RETRO-BICYKLE.sk

Vysoko svietivá Led lampa CAMPING

Cena pre Vás: 7,90€ Bez DPH: 6,58€

Vysoko svietivá Led lampa SPORTS

Vysoko svietivá Led lampa SPORTS so svietivosťou 250 lumenov a tromi režimami svietenia (silné svetlo, tlmené, blikanie). Rozmer 6,4 x 14cm

Vysoko svietivá Led lampa SPORTS


Vysoko svietivá Led lampa SPORTS má takú vysokú svietivosť ako lampy dvojnásobného rozmeru! Svietivosť lampy 250 lúmenov a tri režimy svietenia, silné svetlo, tlmené svetlo a blikanie. Životnosť batérií pri silnom svietení je 120 hodín a pri tlmenom svetle až 198 hodín. Pre jednoduché držanie alebo uchytenie je LED lampa vybavená dvomi háčikmi a pogumovanými časťami z hora a zo spodu. Napájaná je pomocou 3x AA batériami ktoré neobsahuje balenie. S rozmerom len 6,4 x 14cm je veľmi malá, skladná a je perfektný spoločník pre bivak alebo nočný lov.

Dôvody ku kúpe vysokosvietivej Led lampy SPORTS
- Vysoko svietivá LED lampa
- 250 lúmenov
- Výdrž až 198 hodín
- Pogumované časti
- Malá 6,4 x 14 cm
- Háčiky na zavesenie

SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!