RETRO-BICYKLE.sk
    Bežecký elektrický pás run MARATHON

Bežecký elektrický pás run MARATHON

Cena pre Vás: 545,58€ Bez DPH: 454,65€

Bežecký elektrický pás run MARATHON

Elektrický bežecký pás beží Marathon bude udržiavať dobré zdravie po celý rok. Beh je jedným z najpopulárnejších a najjednoduchšie formy telesných aktivít. Tiež je osvedčený spôsob, ako zlepšiť silu, posilňovať svalstvo nôh a zadku, a predovšetkým stratiť zbytočné kila. Nakoniec, pravidelné behanie umožňuje zlepšiť efektívnosť krvného systému. Bez ohľadu na to, či ste vonku alebo doma na bežeckom páse, účinky sú rovnaké! Výrobok má počítač s jasným LCD displejom a osem vzdelávacích programov v jeho pamäti. Okrem toho môžete sledovať svoje tréningové parametre na displeji: čas, vzdialenosť, kalórie, rýchlosť a aktuálny tep, ktorý sa meria pomocou senzorov, ktoré sú umiestnené v rukoväti prístroja. Pás má tiež možnosť nastavenia uhlu v rozmedzí 2%, 4% a 6%.

Prístroj má odpružený bežecký pás, takže cvičenie nepoškodzuje klby. Bezpečnostný kľúč na  zastavenie bežiaceho pásu v núdzovej situácii. Po skončení tréningu, bežecký pás môžete ľahko zložiť a uložiť do vertikálnej polohy. Prístroj nezaberá veľa priestoru. Pás je vyrobený z odolných materiálov. Robustná konštrukcia zaručuje bezpečnosť.

Model run MARATHON určite poteší všetkých milovníkov behania a nielen to. Tiež je to dobrý produkt pre ľudí, ktorí sú ešte len na začiatku svojho dobrodružstva. Nákupom bežeckého pásu  pre váš domov, môžete trénovať kedykoľvek počas dňa alebo v noci bez toho, ake počasie je za oknom.

Technický popis

 

Výrobca:Laubr
Model:IRMT904
Druh:Elektrický
Výkon motora:2,25 HP
Maximálna rýchlosť:0,8 - 16 km/h
Senzory merania pulzu:tak
Bezpečnostné tlačítko:tak
Transportné kolieska:tak
Skladacie zámky:tak
Rozmery pásu:120 x 40 cm
Maximálna váha užívateľa:120 kg
Počet programov:1 manualny, 7 automatických
Regulácia sklonu pásu:manuálna, 3-stupňová (2%, 4%, 6%)
Možnosť skladania:Ano
Váha:53 kg
Rozmery (vyš. / dl. / šír.):128 cm x 166 cm x 74 cm
Rozmery po zložení (vyš. / dl. / šír.):154 x 80 cm
Napájanie :230V
Certyfikaty a normy:EN957
Funkcie počítača:čas, vzdialenosť, kalórie, rýchlosť, pulz

 

Jednotiek v balení: 1

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!