RETRO-BICYKLE.sk

Stroj na brušné svalstvo Marbo MP-U223

Cena pre Vás: 1 775,00€ Bez DPH: 1 479,17€

Stroj na brušné svalstvo Marbo MP-U223

 

Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.
MP-U223 je profesionálny stroj na cvičenie brušných svalov, pričom minimalizuje prípadné poranenie ostatných svalových skupín. Je masívny, vydrží drsné zaobchádzanie, ale napriek tomu má moderný atraktívny dizajn.
Tehličky sú v celkovej váhe 120 KG (12x10 Kg) s možnosťou rozšírenia až na 160 Kg. Na tomto stroji si teda zacvičia rôzne skupiny Vašch klientov, od úplných začiatočníkov až po profesionálov.
Sedadlo aj operadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm.
Všetky skrutky sú ukončené plastovými záslepkami, ktoré pôsobia esteticky a pritom zabraňujú prípadným odreninám.
V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.
Sedadlo je nastaviteľné v 4 polohách jednoduchým potiahnutím žltého kolíka, ktorý po nastavení správnej polohy sám zapadne na svoje miesto.
Lanko je ľahko vymeniteľné za pomoci jediného kľúča. Nový systém naťahovania lanka zabezpečí, že závažie sa dá do pohybu už pri minimálnom pohybe ramena. Zabudnite na iné systémy, kde sa závažie dalo do pohybu s oneskorením.

Technické parametre:
Model: MP-U223
Výška: 180 cm
Šírka: 120 cm
Dĺžka: 120 cm
Váha: stroj – 170 KG
          tehličky – 120 KG
Tehličky: 12 x 10 KG
Max. zaťaženie: 150 KG
Úžitková plocha: 1,44m2
Farba: konštrukcia – antracitová
           čalúnenie – bordová alebo čierna

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!