RETRO-BICYKLE.sk

MUELLER THE ONE© ANKLE BRACE, ORTÉZA NA ČLENOK

Cena pre Vás: 54,98€ Bez DPH: 45,82€

MUELLER THE ONE© ANKLE BRACE, ORTÉZA NA ČLENOK
Kvalitná ortéza na členok s upínacím systémom, špeciálne pre vnútornú a vonkajšiu distorziu. Pri výrobe tejto ortézy sa prihliadalo k tomu, aby pomôcka poskytovala maximálnu ochranu a zároveň bola stále pohodlná a dala sa nosiť pokojne celý deň.
Vďaka úplne novej konštrukcii s tenkým profilom, u ktorej je využívaný systém neelastických fixačných popruhov (opora členka je maximálna, nepružný materiál zabezpečí dostatočnú mediálnu a laterárnu stabilitu), možno zaistiť podobný efekt ako pri fixácii členka tejpovaním. Polstrovaný, priedušný jazyk ortézy znižuje tlak na nárt, ale zároveň umožňuje dostatočnú voľnosť prirodzeného pohybu členka. Nový systém fixácie umožňuje dva odlišné spôsoby utiahnutia, zvlášť pre vnútornú a zvlášť pre vonkajšiu distorziu.
Materiál s tzv. mikrobickým štítom (AEGIS Microbe Shield®) eliminuje vznik zápachu a chráni ortézu pred poškodením spôsobeným rastom mikroorganizmov. Členková ortéza MUELLER XLP Ankle Brace je dostupná vo veľkostiach S - XL. Veľkosť ortézy napíšte do poznámky k objednávke. Veľkosť sa určuje podľa veľkosti nohy.

Veľkosť S: 39-41 
Veľkosť M: 41-43
Veľkosť L:  44-46
Veľkosť XL: 46-48

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!