RETRO-BICYKLE.sk

Činkové setyPorovnať výrobok (0)


247,50€

Predstavujeme Vám činkový set SOLID 91kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - najlepšie obalené závažia a veľmi odolné tyče. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu tréningové rukavice zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobku svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov.Kompaktná posilňovacia lavica pre všestranný svalový tréningŠpecifikácia: - Chrómovaná spevnená kladka s izolovaným bicepsom - Regulácia výšky - 4 -stupňová regulácia náklonu opierky - Izolovaný biceps s 6-stupňovou reguláciou výšky - 4-stupňová regulácia výšky stojana na činky - Mäkké polstrované sedadlo a operadlo - Pohodlné úchopy pokryté mäkkou penou - Zásobník na závažie -..

127,50€

Činkový set SOLID Xylo 87 KGPredstavujeme Vám kulturisticku sadu SOLID 87 KG renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - najlepšie obalené závažia a veľmi odolné dlhé vzpieračské tyče (unesú aj tie najťažčie závažia). Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu tréningové rukavice zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Sada SOLID 87 kg obsahuje 12 kotúčov a 4 tyče . Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií !Vzpieračská tyč značky XYLO rovná     ♦ Profesionálna chrómovaná vzpieračská tyč rovná. ♦ Je vyrobená z pevných a vysoko kvalitných materiálov. ♦ Konce vzpieračskej tyč..

72,40€

Nakladací cementový set XYLO 48kgPredstavujeme Vám nakladací cementový set XYLO 48 Kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou sú veľmi odolné. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu darček zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Nakladací cementový ste XYLO 48 Kg obsahuje 8 kotúčov a 3 tyče . Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií ! Vzpieračská tyč značky XYLO rovná     ♦ Profesionálna chrómovaná vzpieračská tyč rovná. ♦ Je vyrobená z pevných a vysoko kvalitných materiálov. ♦ Konce vzpieračskej tyče majú závit..

82,90€

Nakladací cementový set XYLO 54kgPredstavujeme Vám nakladací cementový set XYLO 54 Kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou sú veľmi odolné. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu darček zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Nakladací cementový ste XYLO 54 Kg obsahuje 8 kotúčov a 4 tyče . Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií !Vzpieračská tyč značky XYLO rovná      Profesionálna chrómovaná vzpieračská tyč rovná.  Je vyrobená z pevných a vysoko kvalitných materiálov.  Konce vzpieračskej tyče majú závity, ktoré umožňujú rýchle..

34,90€

Nakladací činkový set Xylo solid 25 KGNakladací činkový set Xylo solid 25 kg je unikátny a cenovo dostupný set nakladacích činiek s cementovou náplňou. Sada obsahuje jednu vzpieračskú tyč s dĺžkou 120 cm, šírkou osky 30 mm a 10x kotúče vyrobené z vinylu s cementovou náplňou Vďaka tejto univerzálnej sade Xylo 25 kg budete môcť posilňovať svaly hornej i dolnej polovice tela. Vysoko kvalitná posilňovacia tyč Xylo - 120cm / 30mm z chrómovanej ocele je vhodná pre posilňovanie bicepsov, tricepsov a svalov hornej polovice tela. Tyč je ohýbaná tak, aby bolo možné posilňovať jednotlivé svalové partie oddelene. Úchopy pre ruky sú vybavené protišmykovým vrúbkovaním pre maximálnu stabilitu činky v ruke. Vďaka dĺžke tyče 120 cm a priemeru 30 mm je vzpieračská tyč Xylo vhodná pre posilňovanie so záťažovými kotúčmi s vŕtaním otvoru 31 mm. Vďaka svojim širokým možnostiam je tento set vhodný pre domáce posilňovanie. Technický popis:vysoko kvalitná chrómová oceľprotišm..

38,00€

Nakladací činkový set Xylo solid 33 KGNakladací činkový set Xylo 33 kg je unikátny a cenovo dostupný set nakladacích činiek s cementovou náplňou. Sada obsahuje jednu vzpieračskú tyč s dĺžkou 120 cm, šírkou osky 30 mm a 10x kotúče vyrobené z vinylu s cementovou náplňou Vďaka tejto univerzálnej sade Xylo 33 kg budete môcť posilňovať svaly hornej i dolnej polovice tela. Vysoko kvalitná posilňovacia tyč Xylo - 120cm / 30mm z chrómovanej ocele je vhodná pre posilňovanie bicepsov, tricepsov a svalov hornej polovice tela. Tyč je ohýbaná tak, aby bolo možné posilňovať jednotlivé svalové partie oddelene. Úchopy pre ruky sú vybavené protišmykovým vrúbkovaním pre maximálnu stabilitu činky v ruke. Vďaka dĺžke tyče 120 cm a priemeru 30 mm je vzpieračská tyč Xylo vhodná pre posilňovanie so záťažovými kotúčmi s vŕtaním otvoru 31 mm. Vďaka svojim širokým možnostiam je tento set vhodný pre domáce posilňovanie. Technický popis:vysoko kvalitná chrómová oceľprotišmykové ..

287,50€

Predstavujeme Vám činkový set SOLID 126 kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - najlepšie obalené závažia a veľmi odolné tyče. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu tréningové rukavice zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobku svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov.Kompaktná posilňovacia lavica pre všestranný svalový tréningŠpecifikácia: - Chrómovaná spevnená kladka s izolovaným bicepsom - Regulácia výšky - 4 -stupňová regulácia náklonu opierky - Izolovaný biceps s 6-stupňovou reguláciou výšky - 4-stupňová regulácia výšky stojana na činky - Mäkké polstrované sedadlo a operadlo - Pohodlné úchopy pokryté mäkkou penou - Zásobník na závažie ..

227,50€

Posilňovacia sada Xylo MASTER 72 kg a Lavička XG-035Predstavujeme Vám profesionálnu sadu renomovanej značky XYLO . Špeciálne zvolená konfigurácia a vysoká kvalita časti zaručuje obľúbenosť sady u začiatočníkov , ale aj u stredne pokročilých i profesionálov . Ponúkame výrobok najvyššej kvality - naše závažie je vyrobené z veľmi odolnej liatiny a vzpieračské tyče sú určené pre veľké záťaženie . Kvalitná výbava vašej posilňovne je skvelou investíciou na mnoho rokov ! Kvalita vzpieračských tyčí je potvrdená dlhodobou prítomnosťou výrobku na trhu ako aj pozitívnymi ohlasmi od užívateľov. Sada MASTER obsahuje 14 kotúčov a 4 tyče . Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií !Špecifikácia:- Regulácia náklonu opierky v 4 stupňoch - Mäkké polstrované sedadlo a operadlo - Pohodlné úchopy pokryté mäkkou penou - Izolovaný biceps - Regulácia výšky stojana na činky - Zásobník na závažie - Bezpečnostné blokády na činky - Kvalitná a stabilná konš..

197,50€

SADA XYLO SOLID I 80KG -Predstavujeme Vám kulturisticku sadu XYLO SOLID I 80 KG renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - najlepšie obalené závažia a veľmi odolná dlhá vzpieračská tyč. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu tréningové rukavice zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobku svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov.Špecifikácia:- Regulácia náklonu opierky v 4 stupňoch - Mäkké polstrované sedadlo a operadlo - Pohodlné úchopy pokryté mäkkou penou - Izolovaný biceps - Regulácia výšky stojana na činky - Zásobník na závažie - Bezpečnostné blokády na činky - Kvalitná a stabilná konštrukcia - Praktický skladací systém - zloženie lavice do ve..

Zobrazenie 1 až 9 z 28 (4 stránok)