RETRO-BICYKLE.sk

Stroj na vytláčanie v sede - nastav.sklon Marbo MF-U006

Cena pre Vás: 1 446,00€ Bez DPH: 1 205,00€

Stroj na vytláčanie v sede - nastav.sklon Marbo MF-U006

Nová séria Marbo Free Weight (MF) je línia profesionálnych zariadení na voľné závažia. Všetky stroje z tejto série sú vyrobené z oceľových profilov 100x50x3 mm a 100x40x3 mm. Nový oblý dizajn zaručuje okrem vynikajúcej funkcionality aj to, že tieto zariadenia budú ozdobou každej profesionálnej posilňovne.
MF-U006 je profesionálne zariadenie určené na tréning hrudníka horizontálnym vytláčaním v sede, pričom sklon operadla je nastaviteľný a umožňuje tak variabilnejší tréning.
Nový systém regulácie sedadla umožňuje až 5 stupňov nastavenia, vďaka čomu si každý klient nastaví stroj podľa svojej výšky. Nastavenie okrem toho vykonáte jednoducho a bez toho, aby ste museli stroj opustiť.
Nakladacie tŕne na závažia sú pokryté špeciálnym polyamidom, ktorý zabraňuje odreninám a škrabancom najmä pri častom nakladaní závaží. Nárazy závaží navyše tlmí gumený tlmič na konci tŕňa.
Operadlo je nastaviteľné v troch pozíciách jednoduchým potiahnutím červeného kolíka, ktorý potom sám zapadne do svojej polohy. Celý systém nastavovania pozostáva z hrubého plechu až 10 mm, vďaka čomu je mimoriadne odolný a trvácny.
Opierka aj sedadlo sú pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a sú osadené na plechoch hrubých až 3 mm. Toto riešenie neznamená iba ohromnú odolnosť, ale zvyšuje estetiku celkového prevedenia Vášho nového stroja.
Stroj je položený na štyroch nastaviteľných nohách, vďaka ktorým bude v správnej a stabilnej polohe aj v prípade nerovnej podlahy. Predná noha má gumovú stopku z hrubej gumy, ktorá zabraňuje nechcenému pohybu stroja na akomkoľvek povrchu.

Technické parametre:
Model: MF-U006
Výška: 188 cm
Šírka: 141 cm
Dĺžka: 152 cm
Váha: 129 kg
Max. zaťaženie: 400 kg
Miesto na závažie: s priemerom 50 mm
Úžitková plocha: 2,14 m2
Profil konštrukcie: 100 x 50 x 3 mm
Typ závažia: kotúče 50 mm
Regulácia operadla: 3 pozície
Regulácia sedadla: 5 pozícií
Farba čalúnenia: čierna alebo bordová
Farba rámu: antracit metalic

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!