RETRO-BICYKLE.sk

Veslovacie trenažéryPorovnať výrobok (0)


112,20€

Veslovací trenažér Body Sculpture BR 1900Veslovací trenažér od legendárnej značky Body Sculpture je ideálny na cvičenie doma a je vhodný aj ako súčasť rehabilitácie. Veslovanie je prirodzený pohyb, ktorý je skvelý pre rozvoj svalov, zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a funkciu pľúc. Týmto spôsobom dokážete rýchlo a efektívne spáliť kalórie aj sa zbaviť nadbytočných kíl.  Vďaka menším rozmerom trenažéra sa zmestí k vám domov a môžete si tak dopriať efektívny, bezpečný a jednoduchý tréning každý deň.Za dlhú životnosť veslovacieho trenažéra je zodpovedná kvalitná a pevná oceľová konštrukcia. Moderný systém odporu zabráni prehrievaniu piestov a vy tak môžete trénovať intenzívne a dlhodobo. Pri cvičení vás určite poteší aj pohodlná sedačka a ložiská, ktoré zabezpečia hladký priebeh tréningu, samozrejme je možné nastaviť aj intenzitu zaťaženia. Model MR 1900 má aj LCD displej na ktorom vidíte čas, počet opakovaní, rýchlosť a počet spálených kalórií. Tla..

249,00€

Veslovací trenažér Body Sculpture BR 3130 SwiftVeslovací trenažér Body Sculpture BR 3130 Swift vám umožňuje trénovať každý deň doma bez ohľadu na počasie. Pohyb na veslárskom trenažéry zlepšuje kondíciu, spaľuje kalórie a podporuje rozvoj svalov na dolných končatinách, chrbte, ramenách a bruchu. Takéto cvičenie nezaťažuje kĺby a je vhodné pre všetky vekové kategórie. Veslovací trenažér BR 3130 Swift má magnetický systém odporu, tichý a plynulý chod. Magnetický kotúč má hmotnosť 1,6 kg a nastavenie odporu je veľmi jednoduché. Môžete si tak nastavovať optimálnu záťaž. Robustná konštrukcia a práškové lakovanie zabezpečuje dlhú životnosť výrobku. Sedadlo je možné sklopiť, opierky nôh sú nastaviteľné. Na displeji sa zobrazujú aktuálne parametre tréningu počet záberov, čas tréningu, celkový počet opakovaní a množstvo spálených kalórií.Technický popis: Model: BR 3130 Swiftmasívna oceľová konštrukcia s pieskovanou povrchovou úpravou magnetický brzdný systém 1,6 kg..

157,00€

Veslovací trenažér Body Sculpture Gym BR 3010 Veslovací trenažér Body Sculpture Gym BR 3010 čo najpresnejšie kopíruje pohyby vykonávaných pri veslovaní.  Pri tomto pohybe sa zapája až 84% svalov, zlepšuje kondíciu, spaľuje kalórie a podporuje kardiovaskulárny systém. Tréning je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých všetkých vekových skupín.Odpor sa nastavuje pripojením alebo odpojením ďalších káblov, takže záťaž môžete regulovať podľa svojich potrieb a možností. Okrem veslovania je možné precvičovať aj horné a dolné svalové skupiny. Trenažér je vybavený vodeodolnou klávesnicou a na LCD displeji môžete sledovať aktuálne parametre tréningu ako počet záberov, čas, spálené kalórie a tempo.Model BR 3010 má pohodlne tvarované sedadlo, ktoré vám poskytne komfort pri tréningu. Zariadenie sa dá zložiť a vďaka transportným kolieskam ľahko premiestniť. Oceľová konštrukcia je stabilná a odolná, zaujme aj oranžovo - čierna farebná kombinácia.Veslársky trenažér je všestranné zariadenie, ktoré..

135,90€

Veslovací trenažér Body Sculpture Speed II BR 2200Veslovací trenažér od legendárnej značky Body Sculpture je ideálny na cvičenie doma a je vhodný aj ako súčasť rehabilitácie. Veslovanie je prirodzený pohyb, ktorý je skvelý pre rozvoj svalov, zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a funkciu pľúc. Týmto spôsobom dokážete rýchlo a efektívne spáliť kalórie aj sa zbaviť nadbytočných kíl.  Vďaka menším rozmerom trenažéra sa zmestí k vám domov a môžete si tak dopriať efektívny, bezpečný a jednoduchý tréning každý deň.Za dlhú životnosť veslovacieho trenažéra je zodpovedná kvalitná a pevná oceľová konštrukcia. Moderný systém odporu zabráni prehrievaniu piestov a vy tak môžete trénovať intenzívne a dlhodobo. Pri cvičení vás určite poteší aj pohodlná sedačka a ložiská, ktoré zabezpečia hladký priebeh tréningu, samozrejme je možné nastaviť aj intenzitu zaťaženia. Model Speed II BR 2200 má aj LCD displej na ktorom vidíte čas, počet opakovaní, rýchlo..

88,90€

VESLOVACÍ TRENAŽÉR ONE Z5213Veslovací trenažér HMS Z 5213 je mechanickým prístrojom, ktorý umožňuje precvičovať horné a dolné svalové skupiny. Veslovanie zlepšuje výkonnosť kardiovaskulárneho systému, pomáha spaľovať tuk a zvýšiť schopnosť tela absorbovať kyslík. Pohyb pri cvičení s veslárom zapája až 84% svalov v tele.Funkcia:Prirodzený pohyb veslovania môže harmonicky formovať svaly:horná časť nohy- svalu štvorhlavého, biceps femorisdolná časť nohy-lýtokzadkuchrbtaramienpažíbruchaPočítač:časpočet opakovaní za minútuspálené kalóriescanParametre :Odpor: mechanickýRozmer základní:dĺžka: 130 cmšírka: 80 cmvýška: 23 cmVáha: 17 kgMaximálne zaťaženie: 100 kgUpozornenie:Záruka: 24 mesiacov..

795,00€

Veslovací trenažér Reebok One GRVeslovací trenažér Reebok One GR je jedinečný prístroj, ktorý vám umožní denne cvičiť doma a pracovať tak na svojej postave aj kondícií. Veslovanie na trenažéry nezaťažuje kĺby a je tak vhodné pre každého, kto má chuť na sebe pracovať. Podporuje hlavne rozvoj svalov chrbta, nôh, ramien a paží.Trenažér je vybavený LCD obrazovkou s rozmermi 126 x 60 mm, ponúka možnosť nastavenia odporu v rozsahu 16 stupňov a 12 programov. Rám trenažéra má dĺžku 1,23 m a zotrvačník má hmotnosť 6,5 kg. Chod je tichý a plynulý. Rukoväte sú potiahnuté špeciálnou penou, ktorá je na dotyk príjemná ale zároveň protišmyková. Opierky na nohy majú protišmykovú úpravu a popruhyna suchý zips. Prístroj je schopný merať a zobrazovať na displeji čas, spálené kalórie, rýchlosť a počet záberov za minútu. Trenažér má robustnú, pevnú a stabilnú konštrukciu. Kolieska uľahčujú premiestňovanie prístroja. Technický popis:masívna oceľová konštrukcia s pieskovanou povrchovou úpravou ..

262,90€

Veslovací trenažér Sapphire Space SG - 110 Veslovací trenažér Sapphire Space SG - 110 dokonale napodobňuje pohyb pri veslovaní, pričom ide veľmi účinný tréning. Pri cvičení sa zapájajú hlavné svalové skupiny, najmä nohy, ramená a brucho. Pravidelným tréningom zlepšíte svoju kondíciu aj duševnú pohodu. Takéto cvičenie je efektívne a môžu ho vykonávať osoby rôznych vekových skupín, začiatočníci aj pokročilí.Veslovací trenažér Sapphire Space SG - 110 má systém magnetického odporu a zotrvačník s hmotnosťou 8 kg. Zariadenie vám umožní nastaviť 10 úrovní odporu, aby bolo tréningové zaťaženie optimálne. Na displeji môžete sledovať počet záberov, čas tréningu a počet spálených kalórií.Bezpečie a pohodlie vám poskytne aj veľké a pohodlné sedadlo a stabilné opierky pre nohy s popruhmi na suchý zips. Trenažér sa jednoducho premiestňuje aj vďaka transportným kolieskam. Robustná konštrukcia modelu SPACE je stabilná a vyrobená z pevných oceľových profilov s práškovým lakovaním.Veslovací trenažér Sap..

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)