RETRO-BICYKLE.sk

Fitness podložkyPorovnať výrobok (0)


14,00€

Fitness podložka na cvičenie je vyrobená z kvalitnej EVA peny, ktorá je potiahnutá protišmykovým povrchom. To zaručuje, že je cvičenie naozaj komfortné. Táto fitness podložka sa počas cvičenia nepohybuje a tiež Vás dobre ochráni pred prípadným poranením. V neposlednom rade má tiež výborné izolačné vlastnosti, vďaka ktorým vás ochráni pred prechladnutím. Je ideálna nielen ako podložka na jógu, ale vďaka svojej kvalite a protiskĺzovému povrchu dobre poslúži aj ako podložka na aerobik a ďalšie športové aktivity. Po cvičení podložku jednoducho zbalíte do pribalených popruhov s rukoväťou a odložíte. Technický popis:-ľahký a odolný materiál-ľahko sa čistí-výborné izolačné vlastnosti-chráni pred poranením a proti studenej podlahe-protišmykový povrch-elastické popruhy s rukoväťou pre jednoduché prenášanie-ideálna pre fitness tréning-Rozmer fitness podložky je 180x60x0,6cm.Farba:  Čierna, Červená, Modrá..

10,49€

Fitness karimatka je vhodnou cvičebnou podložkou pre aerobic alebo jógu, ale rovnako sa dá použiť aj pre ďalšie športové účely. V ponuke je v zelenom, žltom, šedom a ružovom prevedení. Karimatka je ľahká, jednoducho prenosná, skladná a má univerzálne použitie.Technický popis:vyrobená z PVCrozmery: 173 x 61 x 0,5 cmzdravotne nezávadný materiálProsíme Vás, aby ste výber farby uviedli do poznámky!!! Ak nebude uvedená bude zaslaná náhodne!..

7,90€

Karimatka Sapphire Yoga SG-102  je vhodnou cvičebnou podložkou pre aerobic alebo jógu, ale rovnako sa dá použiť aj pre ďalšie športové účely. V ponuke je v modrom, fialovom, šedom a ružovom prevedení. Karimatka je ľahká, jednoducho prenosná, skladná a má univerzálne použitie.Technický popis:vyrobená z 100% polyethylénurozmery: 174 x 60 x 0,4 cmzdravotne nezávadný materiál..

14,80€

Prinášame Vám profesionálnu FITNESS PODLOŽKU značky XyloTáto podložka má tlmiacu funkciu a chráni tak podlahu pred poškodením a vibráciami,ktoré sú s používaním posilňovacích strojov spojené.Je ideálnym a šikovným doplnkom každej posilňovne.Skvele sa hodí pod činky, závažia, posilňovacie lavice aj trenažéry.Modulárny systém dosiek typu PUZZLE umožňuje zostavenie takmer ľubovoľného tvaru. Technický popis:- model: XG-005- chráni podlahu pred poškodením- tlmí hluk a vibrácie- modulárny systém dosiek - puzzle- z dostupných dielcov je možné zostaviť takmer ľubovoľný tvar- hrúbka materiálu: 1 cm- protišmykový povrch- odolný voči UV žiareniu- farba: zelená- materiál: EVA- rozmer po rozložení: 122 x 122 x 1 cm Set obsahuje:- 4 kusy 61 x 61 cm- 8 kusov okrajov..

14,90€

Prinášame Vám profesionálnu FITNESS PODLOŽKU značky XyloTáto podložka má tlmiacu funkciu a chráni tak podlahu pred poškodením a vibráciami,ktoré sú s používaním posilňovacích strojov spojené.Je ideálnym a šikovným doplnkom každej posilňovne.Skvele sa hodí pod činky, závažia, posilňovacie lavice aj trenažéry.Modulárny systém dosiek typu PUZZLE umožňuje zostavenie takmer ľubovoľného tvaru. Technický popis:- model: XG-005- chráni podlahu pred poškodením- tlmí hluk a vibrácie- modulárny systém dosiek - puzzle- z dostupných dielcov je možné zostaviť takmer ľubovoľný tvar- hrúbka materiálu: 1 cm- protišmykový povrch- odolný voči UV žiareniu- farba: zelená- materiál: EVA- rozmer po rozložení: 122 x 122 x 1 cm Set obsahuje:- 4 kusy 61 x 61 cm- 8 kusov okrajov    ..

14,90€

Prinášame Vám profesionálnu FITNESS PODLOŽKU značky XyloTáto podložka má tlmiacu funkciu a chráni tak podlahu pred poškodením a vibráciami,ktoré sú s používaním posilňovacích strojov spojené.Je ideálnym a šikovným doplnkom každej posilňovne.Skvele sa hodí pod činky, závažia, posilňovacie lavice aj trenažéry.Modulárny systém dosiek typu PUZZLE umožňuje zostavenie takmer ľubovoľného tvaru. Technický popis:- model: XG-005- chráni podlahu pred poškodením- tlmí hluk a vibrácie- modulárny systém dosiek - puzzle- z dostupných dielcov je možné zostaviť takmer ľubovoľný tvar- hrúbka materiálu: 1 cm- protišmykový povrch- odolný voči UV žiareniu- farba: žltá - materiál: EVA- rozmer po rozložení: 122 x 122 x 1 cm Set obsahuje:4 kusy 61 x 61 cm8 kusov okrajovPrinášame Vám profesionálnu FITNESS PODLOŽKU značky XyloTáto podložka má tlmiacu funkciu a chráni tak podlahu pred poškodením a vibráciami,ktoré sú s používaním posilňovacích strojov spojené.Je ideálnym a šikovným doplnkom k..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)