RETRO-BICYKLE.sk

BESTWAY

Porovnať výrobok (0)


4,49€

 Filter do Čerpadla VI Lay-Z-Spa BESTWAYrozmery: 10,6 x 8 cmpoužitie: všetky čerpadlá Lay-Z-Spahmotnosť: 0,6 kg..

1 840,00€

Hrazda a bradlá s výpomocou MARBO MP-U231 MP-U231 je multifunkčné zariadenie určené primárne na tréning chrbta, ramien, ale aj brucha či hrudníka.Vďaka výpomoci v podobe protizávažia na tomto stroji môže trénovať nielen silný kulturista, ale aj útlejšia žena alebo ľudia, ktorí sa ešte nevládzu dvíhať na hrazde bez pomoci. Čím viac Kg protizávažia si nastavíte, tým ľahšie sa budete dvíhať. Ak už budete dostatočne silný, môžete na tomto stroji cvičiť úplne bez protizávažia. Vynikajúce pre menej trénovaných športovcov, resp. začiatočníkov vo Vašej posilňovni. Protizávažie tvoria tehličky o váhe 10x10 Kg.V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.Opierka je pokrytá hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a je osadená na plechoch hrubých až 3 mm. Všetky skrutky sú ukončené plastovými ..

45,00€

Vysávač pre Lay-Z Spa BESTWAYIdeálne pre SPA a malé bazény,     Nabíjateľná lítiová batéria, žiadny pamäťový efekt a nepretržitý výkon po dobu 30 minút     Otočná sacia hlava s kolesami a kefami     Kontaminanty sa zhromažďujú v ľahko prístupnom a ľahko vyprázdnenom nerezovom filtri     Pripája sa na teleskopický pól (nie je súčasťou balenia)Technické údaje:hmotnosť: 4,14kgVybavenie súpravy:      Otočná sacia hlava s kolesami a kefami      Jedna sada batériového vysávača..

5,49€

Antibakteriálny filter pre VI Lay-Z-Spa BESTWAY- filtračná štruktúra vám umožňuje kontrolovať rast baktérií,- silný antibakteriálny účinok so širokým rozsahom,- optimálny čas použitia podľa noriem ISO 22196; 2 týždne,- antibakteriálna ochrana proti: Staphylococcus aureus, bacilu hrubého čreva, zápal pľúc; ≥99.9%.rozmery: 10,6 x 8 cmPoužitie: Spaľovacie čerpadlá Lay-Z-SpaHmotnosť: 0,33 kgObsah súpravy: Filter je zabalený - 2 kusy...

73,10€

Automatický vysávač dna bazénov Bestway 58304Každý kto má záhradný bazén vie, že starať sa o jeho čistotu je nevyhnutnosť. To ale neznamená, že to musí byť namáhavé a pracné. Bazénový vysávač udržiavanie čistoty podstatne uľahčí a urýchli. Tento model je vhodný pre bazény s čerpadlom s prietokom od 3,8 m3/h. Vysávač má regulátor tlaku a pripája sa k čerpadlu. Keď zapnete čerpadlo, vysávač začne fungovať a nečistotu z dna bazénu môžete ľahko odstrániť. Nemusíte sa pritom obávať, že by ste upchali alebo poškodili filtračné čerpadlo, pretože nečistoty sa zachytávajú v zabudovanom filtri. Technické parametre: Potrebné čerpadlo s prietokom min. 3 800 l/hDĺžka hadice: 6,1 mPriemer hadice 38 mmHmotnosť: 4,5 kgZáruka 24 mesiacov..

299,00€

BESTWAY bazén 56263 Steel Pro Set 427 x 122 cm s filtráciou 4v1   Nadzemný rodinný záhradný bazén od renomovanej talianskej firmy Bestway so skladacou kovovou konštrukciou a kartušovou filtráciou. Stačí ho jednoducho postaviť kovovú konštrukciu a bazén napustiť vodou. Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi a vďaka svojej konštrukcii je veľmi pevný a stabilný. Steny bazéna sú vyrobené z troch samostatných vrstiev materiálu, vnútorná vrstva je vyrobená z polyesterovej sieťoviny a vnútorné dve vrstvy z testovaného zdravotne nezávadného PVC. Súčasťou bazéna je kovová konštrukcia, kartušová filtrácia s kapacitou prietoku (2006l/hod) a opravný set na bazény. Výrobky značky BESTWAY sa vyznačujú svojim perfektným spracovaním s dôrazom na detail, kvalitnými materiálmi a bezpečným používaním sú vždy zárukou spokojnosti.   Vlastnosti a funkcie: ◾Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi ◾Jednoduchá a rýchla montáž (10 - 20 minút) ◾Odolný voči povetern..

178,00€

Bazén BESTWAY 366x100 cm + filtrácia 4v1 Vlastnosti : Bazén najvyššej kvality Bestway veľkosti 366 cm x 100 cm+ rebrík. - trojvrstvové vysoko odolné bočnice s PVC a polyesteru. - pozinkovaný rám odolný voči korózii - jednoduchá a rýchla montáž ( 20 min . ) - hmotnosť 34 kg - odporúčané naplnenie vodou 90% - kapacita 9150 l   Technické údaje čerpadla: - výkon čerpadla 1249 l - poháňaná sila 220 - 240V - filter Typ I ( priemer 8 cm, výška 9 cm )   -Bazén s kartušovou filtráciou -Hadica pre pripojenie filtrácie -schodíky ..

175,00€

Bazén BESTWAY 366x100 cm SteelPRO 4w1 56418 Najväčšou výhodou bazéna je kovová konštrukcia ktorá zabezpečuje stabilitu bazéna a výrazne predlžuje jeho životnosť na mnoho rokov. Konštrukcia má špeciálnu úpravu takže je odolná korózií a atmosférickým vplyvom. Steny a dno bazéna tvorí kvalitné trojvrstvové PVC s polyesterovou sieťkou. Vnútro bazéna je zdobené vzorom s imitáciou modrej mozaiky.  Tento rodinný bazén má priemer 366 cm a výšku 100 cm vďaka čomu sa v ňom pomestí celá rodina a dokonca si v ňom deti zaplávajú. Mať svoj bazén je obrovskou výhodou, nemusíte jazdiť na kúpalisko a môže si ho užiť v pohodlí a súkromí domova. Bohaté príslušenstvo ktoré je súčasťou balenia zvyšuje pohodlné užívanie a údržbu bazéna. Rebrík výrazne uľahčí vchádzanie do bazéna a vychádzanie z neho. Rebrík je kovový a má plastové protišmykové schodíky. Podložka chráni bazén pred poškodení..

309,00€

Bazén BESTWAY s kovovou konštrukciou Power Steel Sivý Ratan 404cm x 201cm x 100cm Veľký bazén s kovovou konštrukciou z kolekcie Bestway POWER STEEL s rozmermi 404 x 201 x 100 cm poskytne osvieženie v horúce letné dni. Skvelým dizajnom v podobe sivého ratanu bude ladiť s Vaším záhradným nábytkom.   Obrovskou výhodou je kovová konštrukcia. Vďaka tomu že bazén nie je nafukovací sa výrazne predlžuje jeho životnosť a poslúži Vám mnoho rokov. Kovová konštrukcia má špeciálnu úpravu vďaka ktorej je odolná voči korózií a atmosferickým vplyvom. Rebrík je bezpečný a pohodlný. Jednotlivé stupne majú protišmykovú úpravu. Bohaté príslušenstvo ktoré sa nachádza v balení zvyšuje komfort používania a uľahčuje údržbu bazéna.   Bazén je veľký takže si ňom môžete pohodlne zaplávať alebo sa potápať. Vďaka filtrácií bude vaša voda kryštálovo čistá.   V balení: Bazén: 404..

Zobrazenie 1 až 9 z 59 (7 stránok)