RETRO-BICYKLE.sk

Lavička na tlaky v ľahu dole so stojanmi Marbo MF-L008

Cena pre Vás: 840,00€ Bez DPH: 700,00€

Lavička na tlaky v ľahu dole so stojanmi Marbo MF-L008

Nová séria Marbo Free Weight (MF) je línia profesionálnych zariadení na voľné závažia. Všetky stroje z tejto série sú vyrobené z oceľových profilov 100x50x3 mm a 100x40x3 mm. Nový oblý dizajn zaručuje okrem vynikajúcej funkcionality aj to, že tieto zariadenia budú ozdobou každej profesionálnej posilňovne.

MF-L008 je profesionálna lavica určená na tréning hrudníka, ramien alebo brucha.
Valce, ktoré sú súčasťou blokády nôh sú pokryté polyuretánovou penou s pevným a pritom komfortným čalúnením. Aby sa zabránilo vypadávaniu valca pri častom používaní, je ukončený širokou rozetou a skutky sú zakryté plastovými záslepkami.
Opierka a blokáda sú pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a sú osadené na plechoch hrubých až 3 mm. Toto riešenie neznamená iba ohromnú odolnosť, ale zvyšuje estetiku celkového prevedenia Vášho nového stroja.
Stojany tejto lavice sú vybavené dvomi pármi pevných odkladacích hákov vypálených z 10 mm hrubého plechu, ktoré sú navyše pokryté vrstvou tvrdej gumy. To nielenže chráni tyč aj háky pred poškodením a odreninami, ale aj samotné odkladanie plne naloženej tyče je výrazne tichšie.
Klient má k dispozícii 3 stupne nastavenia blokády, vďaka čomu si každý lavicu prispôsobí svojim potrebám.
Nový je aj systém nastavenia operadla, ktoré je nastaviteľné v 4 polohách jednoduchým potiahnutím červeného kolíka. Okrem toho je pod operadlom systém doplnkového pohonu (podobne ako v kufroch áut), ktorý umožňuje ľahšie a tichšie nastavenie operadla a chráni operadlo pred obíjaním.
Všetky nohy sú ukončené hrubými gumenými stopkami, vďaka čomu sa lavica neposúva a je maximálne stabilná na akejkoľvek podlahe.
Odkladacie tŕne na závažia (6x) sú pokryté špeciálnym polyamidom, ktorý zabraňuje odreninám a škrabancom najmä pri častom nakladaní závaží. Nárazy závaží navyše tlmí gumený tlmič na konci tŕňa. Je možné na nich odložiť závažia až do 600 Kg.
Platformy na istenie zozadu umožňujú Vášmu sparingpartnerovi istiť Vás bez toho, aby by mohlo dôjsť k zraneniu. Platformy sú vyrobené z hrubého plechu s protišmykovým gumeným vrúbkovaním. Ich výška nad podlahou zabezpečí ešte dokonalejšie istenie, ako keby stála istiaca osoba iba na zemi, pretože dráha pohybu tyče k istiacim hákom je takto výrazne kratšia.

Technické parametre:
Model: MF-L008
Výška: 127 cm
Šírka: 187 cm
Dĺžka: 189 cm
Váha: 138 kg
Max. zaťaženie: 400 kg
Úžitková plocha: 3,53 m2
Profil konštrukcie: 100 x 40 x 3 mm
Nastavenie operadla: 4 pozície
Nastavenie blokády: 3 pozície
Farba čalúnenia: bordová alebo čierna
Farba rámu: antracit metalic

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!