RETRO-BICYKLE.sk

Činkové tyčePorovnať výrobok (0)


1,85€

Bezpečnostná objímka 30 mmTáto bezpečnostná objímka slúži ako zaisťovací segment pre nakladacie činky. Je určená pre osy s priemerom 30 mm. Jednoduchý pružinový mechanizmus s dvomi pákami umožní zaistenie závažia na ose činky. Ľahkým stlačením pák objímky sa pružina roztiahne a zväčší tak vnútorný priemer. Po nasunutí na osu a spustení stlačených pák sa pružina pevne upne okolo osy, čím bezpečne zaistí kotúče závažia proti ich pohybu.Technický popis:kvalitné oceľové telo pružinyleštený povrch odolný proti vlhkostiurčené pre osy s priemerom 30 mmuniverzálne, rýchle a jednoduché použitiecena za 1 kus..

1,49€

Bezpečnostná objímka 25 mmTáto bezpečnostná objímka slúži ako zaisťovací segment pre nakladacie činky. Je určená pre osy s priemerom 25 mm. Jednoduchý pružinový mechanizmus s dvomi pákami umožní zaistenie závažia na ose činky. Ľahkým stlačením pák objímky sa pružina roztiahne a zväčší tak vnútorný priemer. Po nasunutí na osu a spustení stlačených pák sa pružina pevne upne okolo osy, čím bezpečne zaistí kotúče závažia proti ich pohybu.Technický popis:kvalitné oceľové telo pružinyleštený povrch odolný proti vlhkostiurčené pre osy s priemerom 25 mmuniverzálne, rýchle a jednoduché použitiecena za 1 kus..

1,49€

Bezpečnostná objímka 28 mmTáto bezpečnostná objímka slúži ako zaisťovací segment pre nakladacie činky. Je určená pre osy s priemerom 28 mm. Jednoduchý pružinový mechanizmus s dvomi pákami umožní zaistenie závažia na ose činky. Ľahkým stlačením pák objímky sa pružina roztiahne a zväčší tak vnútorný priemer. Po nasunutí na osu a spustení stlačených pák sa pružina pevne upne okolo osy, čím bezpečne zaistí kotúče závažia proti ich pohybu.Technický popis:kvalitné oceľové telo pružinyleštený povrch odolný proti vlhkostiurčené pre osy s priemerom 28 mmuniverzálne, rýchle a jednoduché použitiecena za 1 kus..

3,80€

Bezpečnostná objímka Marbo Sport Olympic - 50 mm MA- Z003Táto bezpečnostná objímka Marbo Sport Olympic MA - Z003 slúži ako zaisťovací segment pre nakladacie činky. Je určená pre osy s priemerom 50 mm (Olympic). Jednoduchý pružinový mechanizmus s dvomi pákami umožní zaistenie závažia na ose činky. Ľahkým stlačením sa pružina roztiahne a zväčší tak vnútorný priemer. Po nasadení na osu a pustení stlačených pák sa pružina pevne upne okolo osy čím bezpečne zaistí kotúče závažia proti ich pohybu. Technický popis: kvalitné oceľové telo pružinyleštený povrch odolný proti vlhkostiurčené pre osy s priemerom 50 mm (Olympijské)univerzálne, rýchle a jednoduché použitiecena za 1 kus..

9,80€

Hriadeľ na jednoručku Xylo 45cm / 30 mm so závitomHriadeľ na jednoručku Xylo 45 cm / 30 mm so závitom je vysoko kvalitná hriadeľ vyrobená z chrómovanej ocele. Ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovým vrúbkovaním zaisťuje maximálnu stabilitu hriadele v ruke. Hriadeľ na jednoručnú činku Xylo 45 cm / 30 mm so závitom umožňuje všestranné posilňovanie a zároveň patrí vďaka výborným vlastnostiam medzi vyhľadávanú jednoručnú činku.Technický popis: kvalitná hriadeľ na jednoručnú činkuvysoko kvalitná chrómovaná oceľ hmotnosť: 2,5 kgdĺžka hriadele: 45 cmdĺžka nakladacej časti: 2x 15,5 cmpriemer hriadele: 30 mmnosnosť hriadele: 150 kgcena vrátane 2 ks zaisťovacích objímok..

9,90€

Hriadeľ na jednoručnú činku 40cm/30mm ♦ Profesionálna chrómovaná hriadeľ 40cm/30mm♦ Je vyrobená z pevných a vysoko kvalitných materiálov.♦ Konce vzpieračskej tyče majú závity, ktoré umožňujú rýchle uchytenie závaží pomocou zaisťovacích matíc. ♦ Protišmykové vrúbkované úchopy pre maximálnu stabilitu činky v ruke. ŠPECIFIKÁCIA: Dĺžka hriadeľe: 40 cmPriemer: 30 mmDĺžka závitu: 2 x 12 cmHmotnosť :  1,5 kgDĺžka úchopovej časti: 12 cm      Zaisťovacie maticeZaisťovacie matice zabezpečujú rýchle menenie závaží na tyči. Protišmykové vrúbkované úchopyProtišmykové vrúbkované úchopy pre maximálnu stabilitu činky v ruke...

11,90€

Hriadele na jednoručné činky 45cm/25mm♦ Predstavujeme Vám SADU HRIADEĽOV renomovanej značky XYLO. Špeciálne zvolená konfigurácia a vysoká kvalita časťi zaručuje obľúbenosť hriadeľom u začiatočníkov, tak aj u stredne pokročilých a profesionálov. Hriadele sú vyrobené z liatiny a sú duté. Kvalita tyčí je potvrdená dlhodobou prítomnosťou výrobku na trhu ako aj pozitívnymi ohlasmi od užívateľov.♦ Konce vzpieračskej tyče majú závity, ktoré umožňujú rýchle uchytenie závaží pomocou zaisťovacích matíc. ♦ Protišmykové vrúbkované úchopy pre maximálnu stabilitu činky v ruke. Zaisťovacie maticeZaisťovacie matice zabezpečujú rýchle menenie závaží na tyči.Protišmykové vrúbkované úchopyProtišmykové vrúbkované úchopy pre maximálnu stabilitu činky v ruke. ŠPECIFIKÁCIA:Dĺžka hriadeľa: 45 cm Priemer: 25 mmDĺžka závitu: 2 x 16,5 cm Hmotnosť  hriadeľa:  0,5 kgDĺžka úchopovej časti: 12 cm      OBSAH BALENIA: ♦..

17,90€

Hriadele na jednoručnú činku 35cm/25mm♦ Profesionálné chrómované hriadele 35cm / 25mm♦ Sú vyrobené z pevných a vysoko kvalitných materiálov.♦ Konce vzpieračskej tyče majú závity, ktoré umožňujú rýchle uchytenie závaží pomocou zaisťovacích matíc. ♦ Protišmykové vrúbkované úchopy pre maximálnu stabilitu činky v ruke.  ŠPECIFIKÁCIA: Dĺžka hriadeľe: 35 cmPriemer: 25 mmDĺžka závitu: 2 x 10 cmHmotnosť hriadeľa:  1,5 kgDĺžka úchopovej časti: 10 cm      Zaisťovacie maticeZaisťovacie matice zabezpečujú rýchle menenie závaží na tyči. Protišmykové vrúbkované úchopyProtišmykové vrúbkované úchopy pre maximálnu stabilitu činky v ruke.OBSAH BALENIA: ♦ 2x Hriadele 35cm / 25mm ♦ 4 zaisťovacie matice♦ Záruka 36 mesiacov..

18,90€

Hriadele na jednoručnú činku 40cm/30mm♦ Profesionálné chrómované hriadele 40cm / 30mm♦ Sú vyrobené z pevných a vysoko kvalitných materiálov.♦ Konce vzpieračskej tyče majú závity, ktoré umožňujú rýchle uchytenie závaží pomocou zaisťovacích matíc. ♦ Protišmykové vrúbkované úchopy pre maximálnu stabilitu činky v ruke.  ŠPECIFIKÁCIA: Dĺžka hriadeľe: 40 cmPriemer: 30 mmDĺžka závitu: 2 x 12,75 cmHmotnosť hriadeľa: 2,5 kgDĺžka úchopovej časti: 12,75 cm     Zaisťovacie maticeZaisťovacie matice zabezpečujú rýchle menenie závaží na tyči. Protišmykové vrúbkované úchopyProtišmykové vrúbkované úchopy pre maximálnu stabilitu činky v ruke.OBSAH BALENIA:♦ 2x Hriadele 40 cm / 30 mm ♦ 4 zaisťovacie matice♦ Záruka 36 mesiacov..

Zobrazenie 1 až 9 z 25 (3 stránok)