RETRO-BICYKLE.sk

Gymnastické loptyPorovnať výrobok (0)


9,20€

Gymnastická a masážna lopta LAUBR 55 cmGymnastická a masážna lopta LAUBR 55 cm je obľúbená pomôcka na cvičenie hlavne vďaka svojej všestrannosti. Precvičiť môžete rôzne časti tela, hlavne brušné a chrbtové svalstvo. Cvičenie na fitlopte znižuje napätie organizmu, takže počas cvičenia zároveň relaxujete. Okrem toho aktivuje kĺby, zlepšuje rovnováhu a pomôže vám so správnym držaním tela. Gymnastická lopta LAUBR  je vhodná na preťahovacie cviky hornej aj dolnej časti tela, kondičné cvičenie aj cvičenie so záťažou. Vďaka masážnym bodom na fitlopte bude cvičenie ešte príjemnejšie.Súčasťou balenie je aj pumpička. Gymnastická a masážna lopta LAUBR má priemer 55 cm, ktorý je vhodný pre nižšie postavy (160 cm) a nosnosť 120 kg.Lopta zabalená v originálnom balení, môže byť použitá ako ideálny darček pre každú príležitosť.Technický popis:povrch s masážnymi bodmipre všetky úrovne kondičného cvičeniaideálne na preťahova..

10,00€

Gymnastická lopta Sapphire SG-040 patrí k novej generácií profesionálnych gymnastických lôpt.  Fitlopta je ideálny pomocník na precvičovanie rôznych častí tela, ale zlepšuje aj schopnosť udržať rovnováhu. Najväčším benefitom cvičenie na gymnastickej lopte je správne držanie tela, pretože tým zmiernite aj bolesti chrbta spôsobené práve zlým držaním tela. Gymnastická lopta Sapphire SG-040 vám pomôže aj spevniť brušné a chrbtové svaly. Je ideálna na fitness, kardio aj rehabilitačné cvičenia. Gymnastická lopta má priemer 65 cm a je vhodná pre postavy s výškou 160-170 cm. Vyrobená je z odolného a pevného PVC s protišmykovou ochranou a nosnosťou 150 kg.Súčasťou balenia je vždy ručná pumpa k jednoduchému nafúkaniu lopty.Technický popis:univerzálna gymnastická loptamateriál: vysoko odolné PVCprotišmyková ochrana povrchunosnosť: 150 kgveľkosť: 65 cmurčené pre všestranné fitness, kardio a rehabilitačné cvičeniavhodné pre komer..

10,97€

 Gymnastická Lopta 65cm Sapphire SG-042 + PumpaGymnastická lopta Sapphire SG-042 je univerzálna gymnastická lopta z kategórie profesionálnych gymnastických lôpt. Vďaka fitlopte pohodlne precvičíte rôzne časti tela a je vhodná aj na preťahovacie cvičenie hornej i dolnej časti tela. Cvičenie má pozitívny vplyv na schopnosť udržať rovnováhu a na správne držanie tela. Gymnastická lopta Sapphire SG-042 ideálny pomocník ak chcete spevniť svalstvo brucha a chrbta. Obľúbenou je hlavne kvôli svojmu všestrannému využitou. Hodí sa na  fitness, kardio aj rehabilitačné cvičenia. Gymnastická lopta s priemerom 65 cm a je vhodná pre vyššie postavy (160-170 cm). Lopta je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach a je vyrobená je z odolného a pevného PVC s protišmykovou ochranou s nosnosťou 150 kg.Súčasťou balenia je vždy ručná pumpa k jednoduchému nafúkaniu lopty.Technický popis:univerzálna gymnastická loptamateriál: vysoko odolné PVCprotišmyková ochrana povrchunosnosť: 150 ..

21,90€

Set na pilates 6 v 1 Body Sculpture BB677 obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste mohli cvičiť pilates aj doma. Vďaka rôznym pomôckam, ktoré sada obsahuje môžete vykonávať viacero cvikov a trénovať hlavné skupiny svalov, hlavne v hornej časti tela. Pilates je obľúbený a osvedčený spôsob ako dosiahnuť štíhlu líniu a zostať vo forme.Sada obsahuje:  Gymnastickú loptu s priemerom 55 cm  Pilates guľu s hmotnosťou 1 kg  3 fitnes gumy (expander)  pumpa..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)