RETRO-BICYKLE.sk

Rotoped Sapphire SG - 925 Jetta iConsole+ čierny

Cena pre Vás: 329,70€ Bez DPH: 274,75€

Rotoped Sapphire SG - 925 Jetta iConsole+

Rotoped Sapphire SG - 925 Jetta iConsole+ je horúcou novinkou v našej ponuke. Ide o kvalitné fitness zariadenie na cvičenie doma. Model Jetta je robustný a vyznačuje sa použitím najnovšími technológiami. Vďaka tomu vám poskytne kvalitný a plnohodnotný tréning každý deň.


Rotoped má elektromagnetický systém odporu a zotrvačník s hmotnosťou 7 kg. Vďaka tomu bude váš tréning plynulý a efektívny. V rukovätiach sú umiestnené senzory, ktoré merajú pulz a výsledky sa zobrazujú na displeji. To vám umožní vykonávať efektívny kardio tréning. 


Systém s aplikáciou app iConsole+ vám otvorí úplne nové možnosti tréningu. Aplikácia umožňuje komunikáciu s mobilnými zariadeniami pomocou Bluetooth 3.0 (kompatibilné s iOS a Android). Budete tak mať prístup k vlastným trasám z Google Maps. Model Jetta má aj USB port a môžete tak pri cvičení nabíjať svoj smartphone alebo tablet.


Rotoped Sapphire má dynamický dizajn, masívnu,
pevnú a stabilnú konštrukciu s použitím najkvalitnejších materiálov. Aj intenzívne tréningy budú bezpečné s minimálnym rizikom úrazu. Sedadlo je nastaviteľné a protišmykové pedále sú vybavené popruhmi. Premiestňovanie vám uľahčia transportné kolieska.

Rotoped Sapphire SG-925 Jetta je naviac vybavený computerom so špičkovým dizajnom. Tento počítač zobrazuje všetky hlavné funkcie, ako sú prejdená vzdialenosť, rýchlosť, spotreba kalórií alebo tepová frekvencia a ďalšie. Funkcia merania tepovej frekvencie funguje na princípe pridržania snímačov tepu v rukovätiach. Behom chvíle sa tak dozviete Vašu aktuálnu tepovú frekvenciu a môžete jej tak prispôsobiť svoj tréning.

Cvičenie na rotopede Jetta je cestou ku krajšej postave, lepšej kondícií, zdraviu a duševnej pohode.

Hmotnosť záťažového kolesa (kg): 7 kg

 

Ovládanie záťaže: Elektronické

 

Maximálna nosnosť: 150 kg

 

Brzdný systém: Magnetický

 

Ergometer: áno

 

Snímače tepovej frekvencie v rukovätiach: áno

 

Systém vyrovnania nerovností podlahy: áno

 

Kolieska pre jednoduchý presun: áno

 

Hmotnosť: 44 kg

 

Zdroj napájania: Sieťový adaptér 230V

 

Maximálna výška cvičenca: 200 cm

 

Rozmery po zostavení (d/š/v): 112 x 56 x 153

 

Kategória použitia:Domáce / klubové použitie
 Pripojte zariadenie - smartphone, tablet alebo televízor so zariadeniami značky Sapphire cez bluetooth a spustite aplikáciu iConsole.

Vyberte ľubovoľné dva body na mape sveta a určite trasu tréningu.

Skontrolujte parametre trasy a vyberte z niekoľkých režimov výkonu.

Vydajte sa na cestu s Google Street View a pozorujte krásy rôznych častí sveta počas denných tréningov


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!