RETRO-BICYKLE.sk

Posilňovacie vežePorovnať výrobok (0)


5 946,00€

Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T002Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T002 je profesionálnym masívnym zariadením do komerčných posilňovní. Skladá sa celkom zo šiestich posilňovacích staníc, ktoré sú na sebe vzájomne nezávislé, takže si tu bezproblémov zacvičí viac ľudí zároveň. Všetky nášľapné a úchytné plochy zariadenia sú protišmykové a kompletne celý rám je ošetrený proti korózii. Manipulácia a nastavovanie jednotlivých adaptérov a závažia je intuitívne a zvládnu to aj osoby, ktoré nikdy nemali s podobným zariadením skúsenosti. Regulačné kolíky sú zvýraznené výraznou červenou farbou, takže ich užívateľ hneď bez problémov rozpozná. Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T002 podlieha prísnej norme o bezpečnosti stacionárnych posilňovacích zariadeniach PN-EN 957-4: 2007, takže môže byť bez problémov používaná v profesionálnych posilňovniach a telocvičniach. Technický popis:profesionálna veža6 posilňovacích stanícrobustná konštrukciavšetky úch..

1 762,00€

Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-U211Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-U211 je profesionálnym zariadením, ktoré nesmie chýbať v žiadnej posilňovni. Spája v sebe hneď dva stroje - sťahovanie hornej kladky a horizontálne príťahy k hrudi. Všetko na prepracovanom, nehlučnom systéme kladiek. Má nastaviteľné ako sedadlo, tak aj fixáciu nôh. Vďaka tomu sa dá veža prispôsobiť akejkoľvek výške cvičiaceho. Vďaka tomu, že multifunkčná veža Marbo Sport MP-U211 spĺňa prísnu normu PN-EN 957-4: 2007, môže byť bez starostí používaná v profesionálnych posilňovniach a telocvičniach. Technický popis:profesionálna vežastabilná konštrukcia s nastaviteľnými nohamirobustný rám ošetrený proti koróziiprotisklzové platformy z rebrovaného plechuodhlučnenie stroja priehľadným plexisklomvýška: 245 cmšírka: 76 cmdĺžka: 200 cmhmotnosť: veža 195 kg, stĺpec tehličiek 120 kghmotnosti tehličiek: 8 x 5 kg, 8 x 10 kgnastavenie fixácie nôh: 3 polohynastavenie..

4 471,00€

Multifunkčná veža MINI - 4 stanovisková MP-T001Vynikajúce riešenie pre všetky fitness centrá a kluby, ktoré chcú ušetriť každý meter štvrcový priestoru a hľadajú zariadenie, na ktorom môže cvičiť viac klientov naraz. MP-T001 je to správne riešenie, nakoľko na celkovo 4 stanoviskách môžu cvičiť štyria klienti.Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.Sedadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm. Všetky skrutky sú ukončené plastovými záslepkami, ktoré pôsobia esteticky a p..

10 360,00€

Mutlifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T003Mutlifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T003 je tým najkomplexnejším zariadením do posilňovne. Vďaka tomu, že má celkom deväť vzájomne nezávislých posilňovacích staníc, na ktorých možno precvičiť takmer celé telo, si na tomto zariadení zacvičí niekoľko ľudí zároveň. Všetky nášľapné a úchytné plochy zariadenia sú protišmykové a kompletne celý rám je ošetrený proti korózii. Manipulácia a nastavovanie jednotlivých adaptérov a závažia je intuitívne a zvládnu to aj osoby, ktoré nikdy nemali s podobným zariadením skúsenosti. Regulačné kolíky sú zvýraznené výraznou červenou farbou, takže ich užívateľ hneď bez problémov rozpozná. Mutlifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T003 podlieha prísnej norme o bezpečnosti stacionárnych posilňovacích zariadení PN-EN 957-4: 2007, takže môže byť bez problémov používaná v profesionálnych posilňovniach a telocvičniach. Technický popis:profesionálna veža9 posilňovacích stanícrobustná konštr..

375,50€

Táto jedinečná posilňovacia veža Vám umožní vykonávať veľa posilňovacích cvikov. Môžete tak vykonávať predkopávanie, bench press, chest press, peck desk či veslovanie. Obsahuje tiež aj hornú kladku zameranú na posilňovanie svalov chrbta. Záleží v tomto smere iba na Vás, ktorý posilňovací cvik je pre Vás najlepší. Posilňovacia veža umožňuje vykonávanie veľkého množstva cvikov práve preto, lebo jej súčasťou je lavička s vysokým operadlom na chrbticu či výškovo nastaviteľná bicepsová opierka. Obsahuje tiež aj horné a spodné kladky spolu s ložiskami. Táto posilňovacia lavička obsahuje tiež aj posilňovač nôh. Jej základom je oceľová konštrukcia, ktorá obsahuje kvalitný povrch a krytý zásobník závažia. Technický popis: kvalitná posilňovacia veža umožňuje striedať desiatky pozícií a cvikov odolná povrchová úprava anatomicky tvarovaná opierka protišmyková madlá o priemere 25 mm pružné oceľová lanká kladky s guličkovými ložiskami&..

556,19€

Posilňovacia veža LAUBR IRHB05BOceľová konštrukcia a robustné telo zaručujú posilňovacej veži stabilitu a dlhú živtnosť. Hlavné stanovište je doplnené o ďalšie tri v podobe šikmej lavičky, bradiel a leg press-u. Mnohostrannosť tohto modelu poskytuje širokú škálu cvikov, ktorých je až 65. Prepracovaný systém kladiek s priemyselnými ložiskami zabepečuje plynulý chod a efektívnejšie cvičenie, keďže udržuje rovnaké napätie.Posilňovacia veža je určená nielen pre tréning ale odporúča sa aj pri rehabilitácii po zraneniach. Čalúnenie zo syntetickej kože poskytuje pohodlie pre užívateľov. Technický popis:- robustná oceľová konštrukcia s kvalitným povrchom a krytým zásobníkom záťaže, anatomicky čalúnená opierka chrbta zo syntetickej kože- strojové ložiska vo všetkých kladkách- špeciálne vinuté letecké oceľové laná s umelohmotným poťahom proti opotrebeniu- šikmí lavička- bradlá- leg press lavička- možnosť cvikov Dips intenzívneho tréningu brušného svalstva (zdvíhanie nôh)- butterfly posilňov..

215,50€

Posilňovacia veža Laubr IRHG1008Posilňovacia veža s bicepsovou opierkou je ideálna pre každého, kto chce začať silový tréning. S dvojitou funkciou butterfly umožňuje posilňovanie bench press, prsných a ramenných svalov. Stabilná oceľová konštrukcia a 50 kg závažie vám zaručia kvalitný tréning v domácom prostredí.Technický popis:- kvalitná oceľová konštrukcia- kladky s ložiskami- výškovo nastaviteľná bicepsová opierka- bench lavička- lavička s vysokým operadlom pre chrbticu- butterfly- posilňovač nôh- horná kladka- spodná kladka- hmotnosť závaží: 50 kg- bezpečnostný kryt na závažia - hmotnosť závaží sa prekladkovaním zvyšuje- rozmery (D xŠ x V): 125x105x203 cm- oceľový profil: 45 x 45 mm - celková hmotnosť: 84 kg- maximálna nosnosť: 100 kg- pre domáce používanie- závažia sú v cene (sú súčasťou veže)Možnosti cvičenia:- bench press- chest press- peck desk- biceps - horná chrbtová kladka- simulácia veslovania- predkopávanie..

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)