RETRO-BICYKLE.sk

Bežecké pásyPorovnať výrobok (0)


863,40€

Bežecký pás Body Sculpture Master Run BT 5840Bežecký pás Body Sculpture Master Run BT 5840 je produkt renomovanej značky, ktorá má bohaté skúsenosti s výrobou športového vybavenie a tak vám prináša len to najlepšie vybavenie pre váš  tréning.  Tento model je vhodný aj pre pokročilých športovcov, ktorí majú na seba aj na športové zariadenia vyššie nároky.Bežecký pás má silný motor, nastaviteľný sklon pásu až do 12% a nestavenie rýchlosti od 1 km/h až po 16 km/h čo môže váš tréning spraviť skutočne náročným ale aj oddychovým a pohodovým.  Nastavenie sklonu a mäkký povrch pásu určite uvítajú aj vaše nohy a hlavne kĺby, pretože pás je k nim šetrnejší ako asfalt.Moderný počítač s LCD displejom vám ponúka 22 programov a dôležité parametre tréningu ako sú čas, rýchlosť, vzdialenosť, sklon pásu, pulzová frekvencia, meranie tuku, reps. spálených kalórií. Panel je vybavený aj odkladacím priestorom na mp3, mobil alebo fľašu s vodou. Súčasťou sú aj..

1 873,50€

Bežecký elektrický pás Reebok TT2.0 Titanium- Inovatívny elektrický bežecký pás Reebok TT 2.0 je top, najnovšej série Titanium. Skutočnou novinkou v našej ponuke! Reebok TT 2.0 je veľmi pohodlné a bezpečné vybavenie a behať na ňom to je čistá radosť. Zaručené výsledky.- Pás má motor s výkonom 2,75 HP a širokú nastaviteľnosť rýchlosti, ktorá umožňuje veľmi presne, zodpovedajúcu úroveň obtiažnosti behania na stupeň náročnosti používateľa. Elektronické nastavenie uhla bežiaceho pásu bude poskytovať presné nastavenie bežiaceho pásu. Ponúkaný model využíva Tripleflex technológie, ktoré sa budú starať o vaše potreby počas behu, ku ktorým patrí menšia svalova únava a znižuje záťaž kĺbov.- Moderný počítač LCD konzoly i-Drive, jednoduché a rýchle ovládanie funkcií, poskytnú úplnú kontrolu nad behaním. 17 voliteľných programov si umožňuje vybrať tie najvhodnejsie pre naše schopnosti. Počítač ukazuje aj bežecké parametre (rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, pulz, sklon p..

545,58€

Bežecký elektrický pás run MARATHONElektrický bežecký pás beží Marathon bude udržiavať dobré zdravie po celý rok. Beh je jedným z najpopulárnejších a najjednoduchšie formy telesných aktivít. Tiež je osvedčený spôsob, ako zlepšiť silu, posilňovať svalstvo nôh a zadku, a predovšetkým stratiť zbytočné kila. Nakoniec, pravidelné behanie umožňuje zlepšiť efektívnosť krvného systému. Bez ohľadu na to, či ste vonku alebo doma na bežeckom páse, účinky sú rovnaké! Výrobok má počítač s jasným LCD displejom a osem vzdelávacích programov v jeho pamäti. Okrem toho môžete sledovať svoje tréningové parametre na displeji: čas, vzdialenosť, kalórie, rýchlosť a aktuálny tep, ktorý sa meria pomocou senzorov, ktoré sú umiestnené v rukoväti prístroja. Pás má tiež možnosť nastavenia uhlu v rozmedzí 2%, 4% a 6%.Prístroj má odpružený bežecký pás, takže cvičenie nepoškodzuje klby. Bezpečnostný kľúč na  zastavenie bežiaceho pásu v núdzovej situácii. Po skončení tréningu, bežecký pás môž..

585,50€

Bežecký elektrický pás run MARATHON IIElektrický bežecký pás Marathon II je spôsob, ako si udržať vysokú kondíciu a zdravie po celý rok. Behanie má pozitívny vplyv na vaše telo a beh je jednou z najobľúbenejších foriem fyzickej aktivity. Pravidelným behaním si môžete zlepšiť zdravie, posilniť kardiovaskulárny systém a vytvarovať lýtkové svaly, stehná a zadok. Beh je skvelý spôsob, ako spáliť kalórie! Bežecký pás Marathon II je vybavený počítačom s LCD displejom, v pamäti ktorého je 8 vzdelávacích programov. Na displeji sa zobrazujú parametre, ako je vzdialenosť, čas, kalórie, rýchlosť a pulz, ktorá je meraná pomocou senzorov umiestnených v rukoväti prístroja. Prístroj má automatické nastavenie uhla pásu bežiaceho pásu v rozsahu 0-12%.Technický popis: Výrobca:LaubrModel:IRMT904DDruh:ElektrickýVýkon motora:2,25 HP/KMMaximálna rýchlosť:0,8 - 16 km/hSenzory merania pulzu:Bezpečnostný vypinač:Transportné kolieska:Skladacie zámky:Rozmery pásu:120 x 40 cmMax..

512,40€

Bežecký pás Body Sculpture BT 3133PBežecký pás Body Sculpture BT 3133P je určený pre tých, ktorí jednoducho beh milujú. Ak nechcete ísť behať von alebo vám to počasie jednoducho neumožňuje riešením je kvalitný bežecký pás!Body Sculpture BT 3133P je overený a bezpečný výrobok od renomovaného výrobcu s nastaviteľným náklonom do 10 %. Rýchlosť pásu sa dá nastaviť od 0,8 km/h do 12 km/h, takže si môžete nastaviť taký sklon a rýchlosť, ktorá zodpovedá vašim možnostiam a bude vás posúvať výkonnostne dopredu.Chýbať samozrejme nemôže ani displej na ktorom sa objaví čas tréningu, rýchlosť, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie a srdcová frekvencia. Vďaka tomu si viete záťaž nastaviť tak, aby ste čo najefektívnejšie spaľovali tukové bunky. Systém má 16 tréningových režimov a na prednom paneli nájdete aj odkladací priestor pre mobil, mp3 a podobne.Bežecký pás Body Sculpture BT 3133P je určený na použitie doma, takže sa perfektne hodí do vašej domácej posilň..

712,79€

Bežecký pás Body Sculpture BT 5405Milujete behanie a je to pre Vás už životný štýl a nie len forma cvičenia? Potom vám určite doma nesmie chýbať bežecký pás, pretože počasie nebýva vždy k bežcom prívetivé. Môžete tak trénovať v teple domova a pritom neustále pracovať na svoje výkonnosti a kondícií.  Bežecký pás Body Sculpture BT 5405 je určený práve na používanie doma.Model BT 5405 je vybavený LCD displejom na ktorom môžete sledovať čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie aj tepovú frekvenciu. Zariadenie má 19 programov a možnosť nastavenie sklonu až do 12%. Rýchlosť je možné nastaviť na 1 km/h až po 16 km/h.  Náročnosť tréningu si tak dokáže prispôsobiť svojim možnostiam a výkonnosti.Bežecký pás Body Sculpture BT 5405 je bezpečný a kvalitný čo potvrdzujú aj protišmykové prvky, protišmykový pás,  bezpečnostný klip a tlmiaci systém I-shock.  Hudbu si môžete pustiť vďaka USB portu, ktorý je kompatibi..

617,40€

Bežecký pás Body Sculpture BT 5420Ak chcete cvičiť doma alebo sa snažíte zhodiť zopár kíl pomôže vám bežecký pás Body Sculpture BT 5420. Tento model je ideálny na doma, takže môžete behať kedykoľvek a počas celého roka. Váš tréning nezastaví ani nepriaznivé sychravé počasie či vietor. Trénovať môžete každý deň a v pohodlí vášho domova pracovať na kondícií aj postave.Bežecký pás Body Sculpture BT 5420 má motor s výkonom 2,5 kW a nastaviteľný náklon do 10 stupňov, takže si môžete tréning aj o niečo sťažiť. Rýchlosť pásu je nastaviteľná od 1 km/h do 14 km/h čo znamená, že si viete nastaviť optimálnu záťaž pre váš pravidelný tréning. Zariadenie je vybavené aj 16 tréningovými programami a displejom na ktorom môžete sledovať  čas tréningu, vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie a tepovú frekvenciu.Vďaka tlmiacemu systému I-shock nemusíte mať obavy o bezpečnosť ani pohodlie. Bežecký pás sa dá ľahko zložiť a po tréningu odložiť, aby  vám nezaberal v..

848,50€

Bežecký elektrický pás PREMIUM BT 5422Novinka v našej ponuke! Elektrický bežecký pás PREMIUM BT 5422 umožňuje celoročné behanie, bez pohľadu na denný čas a počasia vonku. Elektrický bežecký pás taktiež umožňuje bezproblémové prispôsobenie tréningovej záťaže. Je to ideálny bežecký pás pre domáce použitie. Výkonný motor s kapacitou 1,25 HP, ktorý poskytuje schopnosť prispôsobiť rýchlosť v rozmedzí od 1-16 km/h. Elektronický riadiaci systém pre naklonenie bežiaceho páse umožňuje nastaviť úroveň obtiažnosti behania našich schopností pomocou ľahko prístupného tlačidla. Zariadenie má moderný počítač so 16 cvičebnými programami (1 Manuálny, 12 automatických a 3 užívateľske). Okrem toho zobrazí funkcie: čas, rýchlosť, vzdialenosť,počet spálených kalórií, pulz a telesného tuku. Meranie pulzu sa vykoná pomocou senzorov umiestnených na držadlách zariadenia.Model PREMIUM 5422 je bežecký pás vysokej kvality, projektovaný a konštruovaný na ľudí vedomí svojich potrieb. Ak požadujete ma..

197,60€

Popis produktu:Magnetický bežecký pás s manuálnym nastavením odporu, nastaviteľným sklonom cvičenie je ideálnou pomôckou pre kondičný tréning. Vďaka magnetickému systému (nemá elektromotor) má stoj veľmi tichý chod. Pokiaľ tiež doma nemáte dostatok miesta pre umiestnenie veľkého bežeckého pásu, tento model je tým pravým, čo hľadáte a to vďaka jeho rozmerom, ale tiež vďaka skladnosti a transportným kolieskam.Parametre:Magnetický bežecký pásNastavenie odporu: 8 stupňováMeranie pulzu cez dlanemožnosť zloženia3 stupňové nastavenie bežeckej plochytransportné kolieskaBežecký pás bez motoraŠírka pásu: 32,5 cmRozmer po zložení:dĺžka: 136 cmšírka: 68 cmvýška: 134,2 cmVáha: 30 kgMaximálne zaťaženie: 100 kgFunkcie počítača:časrýchlosťvzdialenosťScanspálené kalóriepulzUpozornenie:Nie je určené pre komerčné použitieZáruka: 24 mesiacov..

Zobrazenie 1 až 9 z 14 (2 stránok)