RETRO-BICYKLE.sk

Záhradný NábytokPorovnať výrobok (0)


220,00€

Hlinikové záhradné sedenie Odessa 4+1 Set záhradného nábytku ODESSA je elegantný, ľahký a šikovný. Stoličky z hliníka, ktoré dokonale zapadajú vo vašej záhrady. Neoddeliteľnou súčasťou zostavy je stôl s priemerom 100 cm, krásny, vysoká tabuľa s tvrdeného skla hrúbky 5 mm. Sedenie ODESSA je odolné na poveternostné podmienky-dážď, vlhkosť, slnečné žiarenie. Ak oceníte dobrý štýl a eleganciu, ODESSA  by mala byť povinnou súčasťou vo vašej záhrade alebo terase. Sklo stola je chránené pred náhodným poškodením hliníkovým rámom. Špeciálny tvar nôh stola dodáva komfort a dostatočne veľký priestor pre ľudí, ktorí ho používajú a zaručuje jeho stabilitu. Pohodlné a ľahké stoličky z hliníkovej konštrukcie, umožňujú nastavenie operadla. Skvelo tvarované rukoväťe umožňujú ľahko ich presunúť. Sedadlo a operadlo stoličky sú vyrobené z materiálu, ktorý neabsorbuje vodu a vlhkosť. Rýchle schnutie a priedušný.Sada záhradného nábytku ODESSA spája vysokú kvalitu, najlepšie materiály a o..

399,00€

Záhradný ratanový nábytok Casella čierny Chcete stráviť príjemné chvíle na záhrade alebo terase? Okrem rodiny a priateľov k tomu potrebujete aj pohodlný a kvalitný záhradný nábytok. Súprava záhradného nábytku Casella z umelého ratanu má dlhú životnosť, ľahko sa udržuje aj prenáša. Súprava obsahuje konferenčný stolík, 2 kreslá a sedačku. Opierky a sedáky sú mäkké, pohodlné a sú impregnované aby odolali vlhku aj nečistotám. Nerezová konštrukcia je ošetrená práškovou farbou a výplet je z umelého ratanu. Nábytok tak odoláva vplyvom počasia a nemusíte sa obávať o jeho kvalitu a funkčnosť ani po letnom daždi.  Nábytok sa ľahko čistý a je nenáročný na údržbu, takže miesto čistenia si môžete užívať pohodu na záhrade. Ratanová súprava záhradného nábytku má moderný dizajn, takže bude ozdobou vašej záhrady. Okrem toho sa z nábytkom ľahko manipuluje a nie je problém s jeho prenášaním, je funkčný a ľahko sa udržuje. Výhodou umelého ratanu je vysoká odoln..

399,00€

Záhradný ratanový nábytok Casella Chcete stráviť príjemné chvíle na záhrade alebo terase? Okrem rodiny a priateľov k tomu potrebujete aj pohodlný a kvalitný záhradný nábytok. Súprava záhradného nábytku Casella z umelého ratanu má dlhú životnosť, ľahko sa udržuje aj prenáša. Súprava obsahuje konferenčný stolík, 2 kreslá a sedačku. Opierky a sedáky sú mäkké, pohodlné a sú impregnované aby odolali vlhku aj nečistotám. Nerezová konštrukcia je ošetrená práškovou farbou a výplet je z umelého ratanu. Nábytok tak odoláva vplyvom počasia a nemusíte sa obávať o jeho kvalitu a funkčnosť ani po letnom daždi.  Nábytok sa ľahko čistý a je nenáročný na údržbu, takže miesto čistenia si môžete užívať pohodu na záhrade. Ratanová súprava záhradného nábytku má moderný dizajn, takže bude ozdobou vašej záhrady. Okrem toho sa z nábytkom ľahko manipuluje a nie je problém s jeho prenášaním, je funkčný a ľahko sa udržuje. Výhodou umelého ratanu je vysoká odolnosť voči vplyvom počasia a UV st..

765,00€

Sada záhradného nábytku z technoratanu Sapphire GrenadaPokiaľ si chcete užívať pohodu a relax na svojej terase alebo záhrade, nemal by vám chýbať komfortný záhradný nábytok. Súprava záhradného nábytku z techno ratanu Sapphire Grenada pozostáva zo stolíka so sklenenou dosku z tvrdeného skla, pohovky a dvoch kresiel. Modulárna konštrukcia umožňuje kreslá spojiť s pohovkou alebo ich používať samostatne.Súprava je určená pre 6 osôb. Konštrukcia z hliníka je ľahká, ale pevná a nábytok sa dá jednoducho premiestňovať. Technoratan je materiál ideálny na výrobu záhradného nábytku.Vyznačuje sa totiž tvarovou aj farebnou stálosťou a je odolný voči vplyvom počasia. Môžete ho teda nechať na záhrade počas celej sezóny, neuškodí mu UV žiarenie, dážď ani vlhkosť. Doska stola má zaoblené hrany a je vyrobené z tvrdeného skla. Súčasťou balenia sú aj oranžové vankúšiky. Záhradný nábytok Grenada je vysoko kvalitný nábytok, ktorý poskytne pohodlie vám aj vaš..

159,00€

Skladacie záhradné sedenie ANDORA 6+1Toto je náš návrh pre ľudí, ktorí hľadajú funkčnú sadu nábytku nielen na záhradu. Záhradná súprava ANDORA bola navrhnutá tak, aby ste si ju mohli ľahko vziať so sebou na dovolenku, alebo na víkend ku jazeru. Jedálenský stôl a stoličky sú súčasťou zostavy, ktorú môžete ľahko zložiť, takže nezaberajú veľa miesta a môžu byť pribalené do auta alebo karavanu. Nábytok je vyrobený z polyetylénu vysokej kvality, ktorý je charakteristický jeho odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Sú odolné na dážď, krúpy, vlhkosti a slnečnému žiareniu. Oceľové prvky na stole a stoličkách sú natreté práškovou metódy.  Stôl je dodávaný so 6 ks stolickami. Vďaka nízkej hmotnosti a jednoduchému skladaniu a rozkladaniu, tento funkčný nábytok môže tiež spĺňať funkciu catteringového nábytku.  TECHNICKÉ PARAMETRE: Farba: čierna Stoličky:- Oceľová konštrukcia v kombinácii s polyetylénom.- Výška      : 82 cm- Šírka ..

110,00€

Skladacie záhradné sedenie VERA 4+1Toto je náš návrh pre ľudí, ktorí hľadajú funkčnú sadu nábytku nielen na záhradu. Záhradná súprava VERA bola navrhnutá tak, aby ste si ju mohli ľahko vziať so sebou na dovolenku, alebo na víkend ku jazeru. Jedálenský stôl a stoličky sú súčasťou zostavy, ktorú môžete ľahko zložiť, takže nezaberajú veľa miesta a môžu byť pribalené do auta alebo karavanu.Nábytok je vyrobený z polyetylénu vysokej kvality, ktorý je charakteristický jeho odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Sú odolné na dážď, krúpy, vlhkosti a slnečnému žiareniu. Oceľové prvky na stole a stoličkách sú natreté práškovou metódy.  Stôl je dodávaný so 4 ks stolickami. Vďaka nízkej hmotnosti a jednoduchému skladaniu a rozkladaniu, tento funkčný nábytok môže tiež spĺňať funkciu catteringového nábytku.TECHNICKÉ PARAMETRE:Farba: čiernaStoličky: - Oceľová konštrukcia v kombinácii s polyetylénom.- Výška      : 82 cm- Šírka     &nb..

339,00€

Predstavujeme Vám novinku - sadu záhradného nábytku Santos, perfektnou voľbou do každej záhrady. Nábytok je vyrobený z technoratanu, ktorý je extrémne odolný proti dažďu, krupobitiu, snehu a UV žiareniu. Nábytok môže ostať v záhrade po celý rok! Sada obsahuje šesť stoličiek a veľký stôl. Podušky GRATIS!!!Elegantný nábytok dodá vašej záhrada štýl a eleganciu, ktorá bude iste priťahovať pozornosť návštevníkov. Technoratan je extrémne odolný materiál, ktorý zaručuje dlhú životnosť výrobkov. Dôležitou vlastnosťoutohto materiálu je jeho nízka hmotnosť pri zachovaní vysokej pevnosti. Presúvanie komponentov by nemalspôsobiť nikomu ťažkosti.Doska stola je vyrobená zo zafarbeného&..

599,00€

Technoratanové záhradné sedenie Sapphire Rodos 6+6Sada záhradného nábytku Sapphire z technoratanu je vhodný na záhradu, terasu či balkón. Sada Rodos je určená až pre 12 osôb a tak poteší každého, kto organizuje záhradné párty alebo stretnutia s rodinou a priateľmi. Na grilovačku na záhrade tak môžete pozvať nie len rodinu, ale aj susedov a všetci sa pohodlne usadíte. Súprava ratanového záhradného nábytku obsahuje stôl, 6 kresiel a 6 taburetiek aj s vankúšikmi na sedenie. Na stole je doska z tvrdeného tónovaného skla, pričom hrany sú chránené umelým ratanom. Stôl je konštruovaný tak, aby sa pod neho dali odložiť taburetky v prípade, že sa nepoužívajú a tak ušetríte miesto. Pohodlie vám doprajú mäkké, biele vankúšiky na taburetkách aj stoličkách. Nábytok je ľahký a odolný, jednoducho sa s ním manipuluje a je nenáročný na údržbu. Technoratan, z ktorého je súprava Sapphire Rhodos vyrobená je pevný a odolný voči poveternostným vply..

90,00€

Záhradné sedenie 4+1 RIGA TECHNORATANKompletná sada záhradného nábytku RIGA vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Vám bude slúžiť po mnoho rokov intenzívneho používania. Sada obsahuje štyri stoličky a stôl. Ideálna voľba pre záhrady alebo na terasu. Stolová doska je vyrobená z tvrdeného skla s hrúbkou do 5 mm! Je odolný proti poškriabaniu, zlému počasiu, slnečnému žiareniu a vysokým teplotám. Tvrdené sklo je extrémne odolné. Stoličky sú ľahké,pevné (odolnosť proti korózii), a zároveň veľmi pohodlné. technorattan pripomína prírodný ratan, ale pokiaľ ide o mechanickú pevnosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom, ako je vlhkosť a nečistoty ho predbieha.TECHNICKÉ PARAMETRE:Farba:-hnedáStoličky:- Oceľová konštrukcia v kombinácii s technorattan.- Nostnosť  : 120kg- Výška      : 76 cm- Šírka       : 54 cm - Výška sedenia :44,5 cm- Šírka sedáka   :42 cm Stôl:- Výška      :72 cm.- Šírka&nbs..

Zobrazenie 1 až 9 z 20 (3 stránok)