RETRO-BICYKLE.sk

Činkové setyPorovnať výrobok (0)


346,90€

ČINKOVÝ SET SOLID 160KG XYLO + LAVIČKA XYLO XG-600Predstavujeme Vám činkový set SOLID 160 kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou sú veľmi odolné. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu darček zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Nakladací činkový set SOLID 160 kg obsahuje 26 kotúčov, 4 tyče a lavicu XG-600. Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií!SET OBSAHUJE:8 kusov - závažia 10 kg - plastové s cementovou náplňou6 kusov - závažia 5 kg - plastové s cementovou náplňou8 kusov - závažia 2,5 kg - plastové s cementovou náplňou4 kusy ..

219,00€

ČINKOVÝ SET SOLID 48 KG XYLO + LAVICA XYLO XG-600Predstavujeme Vám činkový set SOLID 48 kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou sú veľmi odolné. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu darček zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Nakladací činkový set SOLID 48 kg obsahuje 8 kotúčov, 1 tyč a lavicu XG-600. Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií!Závažia:závažie 10 kg - plastové s cementovou náplňou, priemer 32 cm, hrúbka 55 mm, priemer otvoru 31 mmzávažie 5 kg - plastové s cementovou náplňou, priemer 26 cm, hrúbka 45 mm, prieme..

247,50€

Predstavujeme Vám činkový set SOLID 91kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - najlepšie obalené závažia a veľmi odolné tyče. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu tréningové rukavice zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobku svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov.Kompaktná posilňovacia lavica pre všestranný svalový tréningŠpecifikácia: - Chrómovaná spevnená kladka s izolovaným bicepsom - Regulácia výšky - 4 -stupňová regulácia náklonu opierky - Izolovaný biceps s 6-stupňovou reguláciou výšky - 4-stupňová regulácia výšky stojana na činky - Mäkké polstrované sedadlo a operadlo - Pohodlné úchopy pokryté mäkkou penou - Zásobník na závažie -..

267,90€

ČINKOVÝ SET SOLID 91KG XYLO + LAVIČKA XYLO XG-600Predstavujeme Vám činkový set SOLID 91 kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou sú veľmi odolné. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu darček zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Nakladací činkový set SOLID 91 kg obsahuje 16 kotúčov, 4 tyče a lavicu XG-600. Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií!SET OBSAHUJE:4 kusy - závažia 10 kg - plastové s cementovou náplňou4 kusy - závažia 5 kg - plastové s cementovou náplňou4 kusy - závažia 2,5 kg - plastové s cementovou náplňou4 kusy - záva..

127,50€

Činkový set SOLID Xylo 87 KGPredstavujeme Vám kulturisticku sadu SOLID 87 KG renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - najlepšie obalené závažia a veľmi odolné dlhé vzpieračské tyče (unesú aj tie najťažčie závažia). Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu tréningové rukavice zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Sada SOLID 87 kg obsahuje 12 kotúčov a 4 tyče . Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií !Vzpieračská tyč značky XYLO rovná     ♦ Profesionálna chrómovaná vzpieračská tyč rovná. ♦ Je vyrobená z pevných a vysoko kvalitných materiálov. ♦ Konce vzpieračskej tyč..

72,40€

Nakladací cementový set XYLO 48kgPredstavujeme Vám nakladací cementový set XYLO 48 Kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou sú veľmi odolné. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu darček zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Nakladací cementový ste XYLO 48 Kg obsahuje 8 kotúčov a 3 tyče . Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií ! Vzpieračská tyč značky XYLO rovná     ♦ Profesionálna chrómovaná vzpieračská tyč rovná. ♦ Je vyrobená z pevných a vysoko kvalitných materiálov. ♦ Konce vzpieračskej tyče majú závit..

82,90€

Nakladací cementový set XYLO 54kgPredstavujeme Vám nakladací cementový set XYLO 54 Kg renomovanej značky XYLO. Starostlivo zvolené parametre a vysoká kvalita výrobných materiálov prináša spokojnosť ako začiatočníkom, tak pokročilým aj profesionálom. Máme pre Vás výrobok top kvality - kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou sú veľmi odolné. Pretože si vážime našich zákazníkov, dávame k nákupu darček zadarmo. Majte na pamäti, že správne vybavená domáca posilňovňa je investíciou na mnoho rokov! Na naše vzpieračské tyče a závažia poskytujeme záruku výrobcu! O kvalite výrobkov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov. Nakladací cementový ste XYLO 54 Kg obsahuje 8 kotúčov a 4 tyče . Je to nevyhnutná výbava pre posilnenie všetkých svalových partií !Vzpieračská tyč značky XYLO rovná      Profesionálna chrómovaná vzpieračská tyč rovná.  Je vyrobená z pevných a vysoko kvalitných materiálov.  Konce vzpieračskej tyče majú závity, ktoré umožňujú rýchle..

34,90€

Nakladací činkový set Xylo solid 25 KGNakladací činkový set Xylo solid 25 kg je unikátny a cenovo dostupný set nakladacích činiek s cementovou náplňou. Sada obsahuje jednu vzpieračskú tyč s dĺžkou 120 cm, šírkou osky 30 mm a 10x kotúče vyrobené z vinylu s cementovou náplňou Vďaka tejto univerzálnej sade Xylo 25 kg budete môcť posilňovať svaly hornej i dolnej polovice tela. Vysoko kvalitná posilňovacia tyč Xylo - 120cm / 30mm z chrómovanej ocele je vhodná pre posilňovanie bicepsov, tricepsov a svalov hornej polovice tela. Tyč je ohýbaná tak, aby bolo možné posilňovať jednotlivé svalové partie oddelene. Úchopy pre ruky sú vybavené protišmykovým vrúbkovaním pre maximálnu stabilitu činky v ruke. Vďaka dĺžke tyče 120 cm a priemeru 30 mm je vzpieračská tyč Xylo vhodná pre posilňovanie so záťažovými kotúčmi s vŕtaním otvoru 31 mm. Vďaka svojim širokým možnostiam je tento set vhodný pre domáce posilňovanie. Technický popis:vysoko kvalitná chrómová oceľprotišm..

48,00€

Nakladací činkový set Xylo solid 33 KGNakladací činkový set Xylo 33 kg je unikátny a cenovo dostupný set nakladacích činiek s cementovou náplňou. Sada obsahuje jednu vzpieračskú tyč s dĺžkou 120 cm, šírkou osky 30 mm a 10x kotúče vyrobené z vinylu s cementovou náplňou Vďaka tejto univerzálnej sade Xylo 33 kg budete môcť posilňovať svaly hornej i dolnej polovice tela. Vysoko kvalitná posilňovacia tyč Xylo - 120cm / 30mm z chrómovanej ocele je vhodná pre posilňovanie bicepsov, tricepsov a svalov hornej polovice tela. Tyč je ohýbaná tak, aby bolo možné posilňovať jednotlivé svalové partie oddelene. Úchopy pre ruky sú vybavené protišmykovým vrúbkovaním pre maximálnu stabilitu činky v ruke. Vďaka dĺžke tyče 120 cm a priemeru 30 mm je vzpieračská tyč Xylo vhodná pre posilňovanie so záťažovými kotúčmi s vŕtaním otvoru 31 mm. Vďaka svojim širokým možnostiam je tento set vhodný pre domáce posilňovanie. Technický popis:vysoko kvalitná chrómová oceľprotišmykové ..

Zobrazenie 1 až 9 z 30 (4 stránok)