RETRO-BICYKLE.sk

Home & Garden Zahradný fóliovnik 3 x 6m zelený

Cena pre Vás: 154,80€ 139,00€ Bez DPH: 115,83€

Chýba vám na vašej záhrade skleník, foliovnik ale sklenené tabule vám prídu ako zbytočne drahá záležitosť? Potom si kúpte modernýfóliovník Henri od firmy Home & Garden, ktorý nahradí záhradný skleník. Využijete ho predovšetkým pre predĺženie vegetačného obdobia rastlín, ktoré zasadíte skôr (zhruba v druhej polovici marca) a úrodu zozbierate neskôr.

Základňa fóliovníka s rozmermi 2x3, 2x3,5, 2,5x4 2x4,5, 3x4,5 3x6, 3x8 metre metre vám poskytne dostatok priestoru pre pestovanie chutnej zeleniny i obľúbených kvetov.Výška je 2 metre, takže rastliny môžu v pokoji rásť a vy sa nemusíte hrbiť. Konštrukcia je tvorenápozinkovanými tyčami, ktoré zaručujú stabilitu a odolnosť proti vetru. Kostra je potiahnutá pevnou fóliou, ktorá zabraňuje prenikaniu škodlivého UV žiarenia.

Pre väčšiu odolnosť je vystužená PP sieťou s okami s rozmermi 10 x 10 mm. Tá pri poškodení fólie zabraňuje jej ďalšiemu trhaniu. Spodný lem fóliovníka prikryte zeminou. Zamedzíte tak podfukovaniu a invázii škodcov. Využite odolný fóliovník a vypestujte si domácu zeleninu a kvety priamo na vašej záhrade.

Návod na natiahnutie fólie na konštrukciu:

Fólia by mala byť naťahovaná za teplého slnečného dňa. Najprv ju len ľahko nasuňte na konštrukciu a počkajte 20 - 30 minút, až sa ohreje vzduch vo vnútri. Potom, čo fólia teplom zmäkne, môžete ju začať opatrne naťahovať napevno. Keď budete hotoví, nezabudnite skontrolovať funkčnosť vchodových zipsov do fóliovníka. Mali by ísť zatvárať aj otvárať ľahko, bez použitia sily.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Konštrukčný materiál:    kovové profily plne pozinkované priemer Ø 26 mm. 0,6 - 0,9 mm hrúbka steny
Fólia:    PE fólia s mriežkou z polypropylénu (PP)
Farba:    biela
Rozmery    300 cm x 600 cm x 200 cm
Rozmery v m2:    18 m 2
Hmotnosť:    39 kg
Šírka vstupu:    74 cm
Počet okien:    8 (vybavené moskytiér)
Odhadovaná inštalácia:    2 h
Doplňujúce informácie:    4 sekcie
Sada obsahuje:    plastový tunel, montážny návod, sada skrutiek, kľúč

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!