RETRO-BICYKLE.sk

Záhradný NábytokPorovnať výrobok (0)


84,00€

Výhody a špecifikácie:veľmi silná konštrukcia s práškovým nástrekomjednoduchá montáž protišmykové nohyzámok proti zloženiuposilnená stredná časť Rozmery rozloženého stola:dĺžka: 180 cmšírka: 75 cmvýška: 74 cmhrúbka: 4,1 cmhrúbka kovovej konštrukcie: 25 mm Rozmery zloženého stola:75 x 90 x 7,5 cm Rozmery rozloženej lavičky:dĺžka: 180 cm, po zložení 90 cmšírka: 28 cmvýška: 45 cm Nosnosť:max. nosnosť lavičky: 230 kgmax. nosnosť stola: 175 kg Hmotnosť: 15 kg..

220,00€

Hlinikové záhradné sedenie Odessa 4+1 Set záhradného nábytku ODESSA je elegantný, ľahký a šikovný. Stoličky z hliníka, ktoré dokonale zapadajú vo vašej záhrady. Neoddeliteľnou súčasťou zostavy je stôl s priemerom 100 cm, krásny, vysoká tabuľa s tvrdeného skla hrúbky 5 mm. Sedenie ODESSA je odolné na poveternostné podmienky-dážď, vlhkosť, slnečné žiarenie. Ak oceníte dobrý štýl a eleganciu, ODESSA  by mala byť povinnou súčasťou vo vašej záhrade alebo terase. Sklo stola je chránené pred náhodným poškodením hliníkovým rámom. Špeciálny tvar nôh stola dodáva komfort a dostatočne veľký priestor pre ľudí, ktorí ho používajú a zaručuje jeho stabilitu. Pohodlné a ľahké stoličky z hliníkovej konštrukcie, umožňujú nastavenie operadla. Skvelo tvarované rukoväťe umožňujú ľahko ich presunúť. Sedadlo a operadlo stoličky sú vyrobené z materiálu, ktorý neabsorbuje vodu a vlhkosť. Rýchle schnutie a priedušný.Sada záhradného nábytku ODESSA spája vysokú kvalitu, najlepšie materiály a o..

22,90€

INFORMÁCIEvhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie konštrukcia z pozinkovaných profilov pevná doska z HDPE odolná voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu ľahké čistenie skladacia ľahká manipuláciamaximálna nosnosť 120 kg Rozmery: výška: 87 cm šírka: 45,5 cm hĺbka: 53 cm váha: 4,5 kg..

399,00€

Záhradný ratanový nábytok Casella čierny Chcete stráviť príjemné chvíle na záhrade alebo terase? Okrem rodiny a priateľov k tomu potrebujete aj pohodlný a kvalitný záhradný nábytok. Súprava záhradného nábytku Casella z umelého ratanu má dlhú životnosť, ľahko sa udržuje aj prenáša. Súprava obsahuje konferenčný stolík, 2 kreslá a sedačku. Opierky a sedáky sú mäkké, pohodlné a sú impregnované aby odolali vlhku aj nečistotám. Nerezová konštrukcia je ošetrená práškovou farbou a výplet je z umelého ratanu. Nábytok tak odoláva vplyvom počasia a nemusíte sa obávať o jeho kvalitu a funkčnosť ani po letnom daždi.  Nábytok sa ľahko čistý a je nenáročný na údržbu, takže miesto čistenia si môžete užívať pohodu na záhrade. Ratanová súprava záhradného nábytku má moderný dizajn, takže bude ozdobou vašej záhrady. Okrem toho sa z nábytkom ľahko manipuluje a nie je problém s jeho prenášaním, je funkčný a ľahko sa udržuje. Výhodou umelého ratanu je vysoká odoln..

399,00€

Záhradný ratanový nábytok Casella Chcete stráviť príjemné chvíle na záhrade alebo terase? Okrem rodiny a priateľov k tomu potrebujete aj pohodlný a kvalitný záhradný nábytok. Súprava záhradného nábytku Casella z umelého ratanu má dlhú životnosť, ľahko sa udržuje aj prenáša. Súprava obsahuje konferenčný stolík, 2 kreslá a sedačku. Opierky a sedáky sú mäkké, pohodlné a sú impregnované aby odolali vlhku aj nečistotám. Nerezová konštrukcia je ošetrená práškovou farbou a výplet je z umelého ratanu. Nábytok tak odoláva vplyvom počasia a nemusíte sa obávať o jeho kvalitu a funkčnosť ani po letnom daždi.  Nábytok sa ľahko čistý a je nenáročný na údržbu, takže miesto čistenia si môžete užívať pohodu na záhrade. Ratanová súprava záhradného nábytku má moderný dizajn, takže bude ozdobou vašej záhrady. Okrem toho sa z nábytkom ľahko manipuluje a nie je problém s jeho prenášaním, je funkčný a ľahko sa udržuje. Výhodou umelého ratanu je vysoká odolnosť voči vplyvom počasia a UV st..

42,90€

Stoly sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov pre maximálnu odolnosť proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, ľahko ovládateľný a funkčný s rýchlou inštaláciou. Kompaktné rozmery po sklopení v tvare kufru s držadlom . Sú ideálne pre obchod , stravovanie , večierky , ale aj na záhradu a vonkajšie výlety.    Materiál konštrukcie je oceľ a farba pieskovaná čierna. Rozmery zmontovaného stolíka : Dĺžka 180 cm, šírka 75 cm a výška 74 cm Rozmery balenia : Dĺžka 90 cm, šírka 75 cm a výška 10 cm Hmotnosť: 15 kg..

61,99€

Stoly sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov pre maximálnu odolnosť proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, ľahko ovládateľný a funkčný s rýchlou inštaláciou. Kompaktné rozmery po sklopení v tvare kufru s držadlom . Sú ideálne pre obchod , stravovanie , večierky , ale aj na záhradu a vonkajšie výlety.    Materiál konštrukcie je oceľ a farba pieskovaná čierna. Rozmery zmontovaného stolíka : Dĺžka 240 cm, šírka 75 cm a výška 75 cm Rozmery balenia : Dĺžka 120 cm, šírka 75 cm a výška 10 cm Hmotnosť: 17 kg ..

765,00€

Sada záhradného nábytku z technoratanu Sapphire GrenadaPokiaľ si chcete užívať pohodu a relax na svojej terase alebo záhrade, nemal by vám chýbať komfortný záhradný nábytok. Súprava záhradného nábytku z techno ratanu Sapphire Grenada pozostáva zo stolíka so sklenenou dosku z tvrdeného skla, pohovky a dvoch kresiel. Modulárna konštrukcia umožňuje kreslá spojiť s pohovkou alebo ich používať samostatne.Súprava je určená pre 6 osôb. Konštrukcia z hliníka je ľahká, ale pevná a nábytok sa dá jednoducho premiestňovať. Technoratan je materiál ideálny na výrobu záhradného nábytku.Vyznačuje sa totiž tvarovou aj farebnou stálosťou a je odolný voči vplyvom počasia. Môžete ho teda nechať na záhrade počas celej sezóny, neuškodí mu UV žiarenie, dážď ani vlhkosť. Doska stola má zaoblené hrany a je vyrobené z tvrdeného skla. Súčasťou balenia sú aj oranžové vankúšiky. Záhradný nábytok Grenada je vysoko kvalitný nábytok, ktorý poskytne pohodlie vám aj vaš..

254,00€

Set záhradného nábytku RAMIZ 1225 Kompletný set záhradného nábytku obsahuje pohovku, 2 kreslá, stolík a 3 vankúše. Ak radi trávite radi čas posedením v záhrade alebo na terase mal by vám robiť spoločnosť aj pohodný záhradný nábytok, ktorý bude slúžiť mnoho sezón.  Súčasťou balenie sú aj podložky na stôl, ktoré dostanete grátis. Hliníková konštrukcia je ošetrená práškovým lakovaním. Každý kus nábytku je odolný, trvácny a ľahký. Kreslá a pohovka majú sedáky a vrchná doska stola je vyrobená z 5 mm hrubého bezpečnostného skla. Set obsahuje 3 sedáky na kreslá a pohovku. Obliečky majú zips a dajú sa prať v pračke a tak sa ľahko udržiavajú čisté. Sedáky sú vyrobené z peny s hrúbkou 5 cm, obliečky z polyesteru.Výhody:100% odolnosť voči UV žiareniu odolnosť voči poveternostným vplyvommožnosť nastavenia úrovnekvalitný výpletelegantný dizajnjednoduchá údržbaRozmery kresla:výška cca 78 cmvýška lakťovej opierky cca 60 cmhĺbka asi 60 cmšírka cca 64 cmšírka sedadla ..

Zobrazenie 1 až 9 z 24 (3 stránok)