RETRO-BICYKLE.sk

Dvojfunkčný stroj na chrbát a brucho Marbo MP-U220

Cena pre Vás: 2 075,00€ Bez DPH: 1 729,17€

Dvojfunkčný stroj na chrbát a brucho Marbo MP-U220

 

Model MP-U220 je profesionálne zariadenie určené na tréning brušných svalov a chrbta. Dokáže tak ušetriť vo Vašej posilňovni priestor a tiež peniaze. Stroj je vyrobený z hrubých oceľových profilov 100x50x3 mm a 80x40x3 mm, je vybavený tehličkami o celkovej váhe až 100 Kg (10x10 Kg). Zariedenie je preto vhodné nielen pre pokročilých, ale tiež pre začiatočníkov.
V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.
Tehličky sú v štandarde dodávané o váhe celkovo 100 Kg, ale je možné ich rozšíriť až do váhy 160 Kg.
Opierka je pokrytá hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS. Operadlo ako aj sedadlo sú osadené na plechoch hrubých až 3 mm.
Všetky skrutky sú ukončené plastovými záslepkami, ktoré pôsobia esteticky a pritom zabraňujú prípadným odreninám.
Vďaka pneumatickému pohonu, ktorým je tento stroj vybavený si veľmi ľahko nastavíte polohu ramena a valcov a prispôsobíte ho tak Vašej postave.
Ako každý spotrebný materiál, aj oceľové lanká je nutné po určitom čase vymeniť. Na tomto stroji je to však jednoduché a zvládne to skutočne každý. Zabudnite na rozoberanie veľkej časti stroja, alebo na technicky náročnú opravu reťazí u iných výrobcov. MP-U220 je vybavený novým systémom naťahovania lanka, kde si vystačíte iba s jediným kľúčom. Jednoduché, časovo nenáročné a zvládne to každý sám!

Technické parametre:
Model: MP-U220
Výška: 173 cm
Šírka: 119 cm
Dĺžka: 102 cm
Váha: stroj – 190 KG
tehličky – 100 KG
Tehličky: 10 x 10 KG
Max. zaťaženie: 150 KG
Úžitková plocha: 1,22 m2
Farba: konštrukcia – antracitová
čalúnenie – bordová alebo čierna

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!