RETRO-BICYKLE.sk

Jednoručné činkyPorovnať výrobok (0)


350,00€

Stojan na jednoručky MARBO MP-S207Technické parametre:Model: MP-S207Stojan na jednoručné činky, ktorého segmenty sa dajú spájať.Technické parametre jedného segmentu.Výška: 93 cmŠírka: 1 modul -110cm, 2 moduly – 220cm, 3 moduly – 330cm, 4 moduly – 440cmDĺžka: 78 cmVáha: 56 KGMaximálne zaťaženie: 650 KG na 1 segmentMiesto na činky: 2 x 110 cm, dĺžka úchytnej časti min. 12 cmÚžitková plocha: 0,86 m²Profil konštrukcie: 80x40x3 mmFarba konštrukcie: antracitováCena: 1 segment – 350 € , 2 segmenty – 690 € 3 segmenty – 835 €, 4 segmenty – 1067 €, 5 segmentov - 1285 €..

3,40€

Profilovaný tvar a predovšetkým vonkajšia vrstva z vinylu poskytujú pri cvičení skvelý komfort a pomáha udržiavať činky v čistote. Tréning s činkami má pozitívny vplyv na svaly paží, hrudníka a chrbta. Činky sú ideálne pre fitness tréning, aeróbne cvičenie, všeobecné cvičenie. Sú užitočné pri behaní a rehabilitácii.Parametre:Materiál: oceľVonkajšia strana pokrytá vinylomVáha: 0,75 kg..

4,90€

Profilovaný tvar a predovšetkým vonkajšia vrstva z vinylu poskytujú pri cvičení skvelý komfort a pomáha udržiavať činky v čistote. Tréning s činkami má pozitívny vplyv na svaly paží, hrudníka a chrbta. Činky sú ideálne pre fitness tréning, aeróbne cvičenie, všeobecné cvičenie. Sú užitočné pri behaní a rehabilitácii.Parametre:Materiál: oceľVonkajšia strana pokrytá vinylomVáha: 1,5 kg..

9,80€

Jednoručky molitanové LAUBR  2 x 1 kgČinky molitanové LAUBR 2 x 1 kg sú moderným riešením pre aktívne cvičenie aerobicu. Činky sú potiahnuté vrstvou špeciálneho jemného molitanu a sú opatrené jednoduchými upevňovacími páskami so systémom suchého zipsu. Tieto pásky potom umožňujú pevné uchytenie činky k dlaniam počas cvičenia a celkovo je tak cvičenie viac efektívne. Činky molitanové LAUBR 2 x 1 kg sú vhodné pre všetky typy aeróbnych cvičení.Technický popis:špeciálna vrstva jemného molitanu pre maximálny komfort počas cvičenia rukoväť činky je vybavená protišmykovou vrstvou materiál odolný proti vlhkosti a potu vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu vhodné pre všetky druhy aeróbnych cvičení hmotnosť: 2 x 1 kg sada obsahuje 2 kusy činiek..

12,40€

Jednoručky molitanové BODY SCULPTURE  2 x 0,9 kgČinky molitanové BODY SCULPTURE 2 x 0,9 kg sú moderným riešením pre aktívne cvičenie aerobicu. Činky sú potiahnuté vrstvou špeciálneho jemného molitanu a sú opatrené jednoduchými upevňovacími páskami so systémom suchého zipsu. Tieto pásky potom umožňujú pevné uchytenie činky k dlaniam počas cvičenia a celkovo je tak cvičenie viac efektívne. Činky molitanové BODY SCULPTURE 2 x 0,9 kg sú vhodné pre všetky typy aeróbnych cvičení.Technický popis:špeciálna vrstva jemného molitanu pre maximálny komfort počas cvičenia rukoväť činky je vybavená protišmykovou vrstvou materiál odolný proti vlhkosti a potu vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu vhodné pre všetky druhy aeróbnych cvičení hmotnosť: 2 x 0,9 kg sada obsahuje 2 kusy činiek..

12,89€

Jednoručky molitanové BODY SCULPTURE  2 x 1 kgČinky molitanové BODY SCULPTURE 2 x 1 kg sú moderným riešením pre aktívne cvičenie aerobicu. Činky sú potiahnuté vrstvou špeciálneho jemného molitanu a sú opatrené jednoduchými upevňovacími páskami so systémom suchého zipsu. Tieto pásky potom umožňujú pevné uchytenie činky k dlaniam počas cvičenia a celkovo je tak cvičenie viac efektívne. Činky molitanové BODY SCULPTURE 2 x 1 kg sú vhodné pre všetky typy aeróbnych cvičení.Technický popis:špeciálna vrstva jemného molitanu pre maximálny komfort počas cvičenia rukoväť činky je vybavená protišmykovou vrstvou materiál odolný proti vlhkosti a potu vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu vhodné pre všetky druhy aeróbnych cvičení hmotnosť: 2 x 1 kg sada obsahuje 2 kusy činiek..

41,90€

Jednoručný nakladací činkový set 2x20kgPredstavujeme jednoručný nakladací činkový set 2x20kg.Kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou.Kotúče sú potiahnuté niekoľkými vrstvami plastu (takže ak sa pustia na podlahu tak ju nezničia).Hriadeľ činky je vyrobený z kovového materiálu na oboch koncoch vybavená závitmy pre zaisťovaciu objímku. rukoväť vybavená ryhovaným plastovým povrchom, takže sa počas tréningu nešmýkaProdukt má 10-ročnú záruku!  Cementové závažie Xylo 2,5 kgHmotnosť:2,5 kg Priemer kotúča: 22 cm Priemer otvoru: 31 mm Hrúbka: 3,5 cm Počet v sade: 8 ks Cementové závažie Xylo 5 kg Hmotnosť: 5 kg Priemer kotúča: 26 cm Priemer otvoru: 31 mm Hrúbka: 4,5 cm Počet v sade: 4 ks ŠPECIFIKÁCIA HRIADEĽA 45 CM XYLO Dĺžka: 52cm Priemer: 31 mm Nakladácia časť: 2x 16, 5 cm Rukoväť:  12 cm Sada obsahuje:  Jedn..

5,90€

    POPIS VÝROBKU:Hmotnosť: 2 kgLiatinová činka pokrytá protišmykovým neoprénom.Neoprén, ktorý je protišmykový odolný voči vlhkosti, príjemný na dotyk a má absorpčné vlastnosti.V prípade pádu nepoškodí podlahu.Balené 1 ks POUŽITIE: Činky sú vynikajúce pre fitness, aerobic, jogging a sú užitočné pri rehabilitácii. Ideálne pre mužov aj ženy. Cvičením s činkami posilňujete tieto partie:POZNÁMKY: Záruka 24 mesiacov.Určené pre domáce použitie...

9,80€

POPIS VÝROBKU: Hmotnosť: 3 kgLiatinová činka pokrytá neoprénom.Neoprén, ktorý je protišmykový odolný voči vlhkosti, príjemný na dotyk a má absorpčné vlastnosti. V prípade pádu nepoškodí podlahu.Balené 1 ksPOUŽITIE: Činky sú vynikajúce pre fitness, aerobic, jogging a sú užitočné pri rehabilitácii. Ideálne pre mužov aj ženy. Cvičením s činkami posilňujete tieto partie:POZNÁMKY:• Záruka 24 mesiacov. • Navrhnuté pre domáce použitie...

Zobrazenie 1 až 9 z 26 (3 stránok)