RETRO-BICYKLE.sk

Stroj na široký sval chrbta Marbo MF-U005

Cena pre Vás: 1 446,00€ Bez DPH: 1 205,00€

Stroj na široký sval chrbta Marbo MF-U005

Nová séria Marbo Free Weight (MF) je línia profesionálnych zariadení na voľné závažia. Všetky stroje z tejto série sú vyrobené z oceľových profilov 100x50x3 mm a 100x40x3 mm. Nový oblý dizajn zaručuje okrem vynikajúcej funkcionality aj to, že tieto zariadenia budú ozdobou každej profesionálnej posilňovne.
Na tomto stroji Vaši klienti môžu trénovať široký sval chrbta pri zachovaní maximálnej bezpečnosti.
Nový systém regulácie sedadla umožňuje až 5 stupňov nastavenia, vďaka čomu si každý klient nastaví stroj podľa svojej výšky. Nastavenie okrem toho vykonáte jednoducho a bez toho, aby ste museli stroj opustiť.
Valce blokády nôh pokrýva hrubá polyuretánová pena, pevná a pritom príjemná na dotyk. Aby sa zabránilo uvoľňovaniu valca pri častom používaní, je ukončený širokou rozetou a šrúba je zakrytá estetickou záslepkou.
Klient má k dispozícii celkovo 3 polohy nastavenia blokády, to znamená, že si stroj ľahko prispôsobí svojej výške.
Nakladacie tŕne na závažia sú pokryté špeciálnym polyamidom, ktorý zabraňuje odreninám a škrabancom najmä pri častom nakladaní závaží. Nárazy závaží navyše tlmí gumený tlmič na konci tŕňa.
Široký úchop umožňuje najvýhodnejšiu polohu rúk s dôrazom na maximálny záber chrbtových svalov. Úchyty sú pokryté hrubou protišmykovou penou, ktorá umožní klientovi pevný a pritom komfortný úchop. Na koncoch sú osadené čiernou kovovou koncovkou.
Valec aj sedadlo sú pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a sú osadené na plechoch hrubých až 3 mm. Toto riešenie neznamená iba ohromnú odolnosť, ale zvyšuje estetiku celkového prevedenia Vášho nového stroja.
Stroj je položený na šiestich nastaviteľných nohách, vďaka ktorým bude v správnej a stabilnej polohe aj v prípade nerovnej podlahy.

Technické parametre:
Model: MF-U005
Výška: 204
Šírka: 111 cm
Dĺžka: 186 cm
Váha: 147 kg
Max. zaťaženie: 400 kg
Miesto na závažia: s priemerom 50 mm
Úžitková plocha: 2,06 m2
Profil konštrukcie: 100 x 50 x 3 mm
Typ závažia: kotúče 50 mm
Regulácia sedadla: 5 pozícií
Regulácia valca: 3 pozície
Farba čalúnenia: čierna alebo bordová
Farba rámu: antracit metalic

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!