RETRO-BICYKLE.sk

Záhradné LehátkaPorovnať výrobok (0)


44,40€

Lehátko záhradné, plážové čokoláda so stojanom na nápoje a telefónom RAMIZ (GRT-105-4-BROWN). Dostupné farby:- hnedá (GRT-105-4-BROWN). Vlastnosti lehátka:- vysoká kvalita spracovania,- zníženie tlaku na chrbticu,- stabilná, pevná a odolná konštrukcia,- kovová konštrukcia, prášková vrstva (ochrana proti korózii),- vzdušný, pohodlný materiál,- pohodlná opierka hlavy s nastaviteľnou výškou,- ľahko sa skladá,- vhodné na skladovanie (zaberá málo miesta) a prepravu (rukoväť na prenášanie),- odolné voči poveternostným podmienkam,- ľahko sa udržuje v čistote,- uzamknutie polohy ehátka,- ľahko meniť uhol sklonu, bez použitia rúk a opúšťania lehátka,- moderný dizajn,- opierka hlavy,- stojan. Toto je lehátko - kreslo, ktoré svojou kvalitou a komfortom odráža množstvo plážových, voľnočasových, relaxačných, nastaviteľných a záhradných stoličiek dostupných na trhu. ROZMERY:- ŠÍRKA 52 cm,- VÝŠKA SEDADLA v sede - 45 cm,- CELKOVÁ DĹŽKA v polohe ležania - 168 cm- D..

45,00€

Záhradné lehátko ACTIVE hnedé-Záhradné lehátko je veľmi luxusný a elegantný doplnok nie len na záhradu ale aj do interiéru.-Má pevnú oceľovú konštrukciu, ktorá je vyplnená veľmi pevným kvalitným materiálom OXFORD.-Vďaka tomuto materiálu je lehátko dostatočne pohodlné a robustné.-Materiál odoláva poveternostným vplyvom.-Zaujme hlavne svojim netypickým prevedením.-Jeho operadlová časť je polohovateľná, v hornej časti na nachádza vankúš, ktorý je k lehátku pripevnený pomocou suchých zipsov. ACTIVE lehátko je vybavené špeciálnym držiakom nápojov a telefónov čo iste spríjemní odpočinok v záhrade v horúcich letných dňoch. Teraz bude všetko vždy po ruke!-Lehátko ponúkame vo viacerých farbách.-Lehátko spĺna všetky európske normy a testy SGS.Technické parametre:Rozmer lehátka po zložení: 94 x 66 x 16 cm(výš./dĺž./šír.)Dĺžka:  93 - 160 cmŠírka: 66cmVýška: 114cmVáha:  5 kg.Max. nostnosť: ..

45,00€

Záhradné lehátko ACTIVE sivá-Záhradné lehátko je veľmi luxusný a elegantný doplnok nie len na záhradu ale aj do interiéru.-Má pevnú oceľovú konštrukciu, ktorá je vyplnená veľmi pevným kvalitným materiálom OXFORD.-Vďaka tomuto materiálu je lehátko dostatočne pohodlné a robustné.-Materiál odoláva poveternostným vplyvom.-Zaujme hlavne svojim netypickým prevedením.-Jeho operadlová časť je polohovateľná, v hornej časti na nachádza vankúš, ktorý je k lehátku pripevnený pomocou suchých zipsov. ACTIVE lehátko je vybavené špeciálnym držiakom nápojov a telefónov čo iste spríjemní odpočinok v záhrade v horúcich letných dňoch. Teraz bude všetko vždy po ruke!-Lehátko ponúkame vo viacerých farbách.-Lehátko spĺna všetky európske normy a testy SGS.Technické parametre: Rozmer lehátka po zložení: 94 x 66 x 16 cm(výš./dĺž./šír.)Dĺžka:  93 - 160 cmŠírka: 66cmVýška: 114cmVáha:  5 kg.Max. nostn..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)