RETRO-BICYKLE.sk

CyklotrenažéryPorovnať výrobok (0)


380,78€

Cyklotrenažér Body Sculpture SPEED BIKE SILVER BC 4611 18 KGCyklotrenažér svojimi parametrami a kvalitou spracovania prekoná niektoré drahé modely, ktoré poznáte z komerčných fitness centier. Cyklotrenažér je určený pre intenzívny domáci tréning a vysoké zaťažovanie. Cyklotrenažér sa chváli novým tichým brzdovým systémom s vyššou účinnosťou a dlhšou životnosťou. Kvalitný počítač zobrazuje potrebné tréningové hodnoty ako je rýchlosť, vzdialenosť a spotreba kalórií.Technický popis:stabilný oceľový rám kalibrované 18 kg záťažové koleso vysoko účinná vrchná čeľusťová brzda s bezpečnostnou páčkou bez voľnobehu s núdzovou brzdou PUSH BRAKE 3-dielne kľuky so strojovými ložiskami pre vyššie zaťažovanie pohon zaistený vysoko kvalitnou oceľovou reťazou pre plynulý chod s dlhou životnosťou ochranný kryt zotrvačníka a reťaze tichý chod kvalitné hliníkové pedále s klipsňami horizontálne aj vertikálne nastaviteľné anatomicky tvarované sedad..

246,18€

Cyklotrenažér Body Sculpture SPEEDBIKE BLACK BC 4603Cyklotrenažér SPEEDBIKE BLACK BC 4603 je ďalší z našej ponuky pre aktívny domáci tréning. Kvalitný pochrómovaný, kovový rám je odolný proti poškodeniu. Trecí brzdný systém umožňuje plynulú zmenu záťaže. Vďaka nastaviteľnému sedadlu vo vertikálnom a horizontálnom smere sa prispôsobí viacerým užívateľom. Pevná konštrukcia umožňuje maximálnu nosnoť 120 kg. Akonáhle dokončíte tréning, ľahko a pohodlne ho premiestnite pomocou transportných koliesok. Bicyklovanie na cyklotrenažéri Montane si jednoducho zamilujete.Vysoká miera pohodlia, originálne a moderné spracovanie, to je cyklotrenažér Body Sculpture SPEEDBIKE. Technický popis:stabilný a pevný rám kalibrované záťažové koleso s hmotnosťou 13 kg vysoko účinný trecí brzdný systém bez voľnobehu s bezpečnostnou brzdou pohon zaistený kvalitnou reťazou s plynulým chodom a dlhou životnosťou ochranný kryt reťaze tichý chod pedále s plastovými..

239,00€

Cyklotrenažér SAPPHIRE SG-1000S Hard - červenýMedzi fitness zariadenia Sapphire zavítala novinka - cyklotrenažér Sapphire SG - 1000S Hard, ktorý vám pomôže dostať sa do formy. Toto fitness zariadenie je určené na domáce intenzívne cvičenie vďaka, ktorému budete spaľovať tuky a formovať postavu. Pokiaľ túžite po lepšej kondícií a krajšej postave začnite konať a pravidelne trénovať! Za hodinu tréningu na cyklotrenažéry Sapphire môžete spáliť až 1 000 kcal. Cyklotrenažér Sapphire SG - 1000S Hard má 15 kg zotrvačník čo zabezpečuje optimálne zaťaženie pri tréningu a plynulý chod. Zaťaženie, resp. odpor sa dá jednoducho nastaviť a vy si ho tak dokážete prispôsobiť svojim možnostiam a nárokom. Samozrejmosťou sú rukoväte vybavené senzormi na meranie tepovej frekvencie. Poznať svoju tepovú frekvenciu je dôležité, aby ste si vedeli prispôsobiť zaťaženie na takú úroveň, aby ste spaľovali tuky. Parametre tréningu ako prejdená vzdialenosť, čas, rých..

239,00€

Cyklotrenažér SAPPHIRE SG-1000S Hard - čiernyMedzi fitness zariadenia Sapphire zavítala novinka - cyklotrenažér Sapphire SG - 1000S Hard, ktorý vám pomôže dostať sa do formy. Toto fitness zariadenie je určené na domáce intenzívne cvičenie vďaka, ktorému budete spaľovať tuky a formovať postavu. Pokiaľ túžite po lepšej kondícií a krajšej postave začnite konať a pravidelne trénovať! Za hodinu tréningu na cyklotrenažéry Sapphire môžete spáliť až 1 000 kcal. Cyklotrenažér Sapphire SG - 1000S Hard má 15 kg zotrvačník čo zabezpečuje optimálne zaťaženie pri tréningu a plynulý chod. Zaťaženie, resp. odpor sa dá jednoducho nastaviť a vy si ho tak dokážete prispôsobiť svojim možnostiam a nárokom. Samozrejmosťou sú rukoväte vybavené senzormi na meranie tepovej frekvencie. Poznať svoju tepovú frekvenciu je dôležité, aby ste si vedeli prispôsobiť zaťaženie na takú úroveň, aby ste spaľovali tuky. Parametre tréningu ako prejdená vzdialenosť, čas, rýchl..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)