RETRO-BICYKLE.sk

Stroj na triceps so závažím Marbo MP-U233

Cena pre Vás: 1 775,00€ Bez DPH: 1 479,17€

Stroj na triceps so závažím Marbo MP-U233

Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.
V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.
Sedadlo aj operadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm.
Úchyty sú pokryté hrubou penou, ktorá zabezpečí pevný, ale pritom komfortný úchop. Sú ukončené skrutkou striebornej farby.
Konštrukcia je postavená na pevných oceľových profiloch 80x40x3 mm a 120x60x3 mm, vďaka čomu je stroj mimoriadne odolný a stabilný. Stabilitu umocňujú aj gumené stopy nôh, vďaka ktorým sa zariadenie na akejkoľvek podlahe neposúva. Zadné nohy sú dokonca výškovo nastaviteľné a dokážu regulovať prípadné nerovnosti podlahy.
Tehličky o celkovej váhe až 160 Kg vo váhach 16x10 Kg umožnia tréning začiatočníkom aj profesionálom.
Sedadlo je výškovo nastaviteľné a je dokonca vybavené stabilizačným pásom, ktorý Vám umožní zostať v správnej polohe aj v prípade, že si naložíte vyššiu hmotnosť ako sami vážite. Vďaka tomu je tréning maximálne efektívny a bezpečný. 

Technické parametre:
Model: MP-U233
Výška: 180 cm
Šírka: 100 cm
Dĺžka: 150 cm
Váha: stroj 200 kg
          závažie 160 kg
Váha závažia: 16 x 10 kg
Maximálna záťaž: 150 kg
Úžitková plocha: 1,5 m2
Typ závažia: tehličky
Farba: rám - antracit
           čalúnenie - bordová alebo čierna

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!