RETRO-BICYKLE.sk

Bežecký elektrický pás Reebok TT2.0 Titanium

Cena pre Vás: 1 873,50€ Bez DPH: 1 561,25€

Bežecký elektrický pás Reebok TT2.0 Titanium

- Inovatívny elektrický bežecký pás Reebok TT 2.0 je top, najnovšej série Titanium. Skutočnou novinkou v našej ponuke! Reebok TT 2.0 je veľmi pohodlné a bezpečné vybavenie a behať na ňom to je čistá radosť. Zaručené výsledky.

- Pás má motor s výkonom 2,75 HP a širokú nastaviteľnosť rýchlosti, ktorá umožňuje veľmi presne, zodpovedajúcu úroveň obtiažnosti behania na stupeň náročnosti používateľa. Elektronické nastavenie uhla bežiaceho pásu bude poskytovať presné nastavenie bežiaceho pásu. Ponúkaný model využíva Tripleflex technológie, ktoré sa budú starať o vaše potreby počas behu, ku ktorým patrí menšia svalova únava a znižuje záťaž kĺbov.

- Moderný počítač LCD konzoly i-Drive, jednoduché a rýchle ovládanie funkcií, poskytnú úplnú kontrolu nad behaním. 17 voliteľných programov si umožňuje vybrať tie najvhodnejsie pre naše schopnosti. Počítač ukazuje aj bežecké parametre (rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, pulz, sklon pásu, srdcovej frekvencie).Bežecký pás Reebok TT2.0 je návrhnutý pre ozajstných nadšencov, ktorí predovšetkým ocenia vysokú kvalitu a spoľahlivosť zariadenia.

 

Technický popis:

Výrobca:Reebok
Model:10421WH
Druh :elektrický
Výkon motora:2.75 HP
Rýchlosť:1-20 km/h
Senzory merania pulzu:tak
Bezpečnostné tlačítko:tak
Transportné kolieska:tak
Možnosť skladania:tak
Rozmery pásu:150 x 50 cm, hrúbka: 2 mm
 Max.váha užívateľa:140 kg
Počet programov:17  
Regulácia nachýlenia:16 možností, elektronická regulácia
Možnosť zloženia:Ano
Celková váha:96 kg
Rozmery (vyš. / dl. / šír.):139 x 192 x 87 cm
Rozmery po zložení(výš. / šír. / dl.):124 x 87 x 161 cm
Napájanie :230V
Certyfikaty a normy:EN 957-1, EN 957-6
Funkcie počítača:rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, pulz, naklonenie pásu, srdcová frekvencia
Doplňujúce informácie: Cusion Tripleflex technológie systému. Možnosť pripojiť MP3 prehrávač, USB port, s možnosťou nabíjania. Chladiaci ventilátor, vstavané reproduktory, bezpečnostný kľúč. Predný panel na fľašu a zásobník pre mobilné zariadenia.

 

Jednotiek v balení: 1

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!