RETRO-BICYKLE.sk

Šejkre a nádobyPorovnať výrobok (0)


12,30€

Sada nádobiek Blender bottle Gostak je skvelá na maličkosti ako sú rôzne doplnky výživy, proteínové prášky, oriešky, semienka a podobne. Každá nádobka má iný objem a dajú sa ľahko naskladať na seba a prenášať.Sada Blender Bottle Gostak je skvelým riešením pre každého, kto si potrebuje nosiť jedlo so sebou. Je teda ideálny nie len pre športovcov. Využijete ho ak si nosíte so sebou do práce jedlo, alebo poslúži ako nádoba na desiatu pre vaše deti.Ak sa chystáte na víkend odcestovať, alebo vás čaká služobná cesta, nemusíte so sebou brať celé balenie proteínových práčkou a ostatných doplnkov výživy. Stačí, keď si odsypete toľko, koľko potrebujete.Balenie obsahuje 4 nádobky a rúčku. Nádobky môžete na seba naskladať v ľubovoľnom poradí a rúčka sa dá pripevniť na každú z nich. Nádobky sú vyrobené z odolného plastu Eastman Tritan, ktorý je odolný voči pachom aj zafarbeniu.Objem nádob je 40 ml, 60 ml, 100 ml a 150 ml.Farby: červený, žltý, zelený, oranžový, fialový,..

10,90€

Shaker Blender bottle Sportmixer je inovatívny produkt, ktorý prichádza z USA.  V shakeri sa dôkladne premiešajú všetky zložky vášho proteínového nápoja alebo smoothie, ktoré sú dôležité pri trénovaní vďaka miešadlu z nerezovej ocele.Shaker Sportmixer zaujme výraznými farbami a praktickou veľkosťou, takže sa zmestí do každej športovej tašky. Okrem proteínových nápojov ho môžete naplniť aj čistou vodou, aby ste mohli dodržiavať pitný režim počas cvičenia.Určite oceníte aj praktický výklopný náustok pre ľahšie pitie, clip umožňujúci pripevnenie shakera na tašku a inovatívne tesnenie Secure Seal, ktoré zabráni vyliatiu. Shaker je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu, neobsahuje BPA ani ftaláty. Je odolná voči zápachu a škvrnám od rôznych nápojov.  Objem fľaše je 590 ml.Farby: červený, svetlomodrý, žltý, zelený, oranžový, fialový, ružovýŠejker Sportmixer a jeho výhodypraktický objembezpečný uzáverperfektne rozmieša nápojevhodný na akýkoľvek nápojľahko..

10,90€

Shaker Blender bottle Sportmixer je inovatívny produkt, ktorý prichádza z USA.  V shakeri sa dôkladne premiešajú všetky zložky vášho proteínového nápoja alebo smoothie, ktoré sú dôležité pri trénovaní vďaka miešadlu z nerezovej ocele.Shaker Sportmixer zaujme výraznými farbami a praktickou veľkosťou, takže sa zmestí do každej športovej tašky. Okrem proteínových nápojov ho môžete naplniť aj čistou vodou, aby ste mohli dodržiavať pitný režim počas cvičenia.Určite oceníte aj praktický výklopný náustok pre ľahšie pitie, clip umožňujúci pripevnenie shakera na tašku a inovatívne tesnenie Secure Seal, ktoré zabráni vyliatiu. Shaker je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu, neobsahuje BPA ani ftaláty. Je odolná voči zápachu a škvrnám od rôznych nápojov.  Objem fľaše je 590 ml.Farby: červený, modrý, žltý, čierny, biely, ružovýŠejker Sportmixer a jeho výhody:praktický objembezpečný uzáverperfektne rozmieša nápojevhodný na akýkoľvek nápojľahko sa čistímá pogum..

11,90€

Shaker Blender bottle Sportmixer je inovatívny produkt, ktorý prichádza z USA.  V shakeri sa dôkladne premiešajú všetky zložky vášho proteínového nápoja alebo smoothie, ktoré sú dôležité pri trénovaní vďaka miešadlu z nerezovej ocele.Shaker Sportmixer zaujme výraznými farbami a praktickou veľkosťou, takže sa zmestí do každej športovej tašky. Okrem proteínových nápojov ho môžete naplniť aj čistou vodou, aby ste mohli dodržiavať pitný režim počas cvičenia.Určite oceníte aj praktický výklopný náustok pre ľahšie pitie, clip umožňujúci pripevnenie shakera na tašku a inovatívne tesnenie Secure Seal, ktoré zabráni vyliatiu. Shaker je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu, neobsahuje BPA ani ftaláty. Je odolná voči zápachu a škvrnám od rôznych nápojov.  Objem fľaše je 830 ml.Farby: červený, svetlomodrý, žltý, zelený, oranžový, fialový, ružovýŠejker Sportmixer a jeho výhodypraktický objembezpečný uzáverperfektne rozmieša nápojevhodný na akýkoľvek nápojľahko..

11,90€

Shaker Blender bottle Sportmixer je inovatívny produkt, ktorý prichádza z USA.  V shakeri sa dôkladne premiešajú všetky zložky vášho proteínového nápoja alebo smoothie, ktoré sú dôležité pri trénovaní vďaka miešadlu z nerezovej ocele.Shaker Sportmixer zaujme výraznými farbami a praktickou veľkosťou, takže sa zmestí do každej športovej tašky. Okrem proteínových nápojov ho môžete naplniť aj čistou vodou, aby ste mohli dodržiavať pitný režim počas cvičenia.Určite oceníte aj praktický výklopný náustok pre ľahšie pitie, clip umožňujúci pripevnenie shakera na tašku a inovatívne tesnenie Secure Seal, ktoré zabráni vyliatiu. Shaker je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastu, neobsahuje BPA ani ftaláty. Je odolná voči zápachu a škvrnám od rôznych nápojov.  Objem fľaše je 830 ml.Farby: červený, modrý, žltý, zelený, čierny, biely, ružový  Šejker Sportmixer a jeho výhody:- praktický objem- bezpečný uzáver- perfektne rozmieša nápoje- vhodný na akýkoľvek..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)