RETRO-BICYKLE.sk

Posilňovacie doplnkyPorovnať výrobok (0)


4,00€

Posilňovač prstov a zápästia Body Sculpture BB912Posilňovače Body Sculpture BB912 sú vyrobené z najkvalitnejších flexibilných materiálov, chromu, 4,5 mm oceľových pružin. Pohodlné uchopenie zabezpečuje mäkká a kvalitná pena. Posilňovače sú určené pre cvičenie svalov rúk a predlaktia. Používajú sa aj v rehabilitácii prstov a rúk. Využívaných pri liečbe ochorení kĺbov a svalov, vďaka mechanickému opakovaniu pohybov...

4,00€

Posilňovač prstov a zápästia Laubr Posilňovač prstov Laubr je pomôcka pre efektívne posilňovanie prstov a zápästia. Posilňovanie funguje na báze pružinového odporu a zaručuje tak prirodzený odpor cvičení. Premenný odpor a ergonomické rukoväte umožňujú každodenné efektívne cvičenie prstov a zápästia. Populárny je aj medzi horolezcami ako spôsob, ako si zlepšiť silu a vytrvalosť prstov. Ideálny pre tých, ktorí nastupujú na tréning pre športovcov, dámy, ako aj pre pokročilých kulturistov ako nástroj na zahriatie. Technický popis: - posilňovacie kliešte pre posilňovanie prstov a zápästia- pružinový odpor cvičenia, chromované pružiny- ergonomické telo- penové rukoväte vyrobené z polypropylénu (PP), NBR pena- cena za 2 kusy..

17,00€

Posilňovač prstov a zápästia Reebok RAWT-11035Posilňovač je populárny na precvičenie svalov rúk, predlaktia a ramien. Môže sa tiež používať v procese rehabilitácie prstov a rúk. Posilňovač Reebok RAWT 11035 je originálny produkt z renomovanej spoločnosti Reebok. Odpor je vyrobený pomocou zosilnenej pružiny. Špeciálna konštrukcia rukoväte vám určite zaručí pohodlné uchopenie. S posilňovačom môžete cvičiť v ktoromkoľvek čase dňa a bez akejkoľvek špeciálnej prípravy. Vždy je dobré ho mať po ruke, tento malý, ale účinný nástroj. ..

13,00€

Posilňovač prstov a zápästia Reebok RAWT-11035CYVysoko-kvalitné posilňovače do rúk Reebok RAWT-11035 umožňujú tréning svalov rúk, predlaktia a ramien. Môže sa tiež používať na rehabilitácie prstov a rúk. Na výrobu sa používa špeciálne zosilnené pružina. Istotu poskytujú pohodlné rukoväte a so silnou vrstvou peny. Je jedným z najmenších nástrojov, preto môže byť použivané prakticky všade. Nestrácajte čas, môžete si ho vziať so sebou do školy, práce na dlhú cestu a precvičujte! V jednom balení sú 2 ks!!!!Jednotiek v balení: 2..

3,00€

Posilňovač prstov SG-017 je pomôcka pre efektívne posilňovanie prstov a zápästia. Posilňovanie funguje na báze pružinového odporu a zaručuje tak prirodzený odpor cvičení. Premenný odpor a ergonomické rukoväte umožňujú každodenné efektívne cvičenie prstov a zápästia. Technický popis:- posilňovacie kliešte pre posilňovanie prstov a zápästia- pružinový odpor cvičenia- ergonomické telo- penové rukoväte.- cena za 2 kusy..

10,00€

Pružinový expander Laubr Expander je vyrobený s dvomi madlami medzi ktoré sa umiestňuje pružina, alebo guma. Obtiažnosť cvičenia sa dosiahne pridávaním alebo odoberaním pružín alebo gúm. Z toho vyplýva že silu ťahu si môžete regulovať. Schopnosť vykonávať prakticky všetky cvičenia na základné svalové skupiny. Technický popis:pevné, ergonomické úchopydĺžka: 58 cm(dĺžka pružín 30cm)nízka hmotnosťurčené pre zvýšenie fyzickej kondície, preťahovanie, zlepšenie koordinácie, stability..

5,20€

Regulovateľný posilňovač prstov a zápästia SG-018 Sapphire  Posilňovač je určený na trénovanie svalov rúk a predlaktia. Vďaka opakovaným pohybom a možnosti plynule regulovať zaťaženie, môžu byť použité počas rehabilitácií.Posilňovač SG-018 má pogumované rukoväte a skvelo sedí v dlani. Poskytuje kvalitné rovnaké zaťaženie v priebehu používania. Kvalitná pružina zabezpečí hladký a plynulý pôžitok s cvičenia. Regulácia sily stisku 10-40kg  Technický popis:Výrobca: SapphireModel:    SG-018Šírka:     10 cmDĺžka:     15 cmMateriál:  Guma + tvrdený plast ..

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)