RETRO-BICYKLE.sk

Fitness rukavicePorovnať výrobok (0)


11,40€

Fitness rukavice BODY SCULPTURE SW 84Pri cvičení s činkami alebo iným náradím je dôležitý silný a pevný úchop. Aby ste mali zaistené pohodlie aj bezpečnosť pri cvičení je potrebné použiť rukavice. Kulturistické rukavice Body Sculpture SW 84 sú vyrobené z kvalitnej a mäkkej kože doplnenej sieťovinou a froté. Kulturistické rukavice teda poskytujú dostatok pohodlia aj pri náročných silových športoch. Vnútorná strana rukavíc tvorená materiálom, ktorý zabraňuje vyšmyknutiu náradie z rúk. Vrchná časť zo sieťoviny je priedušná a tak sa ruky nepotia. Pružná guma a zapínanie na suchý zips sa prispôsobia vášmu zápästiu. Tabuľka veľkostí:Zmerajte si šírku dlane:9,5 cm - veľkosť M10,5 cm - veľkosť L11,5 cm - veľkosť XL  ..

13,40€

Kožené kulturistické rukavice Body Sculpture SW 85 ochránia vaše dlane pri cvičení s činkami alebo iným náradím. Zároveň tým zvýšite bezpečnosť, pretože rukavice znížia riziko vyšmyknutia náradia. Získate tak pevnejší a silnejší úchop a zároveň aj kontrolu nad činkami bez toho, aby ste z tréningu odniesli odreniny alebo mozole.Kulturistické rukavice sú vyrobené z jemnej teľacej kože a stylonu, ktorý je pevný a odolný. Mäkké vnútro zvýši váš komfort aj pri náročnom cvičení. Vonkajšiu stranu rukavíc tvorí priedušná sieťovina, takže ruky sa vám nebudú potiť. Suchý zips a široká guma sa prispôsobia vášmu zápästiu...

9,40€

Rukavice pre posilňovanie a fitness so širokým elastickým sťahovaním zápästia na ochranu pred úrazmi.Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkého molytánu zabraňujúci oderom.Materiál:65% Koža30% Polyester5% Molytán Tabuľka veľkostí:  VeľkosťObvod dlaneS20 - 22 cmM22 - 24 cmL24 - 26 cmXL26 - 28 cm..

9,60€

Veľmi kvalitný materiál z ktorého sú vyrobené rukavice SPOKEY Zolia zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje prekĺzavaniu náradia z rúk počas cvičenia. Zároveň zaručuje priedušnosť. Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkej peny zabraňujúcej oderom. Rukavice pre posilňovanie a fitness so širokým elastickým sľahovaním zápästia pre ochranu pred úrazom. Systém pre jednoduché odnímanie rukavíc QUICK undress.  Materiál: 65% koža, 30% polyester, 5% pena   ..

18,50€

Kožené kulturistické rukavice Body Sculpture SW 86 ochránia vaše dlane pri cvičení s činkami alebo iným náradím. Zároveň tým zvýšite bezpečnosť, pretože rukavice znížia riziko vyšmyknutia náradia. Získate tak pevnejší a silnejší úchop a zároveň aj kontrolu nad činkami bez toho, aby ste z tréningu odniesli odreniny alebo mozole. Kulturistické rukavice sú vyrobené z jemnej teľacej kože a spandexu, ktorý je pevný a odolný. Mäkké vnútro zvýši váš komfort aj pri náročnom cvičení. Vonkajšiu stranu rukavíc tvorí priedušná sieťovina, takže ruky sa vám nebudú potiť. Suchý zips a široká guma sa prispôsobia vášmu zápästiu.Dostupný rozmer: XLRozmer XL: 19 cm x 11,5 cm (dl. x šír.)..

9,15€

Veľmi kvalitný materiál z ktorého sú vyrobené rukavice SPOKEY Rayo zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje prekĺzavaniu náradia z rúk počas cvičenia. Zároveň zaručuje priedušnosť. Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkej peny zabraňujúcej oderom. Rukavice pre posilňovanie a fitness so širokým elastickým sľahovaním zápästia pre ochranu pred úrazom. Systém pre jednoduché odnímanie rukavíc QUICK undress.  Materiál: 65% koža, 30% polyester, 5% pena ..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)