RETRO-BICYKLE.sk

Balančné pomôckyPorovnať výrobok (0)


79,50€

Balančná podložka Body Sculpture BSB 200 je obľúbená pomôcka na cvičenie a to hlavne vďaka svojej všestrannosti. Skĺbili sa v nej výhody steperu a fit lopty.  Môžete si s ňou vylepšiť rovnováhu, koordináciu a zároveň posilňovať a spevňovať stabilizačné svaly v hlbších vrstvách. Cvičenie na balančnej podložke dokonca pomáha odstrániť bolesť chrbta, kĺbov aj stres. Výhodou je, že počas cvičenia si zlepšujete držanie tela, odstraňujete prebytočný tuk, spevňujete celé telo a to vlastnou váhou. Vďaka madlám môžete precvičovať horné aj dolné končatiny. Balančná podložka BSB 200 má priemer 55 cm a bola vyrobená z kvalitných a odolných materiálov. Bezpečnosť pri cvičení zabezpečuje protišmykový povrch.Priemer: 55 cmMaximálna nosnosť: 100 kg.Balenie obsahuje: pumpu a inštruktážne DVD.Záruka: 24 mesiacov..

35,00€

     Rotačný disk BS 3v1 BB 9583-v-1 Rotačný disk BB 958 značky Body Sculpture s priemerom 32 cm je efektívny precvičovací prístroj, ktorý pomáha tvarovať vaše stehná, brucho a pás. Pomocou pohodlných napájacich gumených rukovätí počas tréningu môžte zapojiť svaly hornej časti tela. Pravidelné cvičenie na disku je najjednoduchší spôsob, ako zlepšiť koordináciu pohybov a stabilitu.Disk 3v1 BB 958 kombinuje výhody až do troch nástrojov Fitnes-tradičné disky, guma a rotačného disku. To umožňuje podstatné rozšírenie kapacít a školenia týkajúce sa väčšieho počtu svalov. Produkt vysokej funkčnosti a kvalitné materiály zaručujú spokojnosť s nákupom. Produktu je priložené DVD s inštruktážnym videom. Technické parametre:Model: BB 958Šírka disku: 32 cmMaximálna nosnoť: 150 kg..

16,00€

Rotačný disk s akupunktúrou Body Sculpture SB 950Disky sú veľmi populárne výcvikové zariadenia, ktoré môžete použiť na "vysekanie" brucha, pásu a stehien. Rotačný disk SB 950 od spoločnosti Body Sculpture s priemerom 30,5 cm má navyše špeciálne otvory s akupunktúrou, ktorá zlepšuje krvný obeh. Produkt je vyrobený z odolného plastu s kovovými guľkami. Produkt dostupný v šedej farbe. Na disku môžu cvičiť osoby v akomkoľvek veku a na rôznej úrovni obtiažnosti. Cvičenia sú veľmi jednoduché len tak stáť na zariadení a začať vykonávať rotácie (otáčanie bokov zo strany na stranu). Už 10-15 minút cvičenia denne umožní, že máte skvelý pocit z celej práce, boky, stehná a pás.  Technické parametre: Model: SB 950Šírka disku: 30,5 cmMaximálna nosnoť: 150 kg ..

13,00€

Rotačný disk so šňúrami Sapphire SG-036Rotačný disk so šňúrami Sapphire SG-036 je určený pre ľudí, ktorí nemajú možnosť si zakúpiť veľké stroje na cvičenie domov, a napriek tomu sa nechcú vzdať pravidelnej telesnej aktivite. Cvičenie na disku pomáha odstraňovať tuk na bokoch, v páse a stehnách a navyše zrýchľuje spaľovanie kalórií.Rotačný disk SG-036 je veľmi solídny stavbou. Kvalitné protišmykové nášľapy zvýšujú bezpečnosť a komfort. Disk podporuje výkon a umožňuje každému, aby si získal skvelú postavu. Disk má aj počítadlo a vďaka tomu si môžete vytvárať vlastné tréningové programy. Je malý dá sa kdekoľvek skryť! Môžete si ho vziať so sebou všade!Cvič 10-15 minút denne a budete sa cítiť ako pracujú vaše boky, stehná a pás. A čo je najdôležitejšie na vlastné oči uvidíte účinky cvičenia! Technické parametre:Model: SG-036Dĺžka šňúr: 65-110 cmŠírka disku: 28 cmOstatné informácie: LCD displayMaximálna nosnoť: 150 kg..

7,30€

Rotana masážna - magneticRotačný disk je vhodný pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Stačí sa na ňu postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu.Technický popis:- na povrchu sú umiestnené špeciálne magnetické body pre vyššiu efektivitu cvičenia- posilňované partie: chrbát, boky, brušné svalstvo- nosnosť: 100kg- priemer disku: 25 cm..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)