RETRO-BICYKLE.sk

Multifunkčná veža MINI - 4 stanovisková MP-T001

Cena pre Vás: 4 471,00€ Bez DPH: 3 725,83€

Multifunkčná veža MINI - 4 stanovisková MP-T001

Vynikajúce riešenie pre všetky fitness centrá a kluby, ktoré chcú ušetriť každý meter štvrcový priestoru a hľadajú zariadenie, na ktorom môže cvičiť viac klientov naraz. MP-T001 je to správne riešenie, nakoľko na celkovo 4 stanoviskách môžu cvičiť štyria klienti.
Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.
V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.
Sedadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm.
Všetky skrutky sú ukončené plastovými záslepkami, ktoré pôsobia esteticky a pritom zabraňujú prípadným odreninám.
MP-T001 obsahuje:
Hornú kladku MP-U203 
Spodnú kladku MP-U207 
2x stanovisko so sťahovacou kladkou MP-U230 - regulovateľná poloha výšky kladiek umožní oveľa viac cvikov ako na klasickej stacionárnej kladke. Nastavuje sa jednoducho povytiahnutím žltého kolíka, ktorý sám zapadne po presunutí kladky do správnej polohy. Lanká sú ukončené odolným kovovým hákom, naviac chránené gumeným guľatým tlmičom.

Technické parametre:
Model: MP-T001
Výška: 240 cm
Šírka: 210 cm
Dĺžka: 390 cm
Váha: stroj – 970 KG
          tehličky – 440 KG
Tehličky: 16 x 5 KG
               36 x 10 KG
Max. zaťaženie: 150 KG
Úžitková plocha: 8,19 m2
Farba: konštrukcia – antracitová
           čalúnenie – bordová alebo čierna

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!