RETRO-BICYKLE.sk

Bandáže a ortézyPorovnať výrobok (0)


5,70€

Bandáž na koleno znižuje svalové napätie, hreje, stabilizuje kĺb a znižuje záťaž počas cvičenia. Bandáž je ideálna pre športovcom, ktorí majú, alebo mali zranenie kolena.Je vhodné používať ju počas rehabilitácie a odporúča sa aj ako prevencia zranení pri zvýšenej fyzickej námahe, pretože  zlepšuje kolobeh krvi a urýchľuje proces hojenia.Tkanina z ktorej je bandáž na koleno vyrobená izoluje vlhkosť, zabraňuje vzniku odrenín a je určená aj na intenzívne cvičenie. Sťahovacia časť je flexibilná, pohodlná a prispôsobí sa kolenu. Technické parametre:- termálna izolácia- zmierňuje bolesť (po zranení, vykĺbení, pomliaždení)- anatomický tvar (prispôsobí sa tvaru vášho kolena)- systém nasúvania cez nohu- materiál: vysoko kvalitný pružný neoprén- prevencia proti zraneniu/zápalu kolena- vhodné pre fixáciu kolena pri športových aktivitách..

3,49€

Univerzálna bandáž lakťa počas cvičenia a namáhania lakťa znižuje svalové napätie, hreje, stabilizuje kĺb a znižuje záťaž, ktorá je na neho vyvíjaná počas tréningu. Bandáž je pohodlná a vhodná aj pre športovcom, ktorí majú alebo mali zranené zápästie. Je vhodná pri rehabilitácií aj ako prevencia voči zraneniu pri zvýšenej fyzickej námahe.Tkanina z ktorej je manžeta vyrobená izoluje vlhkosť, zabraňuje vzniku zaparenín a treniu. Sťahovacia časť je flexibilná a pohodlná. Technické parametre:univerzálna bandáž lakťatermálna izoláciaúplne obopnutie kĺbuvyztužená oporaanatomický tvar (prispôsobí sa tvaru vášho lakťa)materiál: vysoko kvalitný pružný neoprénvhodné pre fixácui zápästia pri športových aktivitáchvhodné proti prevencii zranenia/zápalu/vymknutiemateriál 70% neopren, 30% nylon Rozmery:M(13.4x21.4cm),L(14x22cm),XL(14.6x22.6cm)..

21,17€

Bandáž na členok Mueller Adjustable Ankle SupportBandáž na členok, špeciálne pre futbal. Bandáž na spevnenie a ochranu boľavých, slabých, podvrklých, natiahnutých a artritických členkov. Patentovaný popruhový systém ponúka pevné a rovnomerné spevnenie členku. Mäkká neoprenová zmes udržuje príjemnú teplotu, uľavuje od bolesti a udržuje členok pružným. Ľahká a pohodlná pre celodenné nosenie. Náhrada za Soccer Ankle Support pásy pre nastavenie stlačenia a priľnutie k nohe - sektorový dizajn minimalizuje sklz a hrnutie bandáže - žiadne švy - prevencia podráždenia a odrenín kože - otvorená päta pre ľahké priľnutie a pohodlie farba čierna úroveň ochrany (stredná) veľkosť uni (od EUR 35 dámsku po EUR 47 pánsku)..

3,49€

Univerzálna bandáž na členokUniverzálna bandáž na členok počas cvičenia a namáhania členka znižuje svalové napätie, hreje, stabilizuje kĺb a znižuje záťaž, ktorá je na neho vyvíjaná počas tréningu. Bandáž je pohodlná a vhodná aj pre športovcom, ktorí majú alebo mali zranený členok. Je vhodná pri rehabilitácií aj ako prevencia voči zraneniu pri zvýšenej fyzickej námahe.Tkanina z ktorej je manžeta vyrobená izoluje vlhkosť, zabraňuje vzniku zaparenín a treniu. Sťahovacia časť je flexibilná a pohodlná. Technické parametre:univerzálna bandáž na členoktermálna izoláciaúplne obopnutie kĺbuvyztužená oporaanatomický tvar (prispôsobí sa tvaru vášho členka)materiál: vysoko kvalitný pružný neoprénvhodné pre fixácui zápästia pri športových aktivitáchvhodné proti prevencii zranenia/zápalu/vymknutiemateriál 70% neopren, 30% nylon Rozmery:M(10.4x20.9cm),L(11x21,5cm),XL(11.6x22.1cm)..

31,49€

MUELLER ADJUSTABLE Knee SUPPORT - pás na kolenoMueller Adjustable Knee Support je ľahká neoprenová kolenná bandáž, poskytujúce oporu slabým, zraneným alebo artritickým kolenám. Je vybavená štyrmi pružnými popruhmi, ktorými je možné ju nastaviť tak, aby dokonale sedela vášmu kolenu a poskytovala tak ideálnu oporu. Neoprenová zmes, z ktorej je bandáž vyrobená udržuje telesné teplo a koleno je tak stále prehriate, čím znižuje jeho bolestivosť. Bandáž má v prednej časti otvor, ktorý dáva priestor jabĺčku a bandáž sa vďaka nemu na kolene nepohybuje. Dizajn bandáže umožňuje voľný pohyb kolena a jej nosenie je veľmi pohodlné...

9,90€

Bandáž na koleno Mueller Patella Knee SleeveMinimalizujte riziko zraneniaBandáž na koleno Mueller Patella Knee Sleeve s otvorom pre kolenná kosť zabezpečuje účinnú fixáciu kolena a hornej časti predkolenia. Špeciálna zmes neoprénu dostatočne stláča koleno tak, aby sa nevykĺbilo. Navyše udržuje príjemné teplo a podporuje proces hojenia.Zdravotná pomôcka, ktorá vás vráti späť do športového života!Stupeň podpory ortézy - LEVEL 1Level 1 je základňou ortézou, Ktory je vhodné zvoliť pri: - ľahkom zranení - artritída - ľahkých výronoch - zápale šliach - burzitídaKvalitná zdravotná bandáž na koleno- extra dlhá (27 cm) ortéza s otvorom na jabĺčko zaisťuje maximálnu priľnutie ku kolenu- ortéza účinne fixuje koleno, zlepšuje obeh krvi a lieči- nylonové lemy po stranách umožňujú jednoduché navlečenie a sňatie bandáže- ortéza nenahrádza lekársku starostlivosť!Jednoduchá a rýchla údržba ortézy poteší každého. Ortézu stačí ručne vyprať šetrným čistiacim prostri..

28,40€

Stabilizátor členku, nastaviteľný. Stabilizátor je plne nastaviteľný a zaisťuje kvalitnú kompresiu vzhľadom ku kvalitnému křížkovému páskovému systému. Ideálne pre vytknuté, natiahnuté a artritickej členky. Bočné vzpery zaistia fixáciu členku v nechcených pohyboch do bokov. - pásy pre nastavenie kompresie a priľnutie k nohe - sektorový dizajn minimalizuje sklz a hrnutí bandáže - rozšírená vrchná časť (nad členkom) poskytuje ďalšiu stabilitu - Aegis mikro štít - ochrana proti mikorbům a zápachu vhodný aj na celodenné nosenie - farba čierna - stupeň ochrany (vyššia) - veľkosť uni (od EUR 35 dámske po eur 47 pánsku)..

12,68€

Elastická bandáž na členok, inovovaný model. Táto pohodlná, pružná kompresná bandáž dokonale pokrýva celú kritickú časť členku, ide hlboko do lýtkovej oblasti. Vysoko kvalitný kruhový úplet umožňuje plný rozsah pohybu stuhnutým, slabým či boľavým členkom. Profilovaný dizajn zaručuje lepšie priľnutie k nohe, a zabraňuje zhrnutie či kĺzaniu bandáže. Pre natiahnuté a ľahko nestabilné členky, tiež preventívne. zosilnené lemované kraje zvyšujú životnosť bandáževhodná aj pre celodenné noseniefarba čierna Veľkosti bandáže (podľa veľkosti nohy / obuvi)S (dámska EUR) 40 - 42, (pánska EUR) 39 - 41M (dámska EUR) 42 - 45, (pánska EUR) 41 - 43L (dámska EUR) 45 - 47, (pánska EUR) 44 - 46XL (dámska EUR) 47 - 49, (pánska EUR) 46 - 48..

24,11€

Pohodlná členková bandáž, exkluzívny rad Hg80.Členková bandáž, novinka z unikátnej rady Hg80® je navrhnutá k cielenej, stredné podpore slabých, boľavých a zranených členkov. Je vyrobená z ľahkej, odolnej, ultra-tenkej priedušnej tkaniny, ktorá je pre užívateľov príjemne pohodlná, pritom dodáva členku dostatočné spevnenie a podporu, nepotí sa, dýcha. Tento inovovaný produkt doplňuje alebo ľahko prekrýva podobné produkty z radu Life Care ™, líšia sa od nich hlavne dizajnom a použitým základným materiálom, ktorý je o niečo hrubší, pevnejší. Pre všetky fázy činnosti, zahriatie, záťaž, aj upokojenie. gélové ochranné vankúšiky v kritických kompresných bodoch, po stranách mimo členkubez latexupoužitá špeciálna technológia, mikrobický štít (Aegis Microbe Shield) ochráni proti rastu mikróbov a kontroluje alebo priamo odstraňuje akýkoľvek zápach, škvrny a odďaľuje opotrebenieneškrtí ani sa nehrnie, dokonale priľnena pravú alebo ľavú nohu, nerozlišuje sapre celodenné noseniefarba č..

Zobrazenie 1 až 9 z 15 (2 stránok)