RETRO-BICYKLE.sk

Záhradné SlnečníkyPorovnať výrobok (0)


63,00€ 69,00€

Záhradný Slnečník EXCLUSIVE GARDEN BÉŽOVÝ 350cmVeľký záhradný slnečník s priemerom 350 cmTieto slnečníky sú najlepší spôsob, ako sa chrániť pred slnkom alebo dažďom. Slnečník bol vyrobený z najlepších materiálov. Je to 100% vodotesné. Ideálne sa hodí na terasu, veľký balkón, záhradu, alebo dokonca aj na rodinný výlet. Veľká plocha s 8 segmentmi je pokrytá 100% nepremokavým polyesterom, ktorý môže byť voľne nastaviteľný vo výške alebo uhle. Masívna konštrukcia je natretá vysoko kvalitnou práškovou farbou POWER PAINT Skladanie a rozloženie je rýchle vďaka spoľahlivému mechanizmu a kvalitným pohyblivým častiam. GARDEN PARASOL je oveľa stabilnejší a silnejší než konkurenčné slenčníky !!! Hmotnosť našich slnečníkov je 13,7 kg Materiál, ktorý bol použitý, je trvanlivý polyester potiahnutý ďalším UV filtrom, čo je ideálne pre ochranu proti slnku a 100% vodotesné, ak vás prekvapí zlé počasie. Technické špecifikácie: Farba: Šedá - béžová - zelená (voliteľné) P..

63,00€ 69,00€

Záhradný Slnečník EXCLUSIVE GARDEN ŠEDÝ 350cmVeľký záhradný slnečník s priemerom 350 cmTieto slnečníky sú najlepší spôsob, ako sa chrániť pred slnkom alebo dažďom. Slnečník bol vyrobený z najlepších materiálov. Je to 100% vodotesné. Ideálne sa hodí na terasu, veľký balkón, záhradu, alebo dokonca aj na rodinný výlet. Veľká plocha s 8 segmentmi je pokrytá 100% nepremokavým polyesterom, ktorý môže byť voľne nastaviteľný vo výške alebo uhle. Masívna konštrukcia je natretá vysoko kvalitnou práškovou farbou POWER PAINT Skladanie a rozloženie je rýchle vďaka spoľahlivému mechanizmu a kvalitným pohyblivým častiam. GARDEN PARASOL je oveľa stabilnejší a silnejší než konkurenčné slenčníky !!! Hmotnosť našich slnečníkov je 13,7 kg Materiál, ktorý bol použitý, je trvanlivý polyester potiahnutý ďalším UV filtrom, čo je ideálne pre ochranu proti slnku a 100% vodotesné, ak vás prekvapí zlé počasie. Technické špecifikácie: Farba: Šedá - béžová - zelená (voliteľné) Priemer..

63,00€ 69,00€

Záhradný Slnečník EXCLUSIVE GARDEN ZELENÝ 350cmVeľký záhradný slnečník s priemerom 350 cmTieto slnečníky sú najlepší spôsob, ako sa chrániť pred slnkom alebo dažďom. Slnečník bol vyrobený z najlepších materiálov. Je to 100% vodotesné. Ideálne sa hodí na terasu, veľký balkón, záhradu, alebo dokonca aj na rodinný výlet. Veľká plocha s 8 segmentmi je pokrytá 100% nepremokavým polyesterom, ktorý môže byť voľne nastaviteľný vo výške alebo uhle. Masívna konštrukcia je natretá vysoko kvalitnou práškovou farbou POWER PAINT Skladanie a rozloženie je rýchle vďaka spoľahlivému mechanizmu a kvalitným pohyblivým častiam. GARDEN PARASOL je oveľa stabilnejší a silnejší než konkurenčné slenčníky !!! Hmotnosť našich slnečníkov je 13,7 kg Materiál, ktorý bol použitý, je trvanlivý polyester potiahnutý ďalším UV filtrom, čo je ideálne pre ochranu proti slnku a 100% vodotesné, ak vás prekvapí zlé počasie. Technické špecifikácie: Farba: Šedá - béžová - zelená (voliteľné) Priem..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)