RETRO-BICYKLE.sk

Jednoručné činkyPorovnať výrobok (0)


350,00€

Stojan na jednoručky MARBO MP-S207Technické parametre:Model: MP-S207Stojan na jednoručné činky, ktorého segmenty sa dajú spájať.Technické parametre jedného segmentu.Výška: 93 cmŠírka: 1 modul -110cm, 2 moduly – 220cm, 3 moduly – 330cm, 4 moduly – 440cmDĺžka: 78 cmVáha: 56 KGMaximálne zaťaženie: 650 KG na 1 segmentMiesto na činky: 2 x 110 cm, dĺžka úchytnej časti min. 12 cmÚžitková plocha: 0,86 m²Profil konštrukcie: 80x40x3 mmFarba konštrukcie: antracitováCena: 1 segment – 350 € , 2 segmenty – 690 € 3 segmenty – 835 €, 4 segmenty – 1067 €, 5 segmentov - 1285 €..

3,40€

Profilovaný tvar a predovšetkým vonkajšia vrstva z vinylu poskytujú pri cvičení skvelý komfort a pomáha udržiavať činky v čistote. Tréning s činkami má pozitívny vplyv na svaly paží, hrudníka a chrbta. Činky sú ideálne pre fitness tréning, aeróbne cvičenie, všeobecné cvičenie. Sú užitočné pri behaní a rehabilitácii.Parametre:Materiál: oceľVonkajšia strana pokrytá vinylomVáha: 0,75 kg..

4,90€

Profilovaný tvar a predovšetkým vonkajšia vrstva z vinylu poskytujú pri cvičení skvelý komfort a pomáha udržiavať činky v čistote. Tréning s činkami má pozitívny vplyv na svaly paží, hrudníka a chrbta. Činky sú ideálne pre fitness tréning, aeróbne cvičenie, všeobecné cvičenie. Sú užitočné pri behaní a rehabilitácii.Parametre:Materiál: oceľVonkajšia strana pokrytá vinylomVáha: 1,5 kg..

9,80€

Jednoručky molitanové LAUBR  2 x 1 kgČinky molitanové LAUBR 2 x 1 kg sú moderným riešením pre aktívne cvičenie aerobicu. Činky sú potiahnuté vrstvou špeciálneho jemného molitanu a sú opatrené jednoduchými upevňovacími páskami so systémom suchého zipsu. Tieto pásky potom umožňujú pevné uchytenie činky k dlaniam počas cvičenia a celkovo je tak cvičenie viac efektívne. Činky molitanové LAUBR 2 x 1 kg sú vhodné pre všetky typy aeróbnych cvičení.Technický popis:špeciálna vrstva jemného molitanu pre maximálny komfort počas cvičenia rukoväť činky je vybavená protišmykovou vrstvou materiál odolný proti vlhkosti a potu vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu vhodné pre všetky druhy aeróbnych cvičení hmotnosť: 2 x 1 kg sada obsahuje 2 kusy činiek..

12,40€

Jednoručky molitanové BODY SCULPTURE  2 x 0,9 kgČinky molitanové BODY SCULPTURE 2 x 0,9 kg sú moderným riešením pre aktívne cvičenie aerobicu. Činky sú potiahnuté vrstvou špeciálneho jemného molitanu a sú opatrené jednoduchými upevňovacími páskami so systémom suchého zipsu. Tieto pásky potom umožňujú pevné uchytenie činky k dlaniam počas cvičenia a celkovo je tak cvičenie viac efektívne. Činky molitanové BODY SCULPTURE 2 x 0,9 kg sú vhodné pre všetky typy aeróbnych cvičení.Technický popis:špeciálna vrstva jemného molitanu pre maximálny komfort počas cvičenia rukoväť činky je vybavená protišmykovou vrstvou materiál odolný proti vlhkosti a potu vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu vhodné pre všetky druhy aeróbnych cvičení hmotnosť: 2 x 0,9 kg sada obsahuje 2 kusy činiek..

12,89€

Jednoručky molitanové BODY SCULPTURE  2 x 1 kgČinky molitanové BODY SCULPTURE 2 x 1 kg sú moderným riešením pre aktívne cvičenie aerobicu. Činky sú potiahnuté vrstvou špeciálneho jemného molitanu a sú opatrené jednoduchými upevňovacími páskami so systémom suchého zipsu. Tieto pásky potom umožňujú pevné uchytenie činky k dlaniam počas cvičenia a celkovo je tak cvičenie viac efektívne. Činky molitanové BODY SCULPTURE 2 x 1 kg sú vhodné pre všetky typy aeróbnych cvičení.Technický popis:špeciálna vrstva jemného molitanu pre maximálny komfort počas cvičenia rukoväť činky je vybavená protišmykovou vrstvou materiál odolný proti vlhkosti a potu vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu vhodné pre všetky druhy aeróbnych cvičení hmotnosť: 2 x 1 kg sada obsahuje 2 kusy činiek..

41,90€

Jednoručný nakladací činkový set 2x20kgPredstavujeme jednoručný nakladací činkový set 2x20kg.Kotúče sú vyrobené z plastu plnené cementovou náplňou.Kotúče sú potiahnuté niekoľkými vrstvami plastu (takže ak sa pustia na podlahu tak ju nezničia).Hriadeľ činky je vyrobený z kovového materiálu na oboch koncoch vybavená závitmy pre zaisťovaciu objímku. rukoväť vybavená ryhovaným plastovým povrchom, takže sa počas tréningu nešmýkaProdukt má 10-ročnú záruku!  Cementové závažie Xylo 2,5 kgHmotnosť:2,5 kg Priemer kotúča: 22 cm Priemer otvoru: 31 mm Hrúbka: 3,5 cm Počet v sade: 8 ks Cementové závažie Xylo 5 kg Hmotnosť: 5 kg Priemer kotúča: 26 cm Priemer otvoru: 31 mm Hrúbka: 4,5 cm Počet v sade: 4 ks ŠPECIFIKÁCIA HRIADEĽA 45 CM XYLO Dĺžka: 52cm Priemer: 31 mm Nakladácia časť: 2x 16, 5 cm Rukoväť:  12 cm Sada obsahuje:  Jedn..

18,90€

 Nakladacia činka Laubr Salamander 10 kgNakladacia činka Laubr Salamander 10 kg je praktický set nakladacej činky a kotúčov. Balenie tak obsahuje dve sady kotúčov v dvoch rôznych hmotnostiach, jednu hriadeľ a bezpečnostné objímky. Kotúče sú vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu vyplnený cementovou náplňou. Celá sada je prevedená v atraktívnom farebnom aj tvarovom dizajne.Technický popis:atraktívny dizajnhriadeľ na oboch stranách ukončená závitom pre jednoduché zaistenie závažiaplastová rukoväť s protišmykovou úpravoukotúče z plastu plneného cementovou náplňouhmotnostné označenie na kotúčochplastové bezpečnostné objímky pre zaistenie závažiapre domáce použitievhodné pre posilňovanie horných končatín a prsných svalov Sada obsahuje:1x hriadeľ 0,75 kg, s dĺžkou 35 cm s plastovou rukoväťou a plastovým závitom s priemerom 30 mm2x závažie 2,75 kg, plastové s cementovou náplňou, priemer 22 cm, hrúbka 3,5 cm2x závažie 1,75 kg, plastové s cementovou náplňou, prieme..

47,90€

Nakladacie činky v kufríku 2x10 kg XyloJednoručné činky pre všestranné použitieatraktívny desingprecízne spracovaniehmotnosť: 2x10 kgmateriál: železocelková hmotnosť: 20 kg2x hriadeľ 35 cmpriemer hraideľa: 23 mmpriemer otvoru kotúčov: 25 mm 4x kotúč 2 kg8x kotúč 1 kgplastový kufrík rozmer kufríka: 40 x 34 x 9 cm..

Zobrazenie 1 až 9 z 37 (5 stránok)