RETRO-BICYKLE.sk

Zakopávanie v ľahu Marbo MP-U235

Cena pre Vás: 1 919,00€ Bez DPH: 1 599,17€

Zakopávanie v ľahu Marbo MP-U235

MP-U235 je profesionálny stroj určený na tréning nôh predkopávaním. Vďaka nastaviteľnému ramenu, valcu, opierkam lakťov a až 120 kg závažia môžu na tomto zariadení cvičiť nielen pokročilí športovci, ale aj začiatočníci.
Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.
V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.
Sedadlo aj operadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm.
Valec je nastaviteľný v piatich pozíciách jednoduchým vytiahnutím červeného kolíka, ktorý po nastavení valca sám zaskočí. Rameno je taktiež nastaviteľné v piatich pozíciách a opierka lakťov sa dá nastaviž do štyroch polôh. Každý klient si tak stroj ľahko prispôsobí svojej postave.
Všetky skrutky sú ukončené plastovými záslepkami, ktoré pôsobia esteticky a pritom zabraňujú prípadným odreninám.
Tehličky sú v celkovej váhe 120 Kg, 8x5 Kg a 8x10 Kg.

Technické parametre:
MODEL: MP-U235
VÝŠKA: 180 cm
ŠÍRKA: 100 cm
DĹŽKA: 176 cm
VÁHA: stroj 175 Kg
           závažie 120 Kg
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE: 150 Kg
ÚŽITKOVÁ PLOCHA: 1,76 m2
TYP ZÁVAŽIA: tehličky
FARBA: rám- antracit
             čalúnenie - bordová alebo čierna

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!