RETRO-BICYKLE.sk

ZÁHRADNÉ SEDENIE MARINA-BEŽOVÉ

Cena pre Vás: 298,00€ Bez DPH: 248,33€

Záhradné technoratanové sedenie Marina-bežové

Záhradný nábytok Sapphire Marina je vyrobený  z technoratanu, ktorý je mimoriadne obľúbený na výrobu záhradného nábytku. Dôvodom je jeho vysoká odolnosť voči vplyvom počasia a farebná a tvarová stálosť. Nábytku neublíži dážď ani UV žiarenie, takže ho môžete nechať na záhrade celú sezónu. 

Súprava záhradného nábytku obsahuje rohovú sedačku s vankúšmi a podsedákmi a konferenčný stolík so sklenenou doskou. Elegantný a pohodlný záhradný nábytok tak perfektne zapadne na vašu terasu alebo záhradu. Tento nábytok je ideálny pre každého, kto rád trávi príjemné chvíle u seba doma na záhrade. Priestranná rohová sedačka s mäkkými vankúšikmi mám poskytne komfort, ktorý oceníte nie len vy, ale aj vaša rodina a priatelia. Jar a leto sú predsa ideálne obdobia na posedenia v záhrade so svojimi blízkymi. So sedačkou dokonale ladí konferenčný stolík, ktorý má dosku z tvrdeného skla.


Záhradný nábytok Sapphire Marina
 poteší každého, kto hľadá kvalitný a vkusný nábytok s dlhou životnosťou za rozumnú cenu. Nábytok z ratanu zaručene naplní vaše očakávania.


Rozmery:

Stôl: 
Dĺžka - 60 cm
Šírka - 60 cm
Výška - 33 cm


Sedačka:

Dĺžka - 215 cm
Šírka - 136 cm
Výška - 60 cm

-výška sedenia od zeme - 42cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!