• Zvonček na Bicykel LEGRAND Brass Cymbal -zlatý

Zvonček na Bicykel LEGRAND Brass Cymbal -zlatý

2023-07-29 EUR
 • Cena pre Vás:

  9,90€

  9,90
 • Bez DPH: 8,25€

 • Retro mosadzný cimbalový zvonček

  Zvonček na bicykel Brass Cymbal by mal byť doplnkom každého bicykla v retro štýle. Zvony na bicykel sú nepostrádateľnou súčasťou výbavy, ktorá môže plniť nielen praktické funkcie, ale aj zdobiť bicykel. Zvonček na bicykel Brass Cymbal je hlasný a hlasný, vďaka čomu poskytuje primeranú úroveň bezpečnosti, ale má aj ďalšie estetické vlastnosti.


  Retro bicyklové zvončeky - remeselné spracovanie a estetika

  Zvonček Brass Cymbal je vyrobený z efektne vyzerajúcej mosadze, ktorá mu dodáva jedinečný charakter a je výraznou ozdobou každého bicykla. Zlatá farba zvončeka sa perfektne hodí k mestským bicyklom a v kombinácii s doplnkovým retro príslušenstvom na bicykel, ako sú napríklad kufre na kufre, vytvára vizuálne súvislý celok, ktorý zároveň zvyšuje použiteľnosť bicykla. Mosadzný zvonček na bicykel je jednou z najpútavejších možností na trhu a je prvým zo všetkých doplnkov, ktoré sa dajú vidieť. Ovplyvňuje to nielen pôvodná farba, ale aj starostlivo navrhnutá štruktúra.

  Retro zvončeky na bicykli - praktickosť a estetika

  Použitie mosadze na výrobu zvončeka je rozhodujúcim postupom nielen pre estetické, ale aj funkčné hodnoty. Mosadz je mimoriadne odolný materiál, ktorý je úplne odolný voči poveternostným podmienkam a všetkým druhom mechanického poškodenia. Vďaka tomu sa dá použiť na bicykloch, ktoré sa dennodenne intenzívne používajú za každých podmienok. Tento model je ľahký, pretože váži iba 84 ga má priemer 55 mm, čo ho robí kompatibilným s väčšinou riadidiel mestských bicyklov.

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 
  Google reCAPTCHA

  Súvisiace produkty