RETRO-BICYKLE.sk

ŠvihadláPorovnať výrobok (0)


12,00€

Kožené švihadlo Body Sculpture SK 535Švihadlo je vyrobené z najvyššej kvality mäkkej teľacej kože. Mäkké úchopy na cvičenie zvyšujú komfort rukoväte. ku švihadlu sa dodávajú aj závažia o váhe 140 gramov na každú rukoväť. Technický popis:Výrobca: Body Sculpture Model:    SK 535 Dĺžka:    275 cm(linka z teľacej kože + závažie 2x140 gramov)..

6,49€

Rýchlostné švihadlo, ktoré sa úspešne etablovalo v odvetviach ako je napríklad  crossfit, bojové športy, ako aj rýchlostné skákanie. Veľmi dobré a pomerne ľahké švihadlo. Používať by sa malo vo vnútorných podmienkach na hladkom povrchu. Oceľový kábel je obalený plastovou bužírkou. Dĺžka švihadla je voľne nastaviteľná. Rotačné koncovky zamedzujú zamotania švihadla. Dĺžka rukoväte: cca 16 cm Dĺžka kábla:  300 cm Farba:  Žltá, Modrá, Zelená, Oranžová, fialová, Čierna, Sivá, Červená... ..

25,37€

Nastaviteľné švihadlo Adidas ADRP-11011Švihadlo Adidas ADRP-11011 je vyrobené z ľahkého a odolného plastu. Originálny výrobok značky Adidas zaisťuje dlho-trvajúce používanie a úplnú spokojnosť s nákupom! Skákanie cez švihadlo je veľmi jednoduchý a veľmi účinný tréningový nástroj, pomocou ktorého môžete rýchlo schudnúť a spáliť nadbytočné kalórie. Švihadlá modelu ADRP-11011 majú možnosť upraviť dĺžku, tak, že ju môžme prispôsobiť vzrastu človeka. Maximálna dĺžka švihadla je 300 cm. Zvlášť navrhnuté rukoväte, ergonomický dizajn zaručujú bezpečné uchopenie a pohodlie počas používania...

15,97€

Nastaviteľné švihadlo Adidas ADRP-12234Švihadlo Adidas ADRP-12234 je vysoko kvalitný produkt s trvanlivého a odolného plastu. S jeho pomocou môžete ľahko vykonávať intenzívne cviky už pred tréningom. Tréning so švihadlom je tiež veľmi jednoduchý spôsob, ako spáliť kalórie a pretvoriť vašu postavu. Originálne švihadlo značky Adidas je zárukou spokojnosti a dlhodobého užívania! Švihadlo, má jednoduchú úpravu systému, ktorá okamžite umožňuje nastaviť jeho dĺžku používateľovi. Švihadlo obsahuje ložiská. Dĺžka švihadla 300 cm...

24,77€

Nastaviteľné švihadlo Reebok RARP-11082Nastaviteľné švihadlo Reebok RARP 11082 je produkt vysokej kvality, určené pre intenzívny tréning. Priehľadná, trvanlivá, pružná linka  pohodlné a odolné rukoväte zaručujú dlho-trvajúce používanie výrobku. Bez ohľadu na to, či hľadáte švihadlá na  krátke zahriatie, alebo ich chcete používať pri intenzívnom tréningu na kondíciu,  švihadlo od renomovaného výrobcu, Reebok, určite splní vaše očakávania. ..

7,00€

Rýchlostné švihadlo, ktoré sa úspešne etablovalo v odvetviach ako je napríklad  crossfit, bojové športy, ako aj rýchlostné skákanie. Veľmi dobré a pomerne ľahké švihadlo. Používať by sa malo vo vnútorných podmienkach na hladkom povrchu. Oceľový kábel je obalený plastovou bužírkou. Dĺžka švihadla je voľne nastaviteľná. Rotačné koncovky zamedzujú zamotania švihadla. Dĺžka rukoväte: cca 14,5 cmCrossFit švihadlo Sapphire. Tréningom s použitím švihadla rýchlo znížite telesný tuk okolo pása, bokov, stehien a lýtok a získate dobrú fyzickú kondíciu a koordináciu pohybu. Lanové cvičenia sú veľmi populárnemedzi športovcami. Švihadlo má tiež nastavenie dĺžky, ktoré vám umožní prispôsobiť každému užívateľovi,bez ohľadu na vek a pohlavie. Dĺžka kábla:  300 cm Farba:  Modrá..

8,00€

    Rýchlostné švihadlo, ktoré sa úspešne etablovalo v odvetviach ako je napríklad  crossfit, bojové športy, ako aj rýchlostné skákanie. Veľmi dobré a pomerne ľahké švihadlo. Používať by sa malo vo vnútorných podmienkach na hladkom povrchu. Oceľový kábel je obalený plastovou bužírkou. Dĺžka švihadla je voľne nastaviteľná. Rotačné koncovky zamedzujú zamotania švihadla. Dĺžka rukoväte: cca 18,5 cmCrossFit švihadlo Sapphire. Tréningom s použitím švihadla rýchlo znížite telesný tuk okolo pása, bokov, stehien a lýtok a získate dobrú fyzickú kondíciu a koordináciu pohybu. Lanové cvičenia súveľmi populárne medzi športovcami. Švihadlo má tiež nastavenie dĺžky, ktoré vám umožní prispôsobiť každému užívateľovi, bez ohľadu na vek a pohlavie. Dĺžka kábla:  300 cm Farba:  ..

11,00€

         Švihadlo Body Sculpture BK 355Švihadlo Body Sculpture BK 355 to je jednoduchý spôsob, ako znížiť váhu a získať harmonický tvar tela. Cvičenie so švihadlami zvyšuje výdrž a kondíciu, opravuje koordináciu pohybu a rovnováhu. Je to tiež spôsob, ako vykonávať intenzívne kardio. Uvidíte sami, aký vplyv majú pravidelné cvičenie na spodnej a hornej časti svalov, a najmä lýtka, stehná, zadok a ramená. Málokto vie, ale päť minút skákania na švihadle je rovnako efektívne ako beh o vzdialenosti 800 metrov. V čase skákania brušné svaly pracujú na stabilizácii trupu a pomáhajú udržiavať rovnováhu. Pravidelné cvičenie na švihadle pre jednoduchý a efektívny spôsob na získanie plochého brucha...

7,39€

Švihadlo s počítadlom MB 690Švihadlo s počítadlom.Dĺžka: 275cmHmotnosť: + -155g, 5mm..

Zobrazenie 1 až 9 z 13 (2 stránok)