RETRO-BICYKLE.sk

Eliptické trenažéryPorovnať výrobok (0)


397,50€

Eliptický elektromagnetický trenažér SG-330E Sapphire Galaxy IIPredstavujeme vám najnovší model renomovanej značky Sapphire. Nekompromisná kvalita našich výrobkov ako aj uznanie od používateľov na akejkoľvek úrovni cvičenia. Vďaka vylepšenému dizajnu a osvedčenému technickému riešeniu, sme sa uistili, že ponúkané zariadenie splní aj tie najnáročnejšie každodenné požiadávky. Spoločnosť Sapphire vyrába nielen kvalitné výrobky, ale navrhuje aj najmodernejšií dizajn, ktorý pôsobí veľmi dobre v akomkoľvek interiéry. Eliptický trenažér Sapphire Galaxy II je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí hľadajú silné a odolné zariadenie. Len 15-30 minút cvičenia 2 - 4 krát týždenne pomôže spaľovať tuk a zlepšovať postavu. Pri navrhovaní trenažérov Sapphire Galaxy II boli založené na najlepších modeloch, ktoré sú k dispozícii na trhu. Dôležitou súčasťou stavby nášho trenažéra sú vystužené stabilizátory ktoré zaistia nielen bezpečnosť pri cvičení, ale tiež Vám umožnia uložiť stroj  na n..

728,50€

Eliptický programovateľný trenažér REEBOK ONE  GX50Eliptický programovateľný trenažér REEBOK ONE  GX50 je najnovšie fitness zariadenie série ONE. Zariadenie s magnetickým odporom je vybavené moderným počítačom s LCD displejom. Reebok trenažéry sa vyznačujú originálnym dizajnom, trendovými farbami a dôrazom na každý detail! Produkty pre ľudí, o ich potreby. V pamäti počítača je široké spektrum vzdelávacích programov, tak, že každý užívateľ si bude schopný nastaviť intenzitu a úroveň odbornej prípravy, aby vyhovoval vašim potrebám. Navyše displej počítača zobrazuje základné cvičné parametre (rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, pulz, ot/min). Crossový trenažér je vybavený 9 kg zotrvačníkom a nastaviteľným magnetickým odporom. Pre stabilitu zariadenia počas výcviku zodpovedajú nivelačné nohy na prednej a zadnej strane. V rukovätiach sa nachádzajú senzory na meranie tepu. Protišmykové pedále s úpravou zabezpečia stabilnú oporu pre nohy počas užívania trenažéra..

237,50€

Eliptický trenažér Laubr BEcO Cross Eliptický trenažér Laubr BEcO Cross je moderný trenažér s množstvom užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou, vhodný pre každodenné domáce cvičenie. Záťažové koleso s hmotnosťou 6 kg, 8 stupňov záťaže, tichý chod a nekĺzavé nášľapy sú vlastnosti, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas cvičenia. Displej počítača zobrazuje rad užitočných informácií, medzi ktoré patrí zobrazenie času, rýchlosti, vzdialenosti, počet spálených kalórií a ďalšie. Ergonomický pohyb nezaťažujúci kĺby umožňuje cvičenie všetkým výkonnostným a vekovým kategóriám používateľov. Vďaka stabilnej konštrukcii s nosnosťou 120 kg, bohatej funkčnej výbave aj atraktívnemu dizajnu je eliptický trenažér Laubr BEcO Cross vyhľadávaný eliptický trenažér pre pravidelné domáce cvičenie a chudnutie. Technický popis:stabilná konštrukcia eliptického trenažérumagnetický brzdný systém6 kg záťažové koleso umožňuje maximálne efektívny tréning a plynulý odpormanuál..

207,50€

Eliptický trenažér Laubr Motion Cross II Eliptický trenažér Laubr Motion Cross II je moderný trenažér s množstvom užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou, vhodný pre každodenné domáce cvičenie. Záťažové koleso s hmotnosťou 6,5 kg, 8 stupňov záťaže, tichý chod a nekĺzavé nášľapy sú vlastnosti, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas cvičenia. Displej počítača zobrazuje rad užitočných informácií, medzi ktoré patrí zobrazenie času, rýchlosti, vzdialenosti, počet spálených kalórií a ďalšie. Ergonomický pohyb nezaťažujúci kĺby umožňuje cvičenie všetkým výkonnostným a vekovým kategóriám používateľov. Vďaka stabilnej konštrukcii s nosnosťou 120 kg, bohatej funkčnej výbave aj atraktívnemu dizajnu je eliptický trenažér Laubr Motion Cross II vyhľadávaný eliptický trenažér pre pravidelné domáce cvičenie a chudnutie. Technický popis:stabilná konštrukcia eliptického trenažérumagnetický brzdný systém6,5 kg záťažové koleso umožňuje maximálne efektívny tréning a ..

247,50€

Eliptický trenažér Laubr Motion Cross III Eliptický trenažér Laubr Motion Cross III je moderný trenažér s množstvom užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou, vhodný pre každodenné domáce cvičenie. Záťažové koleso s hmotnosťou 7 kg, 8 stupňov záťaže, tichý chod a nekĺzavé nášľapy sú vlastnosti, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas cvičenia. Displej počítača zobrazuje rad užitočných informácií, medzi ktoré patrí zobrazenie času, rýchlosti, vzdialenosti, počet spálených kalórií a ďalšie. Ergonomický pohyb nezaťažujúci kĺby umožňuje cvičenie všetkým výkonnostným a vekovým kategóriám používateľov. Vďaka stabilnej konštrukcii s nosnosťou 120 kg, bohatej funkčnej výbave aj atraktívnemu dizajnu je eliptický trenažér Laubr Motion Cross III vyhľadávaný eliptický trenažér pre pravidelné domáce cvičenie a chudnutie. Technický popis:stabilná konštrukcia eliptického trenažérumagnetický brzdný systém7 kg záťažové koleso umožňuje maximálne efektívny tréning a p..

167,50€

Eliptický trenažér Laubr RACE Cross II Eliptický trenažér Laubr RACE Cross II je moderný trenažér s množstvom užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou, vhodný pre každodenné domáce cvičenie. Záťažové koleso s hmotnosťou 4,5 kg, 8 stupňov záťaže, tichý chod a nekĺzavé nášľapy sú vlastnosti, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas cvičenia. Displej počítača zobrazuje rad užitočných informácií, medzi ktoré patrí zobrazenie času, rýchlosti, vzdialenosti, počet spálených kalórií a ďalšie. Ergonomický pohyb nezaťažujúci kĺby umožňuje cvičenie všetkým výkonnostným a vekovým kategóriám používateľov. Vďaka stabilnej konštrukcii s nosnosťou 120 kg, bohatej funkčnej výbave aj atraktívnemu dizajnu je eliptický trenažér Laubr RACE Cross II vyhľadávaný eliptický trenažér pre pravidelné domáce cvičenie a chudnutie. Technický popis:stabilná konštrukcia eliptického trenažérumagnetický brzdný systém4,5 kg záťažové koleso umožňuje maximálne efektívny tréning a plynul..

175,00€

Eliptický trenažér Sapphire Cosmo SG-822E čierny Eliptický trenažér Sapphire Cosmo SG-822E čierny je moderný trenažér s množstvom užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou, vhodný pre každodenné domáce cvičenie. Záťažové koleso s hmotnosťou 7 kg, 8 stupňov záťaže, tichý chod a nekĺzavé nášľapy sú vlastnosti, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas cvičenia. Displej počítača zobrazuje rad užitočných informácií, medzi ktoré patrí zobrazenie času, rýchlosti, vzdialenosti, počet spálených kalórií a ďalšie. Ergonomický pohyb nezaťažujúci kĺby umožňuje cvičenie všetkým výkonnostným a vekovým kategóriám používateľov. Vďaka stabilnej konštrukcii s nosnosťou 150 kg, bohatej funkčnej výbave aj atraktívnemu dizajnu je eliptický trenažér Sapphire Cosmo SG-822E čierny vyhľadávaný eliptický trenažér pre pravidelné domáce cvičenie a chudnutie. Technický popis:stabilná konštrukcia eliptického trenažérumagnetický brzdný systém7 kg záťažové koleso umožňuje maxim..

173,50€

Eliptický trenažér Sapphire Cosmo SG-822E grafit Eliptický trenažér Sapphire Cosmo SG-822E grafit je moderný trenažér s množstvom užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou, vhodný pre každodenné domáce cvičenie. Záťažové koleso s hmotnosťou 7 kg, 8 stupňov záťaže, tichý chod a nekĺzavé nášľapy sú vlastnosti, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas cvičenia. Displej počítača zobrazuje rad užitočných informácií, medzi ktoré patrí zobrazenie času, rýchlosti, vzdialenosti, počet spálených kalórií a ďalšie. Ergonomický pohyb nezaťažujúci kĺby umožňuje cvičenie všetkým výkonnostným a vekovým kategóriám používateľov. Vďaka stabilnej konštrukcii s nosnosťou 150 kg, bohatej funkčnej výbave aj atraktívnemu dizajnu je eliptický trenažér Sapphire Cosmo SG-822E grafit vyhľadávaný eliptický trenažér pre pravidelné domáce cvičenie a chudnutie. Technický popis:stabilná konštrukcia eliptického trenažérumagnetický brzdný systém7 kg záťažové koleso umožňuje maxim..

237,50€

Eliptický trenažér Sapphire SG 933E Corner Eliptický trenažér je moderný trenažér s množstvom užitočných funkcií a rozšírenou funkčnou výbavou, vhodný pre každodenné domáce cvičenie. Záťažové koleso s hmotnosťou 8 kg, 8 stupňov záťaže, tichý chod a nekĺzavé nášľapy sú vlastnosti, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas cvičenia. Displej počítača zobrazuje rad užitočných informácií, medzi ktoré patrí zobrazenie času, rýchlosti, vzdialenosti, počet spálených kalórií a ďalšie. Ergonomický pohyb nezaťažujúci kĺby umožňuje cvičenie všetkým výkonnostným a vekovým kategóriám používateľov. Vďaka stabilnej konštrukcii s nosnosťou 150 kg, bohatej funkčnej výbave aj atraktívnemu dizajnu je eliptický trenažér  vyhľadávaný eliptický trenažér pre pravidelné domáce cvičenie a chudnutie. Technický popis:stabilná konštrukcia eliptického trenažérumagnetický brzdný systém8 kg záťažové koleso umožňuje maximálne efektívny tréning a plynulý odpormanuálne ovládanie záťaže8 ..

Zobrazenie 1 až 9 z 24 (3 stránok)