,00€ Bez DPH: 88,33€

Plánujete rodinný výlet do prírody alebo ste fanúšikmi turistiky? Kempingový stan High Peak Talos 4 je presne to, čo hľadáte.  Určený je pre 4 osoby a nechýba mu ani praktická predsieň s priehľadnými oknami na presvetlenie priestoru. Vchod je vybavený priedušnou moskytiérou, takže si v noci oddýchnete bez otravného hmyzu. 

High Peak Talos 4 má odvetrávanie aby bola zabezpečená optimálna klíma, je vysoko vodeodelný, takže problémom nebude ani nečakaný dážď. Vyrobený je z ľahkého, kvalitného materiálu a ľahko sa  s ním manipuluje. Kempingový stan od renomovaného nemeckého výrobcu outdoorového vybavenia High Peak je voľba, ktorú nebudete ľutovať. Na tohto spoločníka sa môžete na potulkách prírodou 100% spoľahnúť!

 

High Peak Talos 4 je trojmiestny, tunelový, dvojplášťový stan s predsienkou (100 cm). Obdĺžniková, vysoko vodeodolná podlážka z vrstveného polyetylénu má rozmery spolu s predsienkou 240x330x130 cm. Tropiko je z polyesterovej tkaniny s polyuretánovým záterom zvyšujúcim jeho odolnosť proti vode (vodný stĺpec 4 000mm). Švy sú prelepené špeciálnou vodeodolnou páskou. Vnútorný stan je z polyesterovej tkaniny.  Konštrukcia stanu je z laminátových prútov. Súčasťou stanu je samostatná izolačná podložka. Stan váži 5,5 kg.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!